• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

آرایشگاه مرضیه محمدی

۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #821
RE: آرایشگاه مرضیه محمدی
من عروس آبان ٩٨ مرضیه محمدی بودم و اصلا راضی نبودم تصویر: images/smilies/undecided.gif
بدترین چیزی که میتونم بگم برخورد خیلی زشتی داشت و همش میخواست مجبورت کنه که باید فلان جور که من میگم باشه در صورتی که روزی که میخواستم قرارداد ببندم همش میگفت به سلیقه عروس کار انجام میشه و خیلی رفتار متینی داشت ولی روز عروسی...!!! 
آرایشم لایت و خوب بود ولی کرم پودرم روی پیشونیم ماسید ساعت ٨ شب! تصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
۴-آذر-۱۳۹۸, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #822
سلام من با سالن مرضیه محمدى همین جا توى نوعروس اشنا شدم و اشتباه کردم به زن داداشم معرفى کردم اونم رفته سالن و گول مهربونى روز قرارداد رو خورده و خیلى خوشحال قرارداد بسته و اومده خونه و حتى به من گفت خیلى خوبه تو هم واسه عروسیت برو اینجا اما متاسفانه نزدیکاى تاریخ عروسى که میشه اذییت هاشون شروع میشه این که موهاتو حتما باید سالن ما رنگ کنى ، تاج و تور خودت خوب نیس باید از ما اجاره کنى و ....  حالا دیگه کارى به ارایشى که کرده بود ندارم چون سلیقه اى هست بالاخره اما به نظر من مهم ترین چیز اینه که ارامش رو از عروس ها نگیرن حتى از خود میکاپ هم مهم تر متاسفانه عروس ما اتقدر  استرس گرفته بود که من فقط تو دلم خودمو لعنت کردم که دیگه به هیچ کس هیچ جارو معرفى نکنم وظیفه خودم دونستم اینارو اینجا بگم 

خواستگارى ٩٦/٤/١٥
بله برون ٩٦/٥/١٢
عقد و عروسى: فعلا كه معلوم نيس
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۸, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #823

تصویر: ./uploads/202001/post_91469_1578486616_6897dcae9502f0a912854f235c441cdf.attach

تصویر: ./uploads/202001/post_91469_1578486625_0abf6f360de4dcdb27024df96afefffc.attach

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
  • آرته
  • خرید اقساطی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام