• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه نسیم عقیلی پاسداران

۲۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آذر-۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ عصر توسط وینی.)
ارسال: #21

RE: نسیم عقیلی
چند روز پیش بعد از ظهر اینجا بودم با دوستم. بوستان دو بعد از تقاطع فرخی یزدی یه خونه دو طبقه بود که طبقه پائینشو باز سازی کرده بودن .
آلبومایه عروسشو ورق زدیم و کلی هم عکس عروس وداماد به یه صفحه بزرگ وصل شده بود که تقریبا دونه دونه نگاه کردیم اصلا اینطور نبود که عروسها تو عکس همشون لایت باشن ، خیلی هاشون هم مدیوم بودن یعنی 50 - 50 لایت و مدیوم بود یه LCD هم بالای سر منشی بود که عکس عروسهایه جدیدشون رو پخش می کرد .
تا وقتی نسیم برسه یه کم معطل شدیم که مادرش داشت با یکی از مشتریهایه قدیمی صحبت می کرد و کلی هم نسکافه و چای و چای بابونه و ... تعارف کرد بهمون .
اتاق ویژه نسیم که عروس رو درست می کنه و بقیه کارا رو هم دیدیم تاج و گل و تل و تور رو چینده بودند و تویه قفسه لوازم آرایش تمام رنگهایه کرم پودر استیلودر رو تقریبا داشت . دو سه رنگ کرم پودر کلینیک . تمام رنگهایه کرم پودر مک . و سایه و رژ گونه هم فقط مک بود.
طبقه پائین هم تمام رنگهایه کرم پودر میکاپ فاکتوری بود که برای آرایش غیر عروس استفاده می شه .
یه ابرو و کوتاهی برای یه خانم مشتری قدیمی انجام داد نسیم که خیلی خوشم اومد و سریع ازش وقت گرفتم برایه کوتاهی . ولی انگار کار کوتاهی اونجا با شخص دیگه ای هست ، خلاصه حالا برم ببینم چطوریه بعدا میگم . البته مدل خاصی مد نظرم نیست ولی کارش تمیز بود عکسهایه بزرگی که به در و دیوار بود یا کار آتلیه اسدالهی بود یا فکر کنم مات .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط پری-ناز ، kosar
۱-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #22

برای کوتاهی رفتم پیش نسیم و راضی بودم ، بهش گفتم میخوام از حالت لایِر به سمت یکدست شدن بره و به اندازه دو سانت کوتاه شه . دقیقا کاری که میخواستم و تا اونجا که میشد برام انجام داد و 20 تومن شد .
قیمت عروس رو پرسیدم که گفت شامل آرایش و فون و ناخن 1.200 ، با هم حرفیدیم ... دختر خوب و جدی هست تو کار فعلا که راضی ام .

-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ترنج ، shania ، پری-ناز ، yeshil bahar ، kosar
۸-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #23
منم رفتم با نسیم قرارداد بستم.New2 خیلی قیمتش خوب بود.کاراشم که قشنگه.اگه کسی سوال داشت خصوصی بپرسهBig Grin

سیندرلا عروس شد قصه ما شروع شدTongue
نقل قول
 سپاس شده توسط yeshil bahar ، وینی ، elaheh_109
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۱۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-دي-۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ عصر توسط وینی.)
ارسال: #24

مبارک باشه یاک جان ، منم امروز باز اینجا بودم برایه تتَو ؛ فعلا که دارم جلزو ولز می زنم چشمام ورم کرده ولی کارشو دوست دارم .

نقل قول
۱۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #25
(۸-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ عصر)yac نوشته است:  منم رفتم با نسیم قرارداد بستم.New2 خیلی قیمتش خوب بود.کاراشم که قشنگه.اگه کسی سوال داشت خصوصی بپرسهBig Grin

مبارکه عزیزم. عروس زنده هم دیدی ازش؟

خدایا مرسی که پاداش صبرم رو دادی!!!Angel
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ عصر توسط yac.)
ارسال: #26
(۱۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ صبح)وینی نوشته است:  مبارک باشه یاک جان ، منم امروز باز اینجا بودم برایه تتَو ؛ فعلا که دارم جلزو ولز می زنم چشمام ورم کرده ولی کارشو دوست دارم .

ممنون عزیزم.اسم من یاسمن دوستم .اینجا هم یاسی نوشتمBig Grin شما هم مبارکت باشه.New1

(۱۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ عصر)جودی نوشته است:  
(۸-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ عصر)yac نوشته است:  منم رفتم با نسیم قرارداد بستم.New2 خیلی قیمتش خوب بود.کاراشم که قشنگه.اگه کسی سوال داشت خصوصی بپرسهBig Grin

مبارکه عزیزم. عروس زنده هم دیدی ازش؟

خیلی ممنون.بله من وقتی پارس پرنسس بود عروساشو دیده بودم.همه سبک عروس داره.به نظر من بستگی به خود عروس داره

نقل قول
 سپاس شده توسط وینی ، جودی
۱۶-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ صبح
ارسال: #27

مرسی یاسی جان ، امیدوارم یکی از عروسهایه بی نظیر نسیم بشی دختر دقیقی هست برام خیلی وقت گذاشت .

نقل قول
۱۶-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #28

یاسی جان منم عروس زنده از نسیم ندیدم ولی خب کاراشو تو عکس و ال سی دی دیدم و معلوم بود قدرت مانورش زیاده و مواد خوبی هم تو اتاقش بود.
میخواستم بدونم پوست عروس رو چطور در میاره فکر کنم خودت هم برای نامزدی با نسیم بودی . زیر سازی کارش خوب بود ؟ کرم پودر نماسیده بود یا خشک نشده بود رو صورت و تَرَک برداره ؟ بعد شینیون کارش کی هست ؟ خودشه یا مژگان دستیارش ؟

نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #29
(۱۶-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ عصر)وینی نوشته است:  یاسی جان منم عروس زنده از نسیم ندیدم ولی خب کاراشو تو عکس و ال سی دی دیدم و معلوم بود قدرت مانورش زیاده و مواد خوبی هم تو اتاقش بود.
میخواستم بدونم پوست عروس رو چطور در میاره فکر کنم خودت هم برای نامزدی با نسیم بودی . زیر سازی کارش خوب بود ؟ کرم پودر نماسیده بود یا خشک نشده بود رو صورت و تَرَک برداره ؟ بعد شینیون کارش کی هست ؟ خودشه یا مژگان دستیارش ؟

سلام من ماه پیش واسه عکسهای عقدم رفتم پیش نسیم. برای میکاپ و شینیون و ناخن .من منو وسطش رو انتخاب کردم .یعنی میکاپ 200 شینیون با مو اضافه 100.ناخن20. میکاپ 400 هم داشت که گفت مثل مال عروسامه و همون موادو به کار می برم که من اونو انتخاب نکردم.خلاصه با اینکه من میکاپ عروس رو انتخاب نکردم ولی هم واسم خیلی وقت گذاشت هم از مواد خیلی خوبی استفاده کرد.من پوستم خیلی خیلی چربه و بعد از یک ساعت که از میکاپم میگذره کلا چرب می شه و برق شدیدی می یفته و این مسئله رو بهش گفتم.و به جرات می تونم بگم که انقدر زیر سازی و کرم پودری که به کار برده بود خوب بود که اصلا برق نیفتادو تا شب تکون نخورد.از آرایش چشمش هم خیلی راضی بودم.و کلا هر جوری که آدم دوست داره واست کار می کنه/شینیونش هم خودش انجام داد که یه نفر دیگه هم کمکش می کرد.و اون هم تا شب تکون نخورد.در کل من که خیلی راضی بودم.

Heartفقط خدا
.
.
.
.
یکی هست
و
واسه همیشه تو قلب همه خواهد ماند

بچه ها برای شادی روح مرتضی عزیزمان یه صلوات یا یه فاتحه اگه دوست داشتید بفرستید .
چقدر زود از بین ما رفت :crying
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88 ، sar
۱۷-دي-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #30
دوست جونا من واسه عقد رفتم پیش نسیم.تو قسمت ارایش چشم صفحه 30 عکسام هست.برا پوست من راستش مشکلی نداشتم از لحاظ چربی پوست و جوش و..........برای همین خیلی دقت نکردم.Big Grin

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام