• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

آرایشگاه عروس غیر معروف با کار خوب و قیمت مناسب

۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #31
RE: آرایشگاه عروس غیر معروف با کار خوب و قیمت مناسب
بچه ها یه آرایشگاه به اسم آیسل توی خیابون بهارشیراز میدون هفت تیر هست که من پریروز برای کا ر مانیکور اتفاقی رفتم پیششون کارش بد نبود خوبیش این بود که میگفت اگه بدونم واقعا قصد داری بیای اینجا برات تست هم انجام میدم که خیالت راحت باشه هر چشمت و یه مدل درست میکنم که ببینی 2مدل مختلفو قیمتشم گفت 400
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ صبح
ارسال: #32
آرایشگاه باران تو کرج
کارش خیلی شیکه
قیمتشم 400

https://www.samandehi.com/iraniwedding?ref=hl

عروسی به سبک ایرانی
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #33
آرایشگاه مریم گلی تو تهرانپارس
77722791
قیمتاش 300و500
نقل قول
 سپاس شده توسط negar_banoooo
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #34
سلام دوستان

من تازه واردم و ایران هم نیستم

تحقیقاتم رو دارم از توی این سایت کامل می‌کنم،ممنون از همه

با یه آرایشگاه به نام سالن سحر تو ف‌‌....ک آشنا شدم که اسمی ازش اینجا ندیدم اینطور معرفی‌ شده که

سالنِ فشندی هم کار میکرد،من از عکسهاش خوشم اومد باهاشون چت کردم به من گفتن قیمت عروس از ۴۰۰ به بالا

این هم تلفن

۸۸۶۰۳۹۹۰

محدودهٔ کردستان

اگه کسی‌ رفت و نمونه کار دید لطف کنه بیاد به منم بگه

،خدماتشونم بپرسین...
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ صبح توسط رکسانا.)
ارسال: #35
سلام دوستان
من عروسی برادرم تو شمال شهر نکاء- از اونجایی که از تهران باید بریم آرایشگاه خوبی رو اونجا نمیشناسیم برای نامزدیشون عروس یه نفر معرفی کرد اصلا کارش خوب نبود . خواهشاً اگه آرایشگر خوب میشناسید اون شهر یا شهرهای اطراف اسم و آدرس و تلفنشو ببویسید لطفا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از شکست نهراسید یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.Rolleyes
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ عصر توسط Yasi Yasmina.)
ارسال: #36
سالن سرو سان (الان اسمش شده سمن رخ) توی آجودانیه هم کارش خیلی خوبه. دو تا از فامیلام واسه ی عروسی اونجا رفتن. پکج کاملش (با پاتختی) می شه 600 تومان. دو تا خواهرن، ساناز کار شینیون می کنه و سروناز کار گریم و میک آپ. برخورداشونم خوبه. البته من واسه ی ابرو جای دیگه می رم چون ساناز خیلی باریک ور می داره

آجودانیه. کوچه دهم شرقی. پلاک 21
22818600
22818550

یه مدت می رم تعطیلات Blush
نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #37
آرایشگاه بهار تو تهرانپارس عالللللللللللییییه هرچی بگم کم گفتم من نامزدیم اونجا بودم آرایشم اصلن تکون نخورد موهام هم همینطور ولی چون میخوام ایندفعه برای عروسی متفاوت باشم گل آرا رو گرفتم
خیابان رشید کوچه بانک پاسارگاداولین ساختمون
فقط حواستون باشه کاره بهارک از فرانک بهتره 2 تا خواهرن

خدایا ازت ممنونم بخاطر همه چی 8 شهریور نه فقط برای من که برای همه خاطره شد مرسی خدا جونمLub
نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #38
(۱۷-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ صبح)mitra aroos نوشته است:  آرایشگاه بهار تو تهرانپارس عالللللللللللییییه هرچی بگم کم گفتم من نامزدیم اونجا بودم آرایشم اصلن تکون نخورد موهام هم همینطور ولی چون میخوام ایندفعه برای عروسی متفاوت باشم گل آرا رو گرفتم
خیابان رشید کوچه بانک پاسارگاداولین ساختمون
فقط حواستون باشه کاره بهارک از فرانک بهتره 2 تا خواهرن

آرایشگاه بهار چقدر برای عروس میگیره؟
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ صبح
ارسال: #39
RE: یه آرایشگاه خوب نزدیک جنت آباد
وای نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
ساقدوش نرید که از زندگیتون سیر میشین من برای عروسیه خواهرم رفتم اینقدر مطوئن بود که قرار بود من برای عروسیم برم پیشش برای همین واسه عروسیه خواهرم برام سنگ تموم گذاشت..................................
باور کنید حتی مجانی هم نمی ارزه که برین فقط من نبودم ما 5 نفر بودیم عین 5تامون هم خراب کرد تازه 150.000 تومان هم تو آرایشگاه از من زدن

دوست دارم هر چی پول میاد دستم خرج تن پوش شیک و خوراک خوب و تفریح توپ کنم .نه زمین و خونه و ویلا بخرم Wink چون ترجیح میدم ...
دنیا به کامم باشه تا به نامم
نقل قول
 سپاس شده توسط nanooshka
۲۵-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #40
RE: یه آرایشگاه خوب نزدیک جنت آباد
منم ساقدوش رفتم به درد نمی خوره ابروها را تا به تا بر میداره .
ولی من اسه عروسیم رفتم شکیلا . معرکس
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام