• تشریفات پلک
  • باغ vp

آرایشگاه مجیک رشت

۱-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #271
RE: آرایشگاه مجیک رشت
بالاخره عروسی ما هم برگزار شد.بسیار خوب و در حد خودش باشکوه. از همه چیز راضی بودم و عالی بود. ولی رضایت کامل من از شهلا جون بود . روز بسیار عالی و زیبایی از صبحش برام ساخته شد.عکس روز عروسی من در اینستا گرام مجیک هستش .اینجا چون فقط در حد حرف میشه تعریف کرد و از گذاشتن عکس معذورم.من دو بار مدل مجیک شدم و با روز عروسی سه بار عروس شدم. هربار از خودم سورپرایز شدم.. نظرهای بالا رو هم خوندم .بالاخره نمیشه همه رو راضی نگهداشت. بعضیها یه سلیقه خاصی دارن و باید برن دنبال سلیقه خودشون. مهم انتخابیه که آدم پشیمون نشه. خوبه که از اول فهمیدین که سبک مجیک به شما نمیخوره. الان به لطف فضای مجازی همه خودشون یه پا آرایشگرن.سلیقه ها متفاوت و نظرها هم متفاوته. مهم انتخاب آخره که من خوب انتخابش کردم.
نقل قول
۳-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #272
بچها الان قیمت عروس مجیک چقدره؟؟
و از 1تا10چه امتیازی میدین بهش برای عروساشتصویر: /images/smilies/new/huh.png
چون من کارای اینستاگرامشو که دیدم خیلی عالی بودن ازنظرمن بخصوص قبل وبعدشون واقعا تغییرکرده بودن ایرادشون همون ابرو بودتصویر: /images/smilies/new/huh.png
باز دوست داشتم از شما که رفتین بیششو و عروسشون بودین بیرسم چ امتیازی میدین و چقد راضی بودینتصویر: images/smilies/heart.gif

-اشنایی مرداد93
-مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #273
دوست جونی من خودم آرایشگر بودم و همانطور که گفتم به خیلی از نکات نمره دادم. هر فردی نظری داره و میخوام نظر خودم رو کامل اینجا عنوان کنم.نگاه کنین دو طرف صورت انسان معمولا با هم قرینه کامل نیست. خودتون بدقت تو آیینه نگاه کنین متوجه میشین. بعد شما برای اینکه دو ابرو رو بخواین کاملا قرینه کنین باید ابرو رو تیغ بزنین که این صورت رو کاملا مصنوعی میکنه. یکی از دلایلی که من مجیک رو انتخاب کردم تیغ نزدن ابرو و هاشور ابرو بود که معتقدم یکی از بهترینهاست. من به شما توصیه میکنم که حتما عروس زنده ازش ببینین. کاملا نظرتون جلب میشه. نکته مهم بهم نخوردن آرایش تا آخر شب و تمییزی کامل اونه. در ضمن اگه فردی دوست داره که ابروی قرینه داشته باشه میتونه درخواست کنه که ابروهاش رو تیغ بزنه و کلا قرینه بشه.. برای اینکه این مسئله روشن بشه من خودم حاضرم روی عکسهای مجیک کاملا این مسئله رو توضیح بدم. البته اینجا مجالش نیست ولی از اونجایی که ما تو هر کاری اظهار نظر می کنیم و تو فضای مجازی میتونیم کارشناس باشیم نظر دادن راحته. در مورد بعضیها هم که در مورد کانتور بینی گفتن شما تو عکس اگه دقت کنی یه عروس که جسارتا بینی پهن و بزرگی داره فکر نکنم بشه کار بیشتری براش کرد. میشه با دقت تو عکس قبل آرایش میزان بزرگی بینی رو دید.در مورد هاشور هم گفتن که مداده فقط .. که اگه تو کار بزرگترین آرایشگرهای تهران هم دقت کنین هم همینطوریه . البته بعضیها دوست دارن هنوزم که هنوزه مثل چندین سال قبل لاک ابرو بکشن که خوب میتونن جاهای زیادی تو رشت رو انتخاب کنن.در مورد رنگ مو هم من خودم دو بار با موی مشکی مدل شدم و تو روز عروسی به اصرار خودم موهام رو بلوند کردم. و هیچ اجباری تو رنگ مو نبود حتی خود شهلا خانم موهاش رو رنگ نمیزاره و بمن هم گفت تضاد رنگ موی مشکی ولباس عروس سفید رو خیلی دوست داره. ولی بیشتر عروسها برای تغییر بیشتر درخواست موی روشن میکنن. بالاخره سلیقه ها فرق میکنه.ولی تو همون اینستاگرام بیشتر عروسها موهاشون مشکی و ابروهاشون کاملا طبیعیه. نظرم اینه که حتما یک بار فقط شنیون و آرایش ویژه رو با مجیک تجربه کنین تا برای عروسیتون حتما جای مناسب رو پیدا کنین.چون نظرمو خواستین من هم نظر خودم رو گفتم .حالا میتونه نظر من با بقیه متفاوت باشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط donya126 ، خانوم اقایh ، ROZA MO
  • خرید اقساطی
  • آرته
۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۵۱ صبح
ارسال: #274
(۵-شهريور-۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ عصر)'tamanna omidvar' نوشته است:  دوست جونی من خودم آرایشگر بودم و همانطور که گفتم به خیلی از نکات نمره دادم. هر فردی نظری داره و میخوام نظر خودم رو کامل اینجا عنوان کنم.نگاه کنین دو طرف صورت انسان معمولا با هم قرینه کامل نیست. خودتون بدقت تو آیینه نگاه کنین متوجه میشین. بعد شما برای اینکه دو ابرو رو بخواین کاملا قرینه کنین باید ابرو رو تیغ بزنین که این صورت رو کاملا مصنوعی میکنه. یکی از دلایلی که من مجیک رو انتخاب کردم تیغ نزدن ابرو و هاشور ابرو بود که معتقدم یکی از بهترینهاست. من به شما توصیه میکنم که حتما عروس زنده ازش ببینین. کاملا نظرتون جلب میشه. نکته مهم بهم نخوردن آرایش تا آخر شب و تمییزی کامل اونه. در ضمن اگه فردی دوست داره که ابروی قرینه داشته باشه میتونه درخواست کنه که ابروهاش رو تیغ بزنه و کلا قرینه بشه.. برای اینکه این مسئله روشن بشه من خودم حاضرم روی عکسهای مجیک کاملا این مسئله رو توضیح بدم. البته اینجا مجالش نیست ولی از اونجایی که ما تو هر کاری اظهار نظر می کنیم و تو فضای مجازی میتونیم کارشناس باشیم نظر دادن راحته. در مورد بعضیها هم که در مورد کانتور بینی گفتن شما تو عکس اگه دقت کنی یه عروس که جسارتا بینی پهن و بزرگی داره فکر نکنم بشه کار بیشتری براش کرد. میشه با دقت تو عکس قبل آرایش میزان بزرگی بینی رو دید.در مورد هاشور هم گفتن که مداده فقط .. که اگه تو کار بزرگترین آرایشگرهای تهران هم دقت کنین هم همینطوریه . البته بعضیها دوست دارن هنوزم که هنوزه مثل چندین سال قبل لاک ابرو بکشن که خوب میتونن جاهای زیادی تو رشت رو انتخاب کنن.در مورد رنگ مو هم من خودم دو بار با موی مشکی مدل شدم و تو روز عروسی به اصرار خودم موهام رو بلوند کردم. و هیچ اجباری تو رنگ مو نبود حتی خود شهلا خانم موهاش رو رنگ نمیزاره و بمن هم گفت تضاد رنگ موی مشکی ولباس عروس سفید رو خیلی دوست داره. ولی بیشتر عروسها برای تغییر بیشتر درخواست موی روشن میکنن. بالاخره سلیقه ها فرق میکنه.ولی تو همون اینستاگرام بیشتر عروسها موهاشون مشکی و ابروهاشون کاملا طبیعیه. نظرم اینه که حتما یک بار فقط شنیون و آرایش ویژه رو با مجیک تجربه کنین تا برای عروسیتون حتما جای مناسب رو پیدا کنین.چون نظرمو خواستین من هم نظر خودم رو گفتم .حالا میتونه نظر من با بقیه متفاوت باشه.

دوست عزیزم ممنون برای وقتی که گذاشتی و توضیح دادین من که خیلی استفاده کردمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
دقیقا با ی حرفتون خیلی موافقم واقعا با بینی بزرگ و کلا فرم صورت نمیتونه هیچ ارایشگری کاری کنه!
من کار چندتا دیگه از ارایشگرا هم دیدم ولی کار شهلاخانوم بیشتر به دلم نشست
و برای من تغییر خیلی مهمه کار ایشون تفریبا همینجوری که میخوامه
خداروشکرکه راضی بودینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
خداکنه منم یه روزی بیام همینجا بنویسم که راضی بودم!تصویر: /images/smilies/new/angel.png
فقط عزیزم ببخشید
چون سرشون فکر میکنم شلوغه بنظرشما برای هم جشن عقد هم عروسی از چندوقت قبل وقت بگیرم بیششون ؟
فقط یک چیز حدودی بگین اگر میدونید بگید ممنون میشم

-اشنایی مرداد93
-مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ROZA MO
۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #275
دوست جونی خواهش میکنم .حالا خیلی حرفها بود که نمی شد زد. چون بحث میشه کاملا کارشناسی و از حوصله خیلیها خارجه . و من فقط سعی کردم خلاصه بگم. چون چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. در مورد رزرو شماره تلفن تو اینستا داره میتونی مستقیما صحبت کنی.
نقل قول
 سپاس شده توسط ROZA MO
۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #276
بچه ها من اینجا چند بار گفتم عروس مجیک بودم هم عقد هم عروسی در مورد تیغ زدن ابرو واسه عقد که اصلا تیغ نزد خودمم گفتم دوس ندارم.واسه عروسی هم واسه من فقط یه کوچولو دم ابرو رو تیغ زد که خیلی کم بود فقط بخاطر قرینه شدن انتهای ابروم بود یعنی 1سانتم نمیشد..
کلا شهلا خیلی انتقاد پذیره و تا مطمئن نشه عروس راضی به کاری نیست هرگز اصرار نمیکنه..
درمورد رنگ مو هم همونجور که دوستمون گفت خودش بیشتر طرفدار رنگ تیره ست و همش میگفت که پیشنهادش رنگهای تیره واسه رنگ موئه.مگه اینکه عروس خیلی اصرار کنه بلوند میخواد که اونم کاملا براش توضیح میده که تو چهرش چه تغییراتی ایجاد میشه..
واسه منم یه قهوه ای خوشرنگ تیره در آورد که بسیار راضی بودم...

نقل قول
 سپاس شده توسط Miss.sara ، tamanna omidvar ، ROZA MO ، donya126
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام