• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

آرایشگاه مردانه و داماد فرست کلاس

۱۰-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #1
آرایشگاه مردانه و داماد فرست کلاس
فرست کلاس یک مرکز زیبایی مردانه است و با هدف ایجاد تغییرات اساسی در کیفیت
خدمات زیبایی آقایان برنامه ریزی شده است.هزاران ساعت کار و تلاش کارشناسان این مرکزموجب گردیده تا لوکس ترین خدمات مردانه را با داشتن کیفیت های بین اللملی و باشرایط بسیار مناسب تقدیم تان کنیم.به امید دیدار شما درسالن های فرست کلاس.تلفن تماس آرایشگاه مردانه و داماد فرست کلاس:88202418-9500 470 0919
http://www.mensaloon.com

بهترین ها در خدمات داماد حرفه ماست ....مردان حرفه ای در مهم ترین مراسم زندگی چهره ای گرم و کامل و تاثیر گذار خواهند داشت .سالن فرست کلاس در پکیج حرفه ای داماد از تخصص های زیبایی خاص در 4 قسمت مو ، پوست و گریم,ماساژتخصصی بهره می گیرد و با پرهیز از هر گونه اقدامات مغایر با شخصیت آقایان مانند آرایش های غیر معقول و سطح پایین ، اوج چهره طبیعی آقای داماد مد نظر است .بهترین تجهیزات و مواد از بهترین برندهای دنیا همراه با تخصص ویژه کارشناسان زیبایی با هزینه های مناسب در خدمت داماد حرفه ای شهر خواهد بود .

[تصویر: آرایشگاه مردانه و داماد فرست کلاس]
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، فرزانه71 ، مينا ، tutia ، saraiiii ، hani moon ، دلارا ، طاهره بانو ، mah-d-yeh
۱۲-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه مردانه و داماد فرست کلاس
سال گذشته همسر من از بین چندآرایشگاه فرست کلاس رو انتخاب کرد. گریم سینمای شون واقعا حرف نداشت و عکسامون خیلی خوب شده بود. من شخصا با آرایش آقایان خیلی مخالفم ولی گریم خیلی خوب بود و چهره همسرم واقعا بهتر شده بود تا حدی که بعضی از عکساش احتیاج به روتوش نداشت. از این آرایشگاه ممنونم.HeartSmile
نقل قول
۱۴-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #3
سلام همسر منم بین اینجا و نیوفیس اینجارو انتخاااااااااااااب کرد.فقط هم موهاشو درست کردن ولی عااااااااااااااالی شده بود عاااااااااااااالیSmile
اینطور که همسسرم تعریف میکرد خیلی هم خوب و عالی بودن
10 روز قبال از مراسممون موهاشو کوتاه کردن براش و متاسفانه همسرم کیف پولشو جا گذاشته بوده،ولی بدون اینکه خم به ابرو بیارن یا از قبل بیعانه گرفته باشن،بهش گفتن ایشالا دفعه بعدی بیااااااااااااااار.من که خودم باورم نشد.الان ادمای اینطوری واقعا کمن.
مو کوتاه کنی و پول نگیری!!!!!!!!!
برای عروسی هم 2 بار قبل از عروسی براش 2تا مدل درست کرد که ما دومی رو پسندیدیم.کلا کارشون عااااااااالی بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط tutia ، L naz ، saraiiii ، شرکت پخش درسان ، m@hta ، طاهره بانو
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #4
سلام واقعا جا داره همین اول از تمام تیم آرایشکاه فرست کلاس تشکر کنیم.تمام خدمات دقیق و برنامه ریزی شده انجام میشد مخصوصا روز مراسممون وشوهرم از طرز برخوردورفتارشون خیلی تعریف میکرد.شوهرم چندروز قبل مراسم از استرس و کم خوابی صورتش بهم ریخته بود و زیر چشمش تیره شده بود که با سرویسهای پوستی خاصی که داشتن خیلی کمترشد و با گریم نامحسوس باعث شد عکسهای ما خوب بشن.
نقل قول
 سپاس شده توسط شرکت پخش درسان ، m@hta
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ عصر توسط Sahaaaaaaaaaar. 60.)
ارسال: #5
همسری منم دیروز با این ارایشگاه قرارداد بستSmiling از نمونه کاراش خیلی خوشش اومد...Angel

عشق مهربونم دوست دارمHeart
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #6
هزینه اش حدودا چقدر میشه؟

Wink
نقل قول
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #7
بچه ها آدرسشون کجاست؟ من سمت پاسداران و دولت میخوام

عروس 18 شهریور 93
آرایشگاه: مریم رهنما... عااااالی بود...
تشریفات: زعیری... اصلا راضی نبودیم Undecided
آتلیه: سیماهنگ... عااالی
لباس : مزون آروشا... عاااالی
گل فروشی نگین... ( تهرانی) عااااالی
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #8
کسی از قیمتا خبر داره؟
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #9
بجه ها آدرسش کجاست؟؟؟؟؟
قیمتاش چه جوریه؟؟؟؟

New1
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #10
من پرسیدم قیمتشو پک کاملش انگار 600 تومن هست که تخفیف خورده شده 400 تومن به نظرمن نصبت به خدماتی که میده خیلی منصفانص
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام