• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آرایشگاه غرب تهران

۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #1281

RE: آرایشگاه غرب تهران
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ عصر)'مریم.الف' نوشته است:  
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ صبح)'مریم.الف' نوشته است:  سلام
ی ارایشگاه خوب و با قیمت مناسب میخوام سمت غرب پونک مرزداران و صادقیه یا بلوار فردوس اما کار مانلی دیدم دوست نداشتم برای عروسی خواهر همسرم.
دوستان کمک کنید لطفا

عزیزم برای خودت میخوای یا برای خواهر شوهرت که عروسه ؟ اگه برای خودت میخوای آرایشگاه الی توی بلوار فردوس خوبه

برای خودم عزیزم میخوام برم برای میکاپ و شینیون
اینستاگرام داره؟

فکر نکنم من همیشه برای ابرو میرم اونجا یه سالن بزرگ دو طبقست ولی همیشه قسمت آرایش و شینیونش شلوغه خوبم دست میکنن من دیدم 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط white lily ، Maryam:)
۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #1282
تصویر: ./uploads/201804/post_85851_1524893685_da45ba8fa09fd84ca7831a6872601efb.attachتصویر: ./uploads/201804/post_85851_1524893675_4cef8af78fd12e56a726681b6bc3061f.attach
من رفتم پیش سمیرا مرتضوی و یه ارایش محفلی انجام دادم 
​خیلی راضی بودم و دقیقا همون چیزی بود که میخواستم 
چقدر مهربون و خوش اخلاقن من هرچی میگفتم به حرفم گوش میدادن 

تصویر: ./uploads/201804/post_85851_1524893668_fbef826937c1a8d638aeb74f424de195.attach

نامزدیم شد 21 اردیبهشت
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #1283
بچه ها کسی ارایشگاه فریده رو میشناسه تو مرزداران؟ چجوریه کارش ؟؟
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #1284

(۸-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ عصر)'مریم.الف' نوشته است:  بچه ها کسی ارایشگاه فریده رو میشناسه تو مرزداران؟ چجوریه کارش ؟؟

عزیزم من برای رنگ مو میرم اونجااا چند ماه پیشم یکی از دوستام عروسشون بود که برای شینیون و آرایش اینا خواهرای عروس رفته بودن اونجا 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #1285
(۸-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ عصر)'parmin.ab' نوشته است:  
(۸-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ عصر)'مریم.الف' نوشته است:  بچه ها کسی ارایشگاه فریده رو میشناسه تو مرزداران؟ چجوریه کارش ؟؟

عزیزم من برای رنگ مو میرم اونجااا چند ماه پیشم یکی از دوستام عروسشون بود که برای شینیون و آرایش اینا خواهرای عروس رفته بودن اونجا 

مرسی عزیزمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngکارش خوبه؟؟ از قیمتاش اطلاع داری؟؟

نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #1286

(۸-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ عصر)'مریم.الف' نوشته است:  
(۸-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ عصر)'parmin.ab' نوشته است:  

مرسی عزیزمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngکارش خوبه؟؟ از قیمتاش اطلاع داری؟؟

کار رنگش اینا که خوبه من راضیم شینیون و مو همراه عروسم که خوب شده بود عروسم که خودش میخواست خیلی لایت درستش کنه که خوب بود کاور پوست اینا قشنگ بود فقط یه نفره که عروس درست میکنه اسمش زیباست فکر کنم ١٢٠٠،١٣٠٠ گرفت
همراه عروسم اگر همون زیبا انجام بده با مو ٣٥٠ فکر کنم ولی کار شینیون همراه عروس خیلی خوب شده بود یعنی هر دفعه من میرم واسه کار رنگ اینا مدل شینیونایی که درست میکنن قشنگه 

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam:)
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #1287
سلا من اتلیه ام پونک هست برا عروسیم .دنبال ارایشگاه خوب هستم .تو پونک یا اطرافش که به اتلیه نزدیک باشه.میشه کمک کنید.ممنونم

خواستگار 95/11/8
بله برون   95/12/20 
عقد 95/12/28 شب میلاد حضرت زهرا(س)
عروسی 97/5/19
خدایا شکرت
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #1288
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ صبح)'***مریم***' نوشته است:  سلا من اتلیه ام پونک هست برا عروسیم .دنبال ارایشگاه خوب هستم .تو پونک یا اطرافش که به اتلیه نزدیک باشه.میشه کمک کنید.ممنونم

تا چه قیمتی میخوای برای آرایشگاه هزینه کنی عزیزم ؟؟

آرایشگاه : آوا نعمتی 
تالار : عمارت زرین 
آتلیه : آرته 
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #1289
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۱۱ عصر)'ثمین دادفر' نوشته است:  
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ صبح)'***مریم***' نوشته است:  سلا من اتلیه ام پونک هست برا عروسیم .دنبال ارایشگاه خوب هستم .تو پونک یا اطرافش که به اتلیه نزدیک باشه.میشه کمک کنید.ممنونم

یک یکو نیم .نمیدونم باز .شما هر جا بلدید بگید بهم اگر قیمت هم میدونید بگید.ببینم با کدوم جور میشم.مرسی گلم

خواستگار 95/11/8
بله برون   95/12/20 
عقد 95/12/28 شب میلاد حضرت زهرا(س)
عروسی 97/5/19
خدایا شکرت
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #1290
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ عصر)'***مریم***' نوشته است:  
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۱۱ عصر)'ثمین دادفر' نوشته است:  

یک یکو نیم .نمیدونم باز .شما هر جا بلدید بگید بهم اگر قیمت هم میدونید بگید.ببینم با کدوم جور میشم.مرسی گلم

خود منطقه پونک فکر نمیکنم آرایشگاه مطرحی داشته باشه ولی شهرک غربم نزدیک پونک میشه لیلا رهبر توی سالن هیژا حدود 1800 میگیره تاپیکاشونو میزارم ببینی 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D...pid7493547

لی لی رضایی هم هست سمت شهرک خودش 3 3500 اینا میگیره ولی  گریمورهای دیگه که توی سالنش کار عروس میکنن 2 تا 2500 میگیرن که کار سارا انگار خوبه 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D...pid7482871

سمیرا مرتضوی سمت سعادت آباد که 3 تومن بیشتر سبکش آرایش مدیوم زیاد لایت نیست 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B3%D...pid7487052

سالن زیبایی رونیکا هم هست سمت سعادت آباد اونم فکر نمیکنم قیمتش زیاد بالا باشه 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B3%D...89?page=40

حتما باید بری از نزدیک کاراشون ببینی چون سلیقه ها متفاوته بعد روزهایی که بازدید میزارن حتما تخفیف هم میزارن به خصوص قبل از ماه رمضون

آرایشگاه : آوا نعمتی 
تالار : عمارت زرین 
آتلیه : آرته 
نقل قول
 سپاس شده توسط ***مریم***
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام