• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات صدف

آرایشگاه شیدا صمدیان (سیترین سابق)

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آرایشگاه شیدا صمدیان (سیترین سابق)
آدرس: زعفرانیه

مدیریت سالن شیدا صمدیان

شماره تماس : 09121765009
بازدید عروس در روزهای 31 فروردین و 7 اردیبهشت ساعت 10 صبح
نقل قول
 سپاس شده توسط ایرنا ، فرانک خانم ، nasibe_603 ، كتي خانم ، aty133
۶-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #2
آرایشگاه سیترین (کتی دیلمی)
بچه‌ها سلام چرا اینجا در مورد این آرایشگاه نظری نداده کسی نرفته به این آرایشگاه سر بزنه؟!!
نقل قول
 سپاس شده توسط sevdayi ، gilas ، سراب ، nasibe_603
۱۱-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #3
RE: آرایشگاه سیترین (کتی دیلمی)
سلام بچه ها دوست من رفت سیترین فوق العاده شده بود خودشم میگفت خیلی مهربون بودن همشون
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz ، یاسی65 ، nasibe_603 ، كتي خانم ، Myriam
۱۱-مهر-۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مهر-۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ عصر توسط parmis.)
ارسال: #4
اون که میگفت عین کافی شاپ میموند همه چیز واسمون میاوردن

گفت همرو هم سر ساعت حاضر کرد
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz
۱۳-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مهر-۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ صبح توسط منيره.)
ارسال: #5
مرسی ساینا جونم از اطلاعاتت

پارمیس جونم دوستت کی رفته بود چه شکلی شده بود؟ عکسی نداری ازش
چقدر قرارداد بسته بود؟ یکی از دوستام 21 مهر عروسیشه میره اونجا 1100 باهاش قرارداد بسته گفت 100 تخفیف داده حالا نمی‌دونم!!!
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #6
من نظر بیطرفانه میدم در مورد سیترین(چون خودم با اونجا قراردادبستم).من 3 دفعه رفتم و هر دفعه هم کل آلبوماشونو دیدم و حتی رفتم داخل اتاق و عروسارو هم دیدم.برخورد مدیریتش که عالی بود.من با کتی هم که صحبت کردم خوب بود خیلی هم راهنماییم کرد.من اصلا اگر برخورد بد می دیدم نمیرفتم قرارداد ببندم چون خیلی جاهارو به خاطر این موضوع کنسل کردم و اصلا نرفتم ببینم کارشونو مثل فشندی که شنیدم برخوردشون خوب نیست.
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #7
مانا عروساش چه شکل بودن چطوری درستش کرده بود نسبت به جاهای دیگه که رفتی بودی چه فرقی داشت؟ 1100 می‌ارزه بدی؟
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ صبح
ارسال: #8
منیره جون من خیلی عروس ازش دیدم چون عید فطر اونجا بودم و اون روز عروس زیاد داشتن.هرکدوم رو یه مدل درست کرده بودن و همه با هم فرق داشتن.سبک آرایشم که الان لایته دیگه همه جا.قیمتشم به نظرم به نسبت خدماتی که داره خوب می گیره.من کار نیکادل رو هم دوست داشتم ولی اینجا با پاتختی شد 1500000. ولی نیکادل فقط عروسی رو 1500000 می گرفت که یکم گرون می شد برام.
نقل قول
 سپاس شده توسط فرهناز@67
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #9
مانا جون دوستم گفت 1100 قرار داد بسته واسه پاتختی 400 میگیره؟
بعد 1100 باهزینه تاج و موی اضافست یا هر کدوم قیمت جدا دوباره می‌گیره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط فرهناز@67
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #10
منیره جون پکیجش کلا 1200000 هستش که با پاتختی شد 1500000.هزینه تاج که جداست ولی موی اضافه رو خاطرم نیست که هزینه اش چه جوریه!؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام