• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

آرایشگاه غرب تهران

۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۱۶ صبح توسط banuye barani.)
ارسال: #1311
RE: آرایشگاه غرب تهران
(۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ صبح)'maryam1000' نوشته است:  سلام بچه ها، من دختر عمم برای عروسیش عالی شده بود آرایشش خیلی قشنگ بود، ازش که پرسیدم گفت پیش یه دختره رفته سمت غرب تو خونش درستش کرده قیمتشم عالی گرفته بود فک کنم 1تومن ولی گفت لوازمش همه برند بود و این حرفا ولی عالی بود یعنی من خودم پیش لی لی رفتم برای عروسیم از من بهتر شده بود.

عزیزم کی بوده آرایشگرش? واسه فرمالیته هم میشه رفت پیشش؟ میشه شماره ش رو بدی

عروسای گل شما برای فرمالیته آرایش و مو چیکار میکنید؟ خودتون انجام میدید یا چی؟
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۱۲ صبح توسط آرینا 1220.)
ارسال: #1312
ببخشید دوستان من یک سالن سمت سعادت آباد یا شهرک غرب  می خواستم ,برای براشینگ با قیمت مناسب کسی سراغ داره ؟؟؟؟؟

به آرمان های ارزشمند و انسانی آدم ها بیشتر از قبرشان احترام بگذاریم .
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #1313
دوستان بین سمیرا مرتضوی و غزاله فروزانفر و صفورا برای فرمالیته موندم کدومو انتخا بکنم.میشه نظرتونو بگید
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۹-خرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #1314

(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۳۹ صبح)'banuye barani' نوشته است:  دوستان بین سمیرا مرتضوی و غزاله فروزانفر و صفورا برای فرمالیته موندم کدومو انتخا بکنم.میشه نظرتونو بگید

غزاله و صفورا نشنیدم اطرافم ولی به نظرم کار سمیرا خوبه چون من کاراشو از نزدیک دیدم هم لایت داشته هم غلیظ تر آرایشای غلیظ ترش بیشتره ولی در کل خوب بوده باز باید بری از نزدیک کاراشونو ببینی 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ صبح توسط sghavami.)
ارسال: #1315
سلام دوستان
من خواهر داماد خواهم بود و یک شنینون و میکاپ کار خوب سمت غرب تهران برای روز عروسی برادرم میخواستم. ترجیحا خیلی گرون نباشه بهتره
ممنون
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #1316
(۴-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۳۳ صبح)'sghavami' نوشته است:  سلام دوستان
من خواهر داماد خواهم بود و یک شنینون و میکاپ کار خوب سمت غرب تهران برای روز عروس برادرم میخواستم. ترجیحا خیلی گرون نباشه بهتره
ممنون

مانلی خوبه 

همچی درست میشه زمان میخواد ولی من صبور نیستم تصویر: images/smilies/undecided.gif
کانال تلگرامی @orkideescarf
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #1317

من خواهر داماد خواهم بود و یک شنینون و میکاپ کار خوب سمت غرب تهران برای روز عروس برادرم میخواستم. ترجیحا خیلی گرون نباشه بهتره
ممنون

به نظر من برو پیش لی لی رضایی نمی دونم الان چقدر میگیرن ولی کارش خوبه من خودم  سه دفعه پیشش رفتم 

مهتاب توی آرایشگاه الی مر هم خوب آرایش می کنه من دیدم ( ولی خودم تا حالا میکاپ نکردم ) 

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط ایلین1366
۴-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #1318
لی لی رضایی خیلی گرونه میگیره بنظرم
کمی هم آرایش هاش سنگینه
من خیلی لایت دوست دارم چون آرایش زیاد بهم نمیاد

مانلی کجاست
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۸, ۰۷:۱۴ صبح
ارسال: #1319
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AE%D...pid7583653

مانلی اینجاس

همچی درست میشه زمان میخواد ولی من صبور نیستم تصویر: images/smilies/undecided.gif
کانال تلگرامی @orkideescarf
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۸, ۰۷:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-تير-۱۳۹۸ ۰۷:۱۹ صبح توسط آرینا 1220.)
ارسال: #1320
من خواهر داماد خواهم بود و یک شنینون و میکاپ کار خوب سمت غرب تهران برای روز عروسی برادرم میخواستم. ترجیحا خیلی گرون نباشه بهتره
ممنون

برو آگرین کارش لایته قیمت شینیون و میکاپش باهم قبل عید 400 بود. به نظر من کارش از مانلی هم خیلی خیلی بهتر و تمیز تره

به آرمان های ارزشمند و انسانی آدم ها بیشتر از قبرشان احترام بگذاریم .
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام