• تشریفات صدف
  • گل سنتر

آرایشگاه عروس غیر معروف با کار خوب و قیمت مناسب

۲۴-فروردين-۱۳۹۷, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #491
RE: آرایشگاه عروس غیر معروف با کار خوب و قیمت مناسب
من برای عروسی خواهرم رفتم ارایشگاه مانلی و خود آرایشگر عروس سمیرا منو ارایش کرد!!!!یعنی آرایش چشم و ابروم افتضاح شده بود.برخورداشونم درمقابل انتقاد اینقد تنده که جرات نکردم چیزی بگم دفعه اول و آخری بود که پامو تو این آرایشگاه گذاشتم روزتکرار نشدنی عروسی خواهرمو با این آرایش کردنشون خراب کردن.

از قدیم گفتن حرفو میندازن وسط صاحبش برمیداره جمله تامل برانگیزیهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط sepideh7 ، رهاورد
۲۵-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ عصر
ارسال: #492
Tongue RE: آرایشگاه عروس غیر معروف با کار خوب و قیمت مناسب
 سلام من پنج فروردین امسال سالگرد ازدواجم رفتم ارایشکاه الماس بنفش جنب مترو صادقیه از توی نت برگ پیداش کردم هیچ اشنایی باهاش نداشتم میکاپ شنیون باهم هفتاد دادم در کل راضی بودم باتوجه به هزینه ای که کردم نمیگم عالی بود بد نبود عکس هام هم قشنگ شد .

خدایا شکرت یکسال از زندگیم گذشت با خوبی و خوشی مهم .خدایا شکرت هیچ فکر نمیکردم به این زودی ها خونه دار بشم.....تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۷, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #493
(۲۵-فروردين-۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ عصر)'sepideh7' نوشته است:   سلام من پنج فروردین امسال سالگرد ازدواجم رفتم ارایشکاه الماس بنفش جنب مترو صادقیه از توی نت برگ پیداش کردم هیچ اشنایی باهاش نداشتم میکاپ شنیون باهم هفتاد دادم در کل راضی بودم باتوجه به هزینه ای که کردم نمیگم عالی بود بد نبود عکس هام هم قشنگ شد .

میشه اگر عکسی  چیزی داری برام بفرستی تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png لایت بود چطوری بود ؟هزینه ام هم میگی

نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-فروردين-۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ عصر توسط Golebahari1396.)
ارسال: #494
سلام دوستان من میخواستم بالباس عروس برم عکس بگیرم (قبلا مراسم و داستان مراسم تمام شده) الان صرفا دوست دارم دوره ای این کار را کنم ولی همه نرخ عروس را میگن. به این نتیجه رسیدم که برم یکجا آرایش و مویم را درست کنم خودم تور را بچسبونم. ایده ای دارین دارید کجا قیمتش بهتره؟؟؟ یا اگر حاضره تور بزنه جایی میشناسین؟

نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ عصر توسط سمیرا ایزدی (مانلی).)
ارسال: #495

تصویر: ./uploads/201804/post_94218_1523961855_3817b80f554438dd7b124645821dae68.attach 

پیج اینستاگرام و کانال تلگرام خانه عروس مانلی با مدیریت سمیرا ایزدی
      [تصویر: telegram.png]      [تصویر: instagram.png]  

پکیج عروس با استفاده از بهترین برندهای آرایشی روز اروپا 950/000 تومان
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #496
 تصویر: ./uploads/201804/post_40129_1524294682_9d9b259fa51b0c6965654b6b723b5a99.attach

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
دیروز, ۱۲:۳۵ صبح
ارسال: #497
(۲۶-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ عصر)'Mina.abb' نوشته است:  
(۲۵-فروردين-۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ عصر)'sepideh7' نوشته است:   سلام من پنج فروردین امسال سالگرد ازدواجم رفتم ارایشکاه الماس بنفش جنب مترو صادقیه از توی نت برگ پیداش کردم هیچ اشنایی باهاش نداشتم میکاپ شنیون باهم هفتاد دادم در کل راضی بودم باتوجه به هزینه ای که کردم نمیگم عالی بود بد نبود عکس هام هم قشنگ شد .

میشه اگر عکسی  چیزی داری برام بفرستی تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png لایت بود چطوری بود ؟هزینه ام هم میگی

هزینه گفتم که هفتاد تومن نمونه آرایش هم تو تاپیک عکس آرایش چشم تو همین سایت گذاشتم

خدایا شکرت یکسال از زندگیم گذشت با خوبی و خوشی مهم .خدایا شکرت هیچ فکر نمیکردم به این زودی ها خونه دار بشم.....تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام