• تشریفات پلک
  • باغ vp

آرایشگاه شیدا رشت

۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #81
RE: آرایشگاه شیدا رشت

منم با آتلیه سفید مشکی قرارداد بستم واسه شهریور،خوشبخت بشی دوستم

سفید مشکی از نظره من فوق العادس ایشالا ک جفتمون راضی باشیم عزیزم.
توام خوشبخت شی خانومی

نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ عصر
ارسال: #82
چه جالب منم میخواستم برم کارای سفید مشکیو از نزدیک ببینم و باهاشون صحبت کنم ولی وقت نشدو من با همون آتلیه عقدم بعنی لالیک قرارداد بستم شماها چندم شهریور عروس شیدا هستین؟ منم آخه شهریور عروس شیدا هستم و ساکن رشت نیستم و جالبش اینه که فقط رفتم لبنا و شیدا هیچ جای دیگه نرفتم و تا کارای شیدا رو دیدم فورا قرارداد بستم خیلی واسم مهمه لایت باشه آرایشم
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #83
سلام آدرس و شماره تماس این آرایشگاه شیدا رو بزارید لطفا دوستان 

قیمت برای عقد چقد میشه حدودا؟
نقل قول
  • آرته
  • خرید اقساطی
۳۱-شهريور-۱۳۹۶, ۰۳:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-شهريور-۱۳۹۶ ۰۳:۰۹ عصر توسط hadis131.)
ارسال: #84
تصویر: /images/smilies/new/new2.gifMan aroose13mordade 95in arayeshga budam hame behem migoftan kheili khoshgel shodi man khodam arayeshe sangin makhsusan tu gune va cheshm asan bhm nemiad bkhatere hamin az entekhabam raziam vali ishun aslan be nazare khodam tu modele mo va range rozhe lab ahamiati nadad

من عروسه۱۳مرداد ۹۵ایشون بودم خودم دوست داشتم رنگ موم روشن باشه ولی بهم گفتن رنگ روشن به شما که چشمتم روشنه نمیاد روز خود عروسی چند تا مدل مو بهش نشون دادم گفت نمیشه تاجم از یه مدل خوشم اومد گفت این به لباست نمیاد نذاشت اونی که دوس داشتمو انتخاب کنم در هر صورت اخلاقشون مثل بیشتر ارایشگرا اصلا دل نشین نیست ولی چون سبک ارایشگر ملایم و لایت تو رشت کمه من اگه بازم عروس شم با وجود اخلاق بدشون بازم ایشون انتخاب میکنم

نقل قول
۷-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #85
(۲۸-خرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ صبح)'الینا الینا' نوشته است:  سلام آدرس و شماره تماس این آرایشگاه شیدا رو بزارید لطفا دوستان 

قیمت برای عقد چقد میشه حدودا؟

عزیزم تلفنش 09113327835 هست
آدرسشم گلسار، بلوار گیلان، بعد از خیابان 145 فکر کنم (پشت کلانتری، همونجا که بانوی شرقی و اینا هست) نمیدونم چطوری آدرس بدم ولی اگه از سه را گلایل بری سمت بلوار، پیتزا پیتزا رو رد میکنی و نرسیده به جین وست نمیپیچی سمت بلوار مستقیم میری روبرو که بن بسته تصویر: /images/smilies/new/tounge.png

نقل قول
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #86
سلام دوستان منم رفتم این ارایشگاه قرار داد بستم واسه 18فروردین، البوم شیدا جونو نشونم دادن هم یلدا جوون،واسه شیدا جوون خیلی لایت و ملایم بود واسه یلدا جوون خیلی غلیظ البته به نظر من،دو سه تا عکس که از یلدا دیدم خوشم نیومد چون اون چیزی که مد نظرم بود نداشت،قبل رفتن تماس گرفتم خیلی خوب بود برخورد منشی ها البته خودشون نبودن،در مورد پاکسازی گفتن انجام نمیدیم گفتن قبل ارایش یه اماده سازیه ولیه ست که همون میشه پاکسازی که تو قرار دادم نوشته اماده سازی گفتم نیازه واسه پاکسازی جایی برم؟گفتن قبلا انجام دادی؟گفتم اره ولی چون پوستم جوش میزنه گفت پس اصلا به ریسکش نمی ارزه این کارو نکن،اماده سازی واسه پوستت کافیه،بعدشم واسه ناخن پرسیدم گفتن مصنوعی میذارم که پانچ میشه،البته نمیدونم چیه و چجوری که شایدم من اشتباه شنیدم خلاصه که انجام دادم میام میگم،رنگ مو هم باید بری جای دیگه،رنگ ابرو با خودشونه که یه روز قبلش یه مشاوره داریم وهم کارای اولیه انجام میشه که روز عروسی فقط شینیون و ارایشه،دلیل انتخابمم این بود که اولا کارشون لایت تر از همه جاست، لبنا هم که نسبتا غلیظ کار میکنه وهم پوسستو تیره میکنه به نظرم،عروس ایرانم که خیلی خیلی لایته یه عروس ازش دیدم خوشم نیومد ابروهای عروس همه پاک شده بود هم سرش خیلی شلوغه میترسم نتونه چیزی که میخوام اجرا کنه بعدش گفتن خود مریم انجام بده3تومن میگیره که بنظرم نسبت به کاری که میکنه اصلا نمی ارزه،شیدا1300قرارداد بستم بدون اپلاسیون چون انجام نمیدن،تاجاشونم از80تومن شروع میشه تا150که همون روز بنا به سلیقه و مدل مو انتخاب میشه،یه چیزه دیگه اینکه گفتن مدل مویی که دوست داری میتونی بیاری اگه بهت بیاد حتما همون اجرا میشه،خلاصه اینکه این از ارایشگاهمون ،حالا هم هروقت عروس شدم میام باز نظر میدم
ادرسشم دقیق اینه
بلوار اصفهان کوچه ی مسجد امام رضا انتهای خیابان 148سمت چپ جنب ساختمان مرمر
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #87
تصویر: images/smilies/confused.gifبچه ها بچه ها من سه فروردین عقدمه آرایشگاه شیدارو انتخاب کردم به نظرتون واسه جشن عقد آرایشگاه شیدا مناسبه؟
(۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ عصر)'*FaRzAnEh*' نوشته است:  
New1دوستای گلم اطلاعاتتون رو درباره آرایشگاه شیدا رشت اینجا بنویسید لطفاNew1
Heart

نوشته شده توسط کاربر محترم zi zi در اردیبهشت 1392

دوستای خوبم مرسی از آرزوهای خوبتون .
من چهارشنبه عروس شیدا بودم و فقط تو یک کلمه می تونم بگم عالی بود .
آرایشم کاملا لایت بود همونطوری که دوست داشتم به خصوص چشمام .اصلا این مدلی نبود که تا بالای پیشونی رو سایه می زنن
مژه دونه ای برام گذاشت که خیلی از این کارش خوشم اومد .با این مژه های یکسره خیلی وحشتناک می شم .
ابروهام رو اصلا تیغ نزد و الان کاملا می تونم بدون نیاز به مداد و سایه ابرو برم سرکار .
شینیونم هم خیلی خوب بود .جلوی موهامو به طرف بالا جمع کرده بودم ولی یکم کج. پشتش هم از این مدلای حلزونی بود .خودم مدل برده بودم و تقریبا مثل همون عکس شد موهام .
موندگاری ارایشش خوب بود .کرمی هم که استفاده کرده بود خیلی سبک و ملایم بود .اصلا رو صورتم احساس سنگینی نمی کردم .
فقط احساس کردم کرمش خط خنده و چروک های زیر چشمم رو خیلی خوب پوشش نداده بود که البته فقط خودم رو این موضوع حساس بودم یعنی طوری نبود که همه بگن چرا اینطوری هستی و از این حرفا!!!!!!!!
و نکته بعدی اینکه من 4 ،5 روز قبل از عروسی صورتمو وکس کرده بودم و به شیدا هم اینو گفتم چون دختری که واسم وکس کرده بود یه جای کوچیک تو چونه مو سوزونده بود .و شیدا دیگه صورتمو شیو نکرد به جز قسمتای زیر چونه م که موهای زائد داشتم .وقتی تو باغ تو نور طبیعی خودمو تو آینه دیدم ، متوجه شدم که صورتم پر پرز بوده و حتی تو یه قسمتایی مو هم داشته ( صورت من کلا پر از پرزه ولی تو نگاه اول خیلی نشون نمی ده ) .
نمی خوام با گفتن این دو تا نکته بگم که کار شیدا بد بوده ها ، نه .من اگه دوباره قرار باشه تو رشت عروس بشم 100% می رم پیش شیدا .ولی خوب اگه رو این موضوعات حساس هستید بیشتر از من دقت کنید و همونجا به شیدا بگید .چون اینقدر خانمه و با شخصیت که به حرف ادم گوش می ده نه مثل بعضی آرایشگرا که عروس بیچاره رو قورت می دن

خیلی خوشحالم که شیدا رو برای عروسیم انتخاب کردم چون اینقدر آروم بود اون روز که اصلا استرس نداشتم حتی با اینکه خودم نیم ساعت دیرتر رفتم ارایشگاه ، بازم سر ساعت و به موقع اماده م کردن.

نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #88
سلام.... من عروس شهریور شیدا بودم.... از نظر اخلاقی زیاد باب میلم نبود... سرد خشک و کم حرف...خیلی مختصر و کوتاه جوابتو میده ... و اینکه کاری برای پاکسازی یا تمیزی پوست انجام نمیدن ... کاری که خودش دوس داره انجام میده ...زیاد توجه نمیکنه چی میگی و فقط میگه نه این خوب نیست بهت نمیاد و کار خودشو انجام میده...در کل بد نبود نمرش متوسط بود... هرچند که روز عروسیم همه دوس داشتن ارایشمو .... ولی خب برای من علاوه بر کار، اخلاق و طرز برخورد هم خیلی مهم بود ...

پیج اینستام 
homedesighn.ir  که جدیدا راه انداختمشتصویر: images/smilies/rolleyes.gif.... خوشحال میشم فالو کنید.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام