• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آرایشگاه عروس غیر معروف با کار خوب و قیمت مناسب

۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #21
RE: آرایشگاه عروس غیر معروف با کار خوب و قیمت مناسب
منم چندتا عروس که کار ربه کا بوده رو دیدم
اونا خوب شده بودن خودشون که خیلی راضی بودن به منم میگن برو اونجا

ولی والا آدم خیلی با اطمینان نمیتونه بگه کار یه آرایشگاه تضمینی خوبه
آخه میبینی یکی(عروس) خودش خوش آرایشه ازکجا معلوم یه جا دیگه نمیرفت همینجوری خوب نمیشد!!!!!!!!
یا اون مدلی که اون موقع مده یا عروس پسندیده به اون عروس خانم میومده شاید به یکی دیگه نمیومده

نمیدونم کلا خدا به هممون رحم کنه
من که خیلی میترسم که یه وقت ناراضی باشم
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryami.M
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #22
خشگل خانمهاااااااااااااااااا به سر در تاپیک توجه کنید فقط اسم و ادرس و مشخصات ارایشگاه بزنید
پست های دیگه پاک میشه ناراحت نشیداNew3
فقط نظر و تجربتونو بگید
New1

لیست جدید اگهی های استخدامیCool
انجمن هاي نوعروس / کلوپ / بحث آزاد / دعوت به همکاری... و کاریابی!!
نقل قول
 سپاس شده توسط محمدی
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-فروردين-۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ عصر توسط scarlet ironi.)
ارسال: #23
میرکا تو میدون فاطمی به سمت ولیعصر اولای خیابونه
تو کوچه های دست راست

من واسه بلوند کردن و کوتاهی رفتم . واسه (موهای بلند )من همه جا 400 می گفت این با 70 هردوشو انجام داد و کیفیتش عالی بود
عروسش هم فکر کنم 300 بود یا 400 ولی کاراشون عالی بود

بعضی زخمها هست ، که هر روز باید روشونو واکنی و نمک بپاشی ! تا هیچ وقت یادت نره !!!!!!!!!! دیگه سراغ بعضی آدمها نباید رفت ....
نقل قول
 سپاس شده توسط scarlet ironi ، bahare71 ، madii
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #24
RE: یه آرایشگاه خوب نزدیک جنت آباد
عزیزم به من آرایشگاه ساقدوش (مژگان ) رو معرفی کردن میگن عالیه قراره این هفته برم ببینم
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #25
من ربکارو دیروز رفتم دیدم بد نبود دوتا قیمت داشت 500 و 700

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #26

سالن نیکا تهرانپارس خ فرجام /قیمت 800 پکیج کاملشه حتما برید ببینید من که خیلی از کارش خوشم اومد رفته بودم پیشش واسه دوره گریم یه عروس هم ازش دیدم خوب بود....

مامانای خوشگل با نی نی های گلتون بیاید سایت نوزاد دیگه تخصصی متعلق به خودمونه منتطرتونیم ♥♥
من و پسرم"اینجا رو دوستتتتتتت داريم ...

تو بدنيا امدي تا انقلابي راه بيندازي در من عاااااااشقتم پسرم Heart
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ عصر توسط arous.)
ارسال: #27
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ عصر)kosar نوشته است:  سالن نیکا تهرانپارس خ فرجام /قیمت 800 پکیج کاملشه حتما برید ببینید من که خیلی از کارش خوشم اومد رفته بودم پیشش واسه دوره گریم یه عروس هم ازش دیدم خوب بود....

میشه شماره تلفنش رو هم بدید؟

(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ عصر)atefeh.sh نوشته است:  من ربکارو دیروز رفتم دیدم بد نبود دوتا قیمت داشت 500 و 700

عاطفه جون میشه بیشتر توضیح بدی؟سبک کارش چطور بود؟لایت بو یا مدیوم یا غلیظ...آلبوم ازش دیدی یا عروس از نزدیک دیدید؟تفاوت بین 500 و 700 در چیه؟
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #28

اینم برای عروس خانم گل:
سالن زیبایی نیکا/77225310/77244690/09192677963
پیشنهاد میکنم حتما یه سر بزنید بچه ها....

مامانای خوشگل با نی نی های گلتون بیاید سایت نوزاد دیگه تخصصی متعلق به خودمونه منتطرتونیم ♥♥
من و پسرم"اینجا رو دوستتتتتتت داريم ...

تو بدنيا امدي تا انقلابي راه بيندازي در من عاااااااشقتم پسرم Heart
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #29
سلام عروس خانومها.... من رفتم آرایشگاه دریا تو سعادت آباد رو دیدم کارشو. قیمتش که خیلی مناسبه. کارش هم چند تا مدل عکس عروسهاشو قبلو بعد ارایش داشت که بد نیود قشنگ درست کرده بود و با گریم حالا دارن آلبوم کار هم درست میکنن. قیمت هم میگه 450. کسی از شماها عروسشو از نزدیک دیده؟ از کارش بدم نیومد تازه باز هر مدلی که خودتم دوست داری درستت میکنن.مارک mac استفاده میکنه.نمیدونم چی کار کنم.چون دوست ندارم هزینه زیاد برای آرایشگاه بدم به نظرم قیمتش خیلی خوبه. کسی میتونه اگر کاراشونو دیده بیشتر راهنماییم بکنه؟
کار سوسن افشار تو محمودیه روهم دیدم اصلا خوب نبود.یه عکس جدید عروسشو نشون داد بهم صورتشو سفیدکرده بود با رژلب و رژ گونه قرمز تند... قیمتش هم از 800 تا 1تومن پکیج داره.

خدا جونم حیلیییییییی شکرتHeart
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #30
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ عصر)arous نوشته است:  
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ عصر)kosar نوشته است:  سالن نیکا تهرانپارس خ فرجام /قیمت 800 پکیج کاملشه حتما برید ببینید من که خیلی از کارش خوشم اومد رفته بودم پیشش واسه دوره گریم یه عروس هم ازش دیدم خوب بود....

میشه شماره تلفنش رو هم بدید؟

(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ عصر)atefeh.sh نوشته است:  من ربکارو دیروز رفتم دیدم بد نبود دوتا قیمت داشت 500 و 700

عاطفه جون میشه بیشتر توضیح بدی؟سبک کارش چطور بود؟لایت بو یا مدیوم یا غلیظ...آلبوم ازش دیدی یا عروس از نزدیک دیدید؟تفاوت بین 500 و 700 در چیه؟

عزیزم آرایشاش لایت بود و مدیوم خیلی خیلی غلیظ نداشت خوب بود تقریباً فرق 500 و 700 هم گفت گریم صورت بیشتر کار روی شینیون بیشتره یه آرایش اضافه هم داشت.

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام