• تخت جمشید
  • آرایشگاه گیوا

آرایشگاه مانلی

(جزئیات)

پونک، میرزابابایی، عدل شمالی، بهار شرقی، بن بست لاله، پلاک ۴
تلفن: 44488175,44488176
شروع پکیج: ۸۵۰,۰۰۰ تومان
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09122253071

رنگ موگریم عروسآرایش ویژهمشآرایش عروس

آرایشگاه مانلی++بازدید عروس

۲۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۰۱ عصر
ارسال: #4511
RE: آرایشگاه مانلی++بازدید عروس

(امروز ۰۸:۲۱ عصر)'razie khanom joon' نوشته است:  سلام خوشملاااااااا
لطفا یکیتون لینک کال رو بهم بدهههتصویر: /images/smilies/new/angel.pngمرسی نفسیاااااتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سلام عزیزم اینم لینک کانالشون.@maneliiibeautyhouse

نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #4512
(امروز ۰۶:۲۵ عصر)dorsa.m نوشته است:  
(۲۴-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ عصر)'Maryamehosein' نوشته است:  شماگریم شده بودی؟ازارایشتون میتونی عکس بزاری؟

مریم جان ببین من تو بهمن ماه اینا بود انگار یه ارایش محفلی و شینیون برداشتم و خیلی راضی بودم از کارشون هم از نظر تمیزی هم موندگاری و کار پوستشون هم عالی بود گریم خیلی خوبی کردن منو چون من نمیخواستم چهره خودم تغییر کنه و ایشون خیلی لایت منو میکاپ کردن موهامم که سمانه جون درست کرد دستش دردنکنه خیلی عالی شد و همه تعریف میکردن چون موهای من خیلی لخته و درست کردنش و موندگاریش  خیلی برام مهم بود که ایشون تضمین کردن که موهات باز نمیشه و خیالت از این بابت راحت باشه  به هر حال من عروس نبودم ولی خیلی زیاد راضی بودم کلا سعی کن خیلی حساس نشی اینجوری راحت تر مراسمت تموم میشه و به خوبی تموم میشه

دارم ازاسترس میمیرم اخه کارشینیونشون اصلااا تمیز نیس وقتی میبینم عکساشونو توکانال پشیمونم.میخوام عوض کنم نمیخوام توبهترین روز زندگیم استرس داشته باشم اخه
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #4513
دوستان هزینه میکاپ اینجا چنده؟
نقل قول
دیروز, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #4514
++ آرایشگاه مانلی++بازدید عروس
فردا سه شنبه بازدید عروس ساعت 10
شماره های تماس
09122253071
44488175
44488176

پکیج عروس با استفاده از بهترین برندهای آرایشی روز اروپا 850/000 تومان
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد