• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آرایشگاه غرب تهران

۱-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #11
RE: آریشگاه خوب در غرب تهران
ولی خانم ملکی که من پیشش رفتم تست رو قبل از قرارداد واست انجام میده اگه دوست داشته باشی باهاش رزرو میکنی این خیلی بهتره تست روز عروسی که بدرد نمیخوره بد تر باید صورتتو همش آرایش کنی بشوری و خسته بشی

به درخت نگاه کن...

قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند

ریشه هایش تاریکی را لمس کرده...

گاه برای رسیدن به نور،باید از تاریکی ها گذر کرد...
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #12
RE: آرایشگاه غرب تهران
من رفتم ملکه زیبایی رو دید.کارش خیلی قشنگه ولی فقط میکاپه تنها رو 600میگیره
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #13
ملیکا رو نگفتم تست داره.ندا جون گفتن خانوم ملکی تست داره. فک کنم اشتباه متوجه شدین.
نقل قول
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ عصر
ارسال: #14

منم رفتم ملکه زیبایی رو دیدم.معمولی بود به نظرم.
زنگ زدم بهشون گفتم میخوام بیام آلبومتونو ببینم گفت بفرمایییییییییییییید
کلی برنامه ریختم پاشدم رفتم تا اونجاااااااااااااااااااا میگم آلبومتونو میخوام ببینم
میگه البوم نداریم همین عکسا که به دیواره هست دیگههههههههههه
خیلی خورد تو ذوقم
ولی اون خانومه ه آرایشگرشه خوش برخورد بود.کلی اومد پیش من گفت من عروس ساده دوست دارم ولی هرچی خودتون بگید
انقدر توذوقم خورد زیاد دقت نکردم چی جوری بود کاراشون
قیمتم یادم رفت بپرسم

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط paeizi
۱۷-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ صبح
ارسال: #15
بچه ها من ابجی واسه عروسیم رفته بود بانوی خلیج تو میدون پونک(با بانوی خلج مرزداران اشتباه گرفته نشه)خیلی خوشگل وجیگر شده بود همه میگفتن .به خدا ازمنم خوشگلتر شده بود همه فرداش پرسیدن کجا رفته؟تازه ابجیم ابروهاش پره وپیوسته. فقط میکاپ معمولی باشینیون شد50.شینیونش بد نبود چون شینیون کارش اون روز نبود یکی دیگه انجام داد.گفت که ارایش ویژش 90تومنه.در ضمن ارایشگرش افسانه بود

هر چه براى خود میپسندی برای دیگران هم بپسند. امام على ع
اینستاگرام من @maryams.m2
نقل قول
 سپاس شده توسط jine
۱۸-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #16
(۱۸-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ صبح)وینی نوشته است:  [تصویر: آرایشگاه غرب تهران]
اینو پیدا کردم ولی میکاپ آرتیست و ایناش و دوستمون بهمون می گه Smile

میکاپ کارش افسانه بود شینیونشم بد نشده بود چون گفتم که شینیون کارش نیومده بود یکی دیگه انجام داد ولی واقعا جیگر شده بود فکر نمیکردم بتونه با اون ابروهای پر سایه بزنه میگفت عروس ویژش 550 راستی من موهامو اونجا کوتاه کردم ولی خوب نشد حیف موهای بلندم همش دارم سینره میزنم زود بلند شه

نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ صبح توسط *he_is_mine*.)
ارسال: #17
سلام عروس خانمها
من تازه عضو شدم ولی 2 ماه از اطلاعات شما استفاده میکنم
من تعریف آراشگاه هانی توی سعادت آباد رو دیدم
به نظرتون چطوره؟خوبه؟
من دیدم کارشو
ولی جاهای دیگه رو ندیدم که مقایسه کنم
نظر شما چیه؟

اين يه تبليغ نيست.
كسي رو ميشناسم كه ارزونتر از جاهاي ديگه هست گفتم معرفي كنم
بليط مكانهاي تفريحي وايد وادي،تور صحرا، مركز خريدهاو ديسكوهاي ارزونتر،كلابهاي خانواده گي و ساحل هاي با كلاستر.با 09331316611 اقاي كلامي تماس بگيريد
محمدي
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #18
بچه ها من ابجی واسه عروسیم رفته بود بانوی خلیج تو میدون پونک(با بانوی خلج مرزداران اشتباه گرفته نشه)خیلی خوشگل وجیگر شده بود همه میگفتن .به خدا ازمنم خوشگلتر شده بود همه فرداش پرسیدن کجا رفته؟تازه ابجیم ابروهاش پره وپیوسته. فقط میکاپ معمولی باشینیون شد50.شینیونش بد نبود چون شینیون کارش اون روز نبود یکی دیگه انجام داد.ارایش عروسش 350 و ویژه550.در ضمن ارایشگرش افسانه بود

نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #19
منم شهریور عروسیمه از الان دنبال ارایشگاهم آخه بیشتر از هر چیز نگرانم که روز عروسیم قیافم خوب بشه و از این آرایشای شلوغ پلوغم اصلا خوشم نمیاد دوست دارم ساده باشم بنظر من مهم کار ارایشگره که کارشو خوب بلد باشه و از همه مهمتر بدونه چی بهم میاد یه آرایشگاه خواهر شوهرم پشنهاد کرده که برم ببینم اما هنوز نرفتم تو خیابون جیحونه به اسم الناز میگه کارش خوبه..حالا اگه رفتم میام میگم...یه آرایشگاهم دوستم پیشنهاد شدید کرده تو سعادت آباده به اسم لی لی خودش که رفته بود خیلی خوب شده بود..شمام اگه پیشنهادی دارین بگین..مرسییی
نقل قول
۲۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۴۲ عصر
ارسال: #20
سلام
یه آرایشگاه خوب با قیمت خوب میخوام
عروسیه برادرمه
توی شهرک اکباتان میخوام باشه
یه آرایش معمولی میخوام بکنم
قیمتش هم کلا نمیخوام بیشتر از 50 تومن بشه
تو عیدم کار بکنه
اگه سراغ دارین بگین
فوریه!!!!!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام