• آتلیه ملکه زیبا
  • هیژا

آرایشگاه غرب تهران

۲۶-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #1311
RE: آرایشگاه غرب تهران
بازدید عروس سالن زیبایی مانلی همراه با تخفیف ویژه به مناسبت عید مبعث 

30 آبان ماه
نقل قول
۲۶-آبان-۱۳۹۷, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #1312
سلام خانوما یه نظر خواهی میخواستم ازتون

کسی سالن رویال صدف کراتین مو انجام داده ؟

کلا کارشون چطوره ؟
نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #1313
من خودم عروس لیلا رهبر بودم
اومدم چیزایی که دیدم و تجربه کردم بنویسم...

لیلا رهبر الان توی سالن پروشاته، اطلاعات مربوط به خودش و سالن رو براتون مینویسم...
سالن زیبایی پروشات: 
شهرک غرب، بلوار دادمان، بعد از چهارراه پاکنژاد، برج طوبی (اطلس پود)، طبقه اول   2-88375821
مشاور عروس لیلا رهبر؛ الهام گلزار... اینم شماره تماسشه مستقیم میتونید باهاش تماس بگیرید برای بازدید و مشاوره و قیمت و ...   09390000108 
پیج اینستا پروشات      proshatbeautysalon
پیج اینستا لیلا رهبر     leilarahbarmakeup2
خوبه نمونه کارهاشون رو ببینید، هر روز کلی لایو و عکس و ویدیو دارن !

حالا بریم سراغ خود سالن...
من به سالن پروشات آشنایی نداشتم، زمانی که من قراردادم رو بستم لیلا رهبر توی سالن هیژا شهرک غرب مستقر بودن و من خیلی خیلی دوست داشتم محیط ظاهری هیژا رو اما تجربه ای از اون سالن ندارم! چون من زمستون قراردادم رو بستم و عروسیم تابستون بود، بعد از گذشت چند ماه با من تماس گرفتن که لیلا رهبر و تیمش به سالن پروشات نقل مکان کردن و من چون برام لیلا رهبر مهم بود فرقی نداشت که سالنشون عوض شده...
در اصل من توی سالن هیژا با لیلا رهبر قرارداد بستم و پکیج کامل بدون لنز و تاج رو انتخاب کردم که شد 2.100.000 و 100.000 بیعانه دادم تا 48 ساعت قبل عروسی که باید به سالن سر میزدم، که توی این بین جابه جا شدن و رفتن پروشات؛ 48 ساعت قبل مراسم باهام تماس گرفتن و گفتن برای کارهای اولیه باید برم سالن

خیلی خوش مسیر و سر راسته، یکم جای پارکش شلوغه اما اونجوری نیست نشه پیدا کرد... اما روز مراسم ماشین عروس میاد تو پارکینگ خود برج و میتونید اونجا سوار شید و این خیلی خوبه!

رفتم سالن؛ اول الهام گلزار مشاور عروس لیلا رهبر اومد پیشم و بهم گفت چه کارهایی باید انجام بدم، طبق پکیجی که من برداشته بودم کارهام رو لیست کرده بود؛ ولی چون من میخواستم موهام رو لایت کنم اول منو بردن پیش سحر، کسی که میخواست موهام رو لایت کنه لیلا رهبر هم اومد و با هم چند دقیقه صحبت کردیم و از من پرسید که لنز میزارم یا نه؟ که گفتم نه گفت پس موهات رو چند درجه روشن کن و رفت... اما من نمیخواستم موهام خیلی روشن بشه و دیگه بهشون دسترسی نداشتم و رفتم پیش سحر و به اون گفتم موهام خیلی روشن نشه و گفت باشه لایت هاش رو تیره تر برمیدارم! و خیلی هم خوش اخلاق نبود !!! اما در نهایت از نتیجه کار خیلی خیلی راضی بودم... هایلایت خیلی خوب و منظمی بود... گرچه رنگش رو توی شرایط عادی نمیپسندیدم اما انصافا همون چیزی که میخواستم و مناسب شینیون عروس بود برام درآورد... ریشه ها و فواصل لایت منظم و حرفه ای بود اصلا خبری از دسته شدگی و تجمع تیرگی و روشنی تو کار نبود... کارش عاااالی بود! البته درمورد رنگش هم گفت یه ماه دیگه بیا برای رنگساژ تا به رنگ دلخواهت برگردونیم!

بعد رفتم صندوق برای تسویه حساب...
100 که بیعانه داده بودم هیچ ...
باقی 2.000.000 رو گرفتن ازم و همینطور خرج های اضافی...
کوتاهی مو 100.000 (پایین موهامو صاف کردن که نمیخواستم؛ تخفیف هم دادن !!!)
فرمژه 100.000 (کاری بود که به نظرم تو میکاپ مراسم با دستگاه فرمژه و یه ریمل حسابی هم در میومد اما گفتن لازمه !)
لباس و حوله رنگ 20.000
رژ لب همراه برای عروسی 20.000
وکس بینی 15.000
اما به نظرم خرج تراشی هاشون نسبت به خیلی سالن های دیگه کمتر بود
کل هزینه هام شد 2.355.000
که شامل: شینیون، میکاپ، چسبوندن مژه، چسبوندن ناخن مصنوعی و لاک و طراحیش، شیو صورت قبل میکاپ، ماسک قبل میکاپ، 
             و 48 ساعت قبل: پاکسازی پوست و ابرو (و کارهای از پیش تعیین نشده مثل فرمژه و کوتاهی مو )
300 هزینه بیعانه اجاره تاج و 300 هزینه لنز بود که من نمیخواستم !

روز مراسم گفته بودن 3-4 ساعت قبلش باید بیاییم سالن اما چون من روز شلوغی عروسیم بود و عید بود من 6 صبح باید سالن بودم، خروجم 12:30 بود یعنی 6:30 دقیقه قبل از خروج!!! تصویر: /images/smilies/new/crying.png
و این خیلی سخت و خسته کننده بود، تازه خوبه من عکاسی روز مراسم نداشتم و قبلا فرمالیته رفته بودم وگرنه از شب قبل باید میرفتم سالن! تصویر: /images/smilies/new/tounge.png

6:00 رسیدم
6:30 صورتمو ماسک گذاشتن...
7:15  رفتم شستم...
7:30 رفتم شیو صورت...
8:30 شروع میکاپ و زیرساخت
9:30 طرحی ابرو
10:00 چسبوندن مژه
10:30 پوشیدن لباس
10:45 شینیون (اولیه: کشیدن و جمع کردن موها)
11:00 چسبوندن ناخن و طراحیش
11:15 شینیون (اصلی)
12:00 اتمام کار و گذاشتن تاج
12:30 چک نهایی میکاپ و رژ
13:00 خروج از سالن

با نیم ساعت تاخیر!!! اونم برای اینکه عروس زیاد داشتن و صندلی میکاپ اشغال بود تصویر: /images/smilies/new/wink.png
اما در کل خیلی خیلی خیلی خیلی راضی بودم...
مخصوصا از تیم لیلا رهبر که سالنشون از سالن آرایشگاه به کل جدا بود و روز عروسی میری داخل سالنشون و از همونجا میری بیرون و مشتری ها و باقی قسمت سالن رو نمیبینی!
اخلاقشون عالی... لیلا رهبر فوق العاده مهربون و شیطون؛ الهام گلزار هم خیلی خیلی مهربون و پاسخگو؛ الهه جون شینیون خیلی خیلی خیلی مهربون و خوشرو همشم نظرت رو میپرسه راجع به مدل شینیون و تاج؛ همه کسایی که هستن کلا خیلی مهربونن کسایی که کار ماسک و صورت و طراحی ابرو و مژه رو انجام میدن تا بخش مو که خشک میکنن صاف میکنن و موهاتو جمع میکنن تا الهه جون بیان برای شینیون... عااااااالی!!! 

"شهریور نود و هفت"

تالار و باغ: آوین گرمدره
خدمات مجالس: تشریفات پیک
موزیک: علی کیا
آتلیه: استدیو آفر 
آرایشگاه عروس: لیلا رهبر
آرایشگاه داماد: نیوفیس

تموم شد و همه چیز فوق العاده عااالی بود تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط eli meli joon
  • اساطیر
۱۷-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #1314
بازدید از آرایشگاه سالن زیبایی هیژا

به همراه قرعه کشی یک میکاپ عروس رایگان

عروس دوم 70 درصد تخفیف قرارداد عروس 

عروس سوم 50 درصد تخفیف قرارداد عروس 

و برای عروس هایی که توان مالی ندارند رایگان میباشد 

آدرس:

شهرک غرب ، خیابان ایران زمین ، بالاتر از کوچه ششم ، پلاک 65

تاریخ : 23 آذر ماه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام