• هیژا
  • مزون فابرا

آرایشگاه سلاطین

۹-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ صبح توسط marzi.hastam.)
ارسال: #461
RE: آرایشگاه سلاطین++قراردادهای عروس تا پایان ماه محرم و صفر 700 هزار تومان
هفته قبل من عروس سالن سلاطین بودمتصویر: images/smilies/blush.gif و واقعاااااا راضی بودم. خداروشکر همه چی عالی بود.
ماهرخ جون زحمت پاکسازی و میکرودرم پوستمو کشیدن که خیلی کمک کرد تا علاوه بر بهتر شدن پوستم، روز عروسی آرایش خیلی خوب روی صورتم بخوابه و بمونه.
کار رنگ هم با پریوش جون بود که اون هم خیلی خوب بود.
کار میکاپم رو هم مریم جون انجام دادن که خیلی خیلی خوب شد. دقیقا چیزی که میخواستم شد. من دنبال یه آرایش محو و ملایم بودم که چهره خودم حفظ بشه و در عین حال زیبا بشم تصویر: images/smilies/biggrin.gifکه این اتفاق افتاد تصویر: /images/smilies/new/new2.gif. با اینکه مرداد ماه بود آرایشم اصلا تکون نخورد خداروشکر و همه چیز عالی بود.
کار شینیون هم ناهید جون انجام میدن و اون هم چیزی شد که میخواستم. خیلی تمیز و خوشگل. و اصلا هم تکون نخورد.
قیمت هاشون هم مناسبه انصافا.
برای دیدن کاراشونم میتونین عضو کانال تلگرامشون بشید. من یه مدت دنبال کردم و کارای شینیون و آرایش و رنگشونو میدیم و همین خودش یذره خیال آدمو راحت میکنه.

درباره مراقبت های پوست هم ماهرخ جون بهم مشاوره دادن و پیشنهاد کردن که چند مرحله پاکسازی پوست قبل از عروسی داشته باشم. که واقعا هم باعث شد روز عروسی آرایش خیلی خوب روی صورتم بخوابه و توی گرمای مرداد آرایشم تا آخر وقت اصلا بهم نخورد.

من پوست خیلی چربی دارم و منافذ پوستم هم باز بود. ولی با همون جلسه اول میکرودرمی که انجام دادم چربی پوستم کلیییی کنترل شد و حتی رنگ پوستم دو درجه روشنتر شد.
هرچند که یذره سوزش داشت جلسه اولتصویر: /images/smilies/new/sad.png ولی بعدش خیلی حس سبکی و لطافت روی پوستم حس کردمتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

درباره برخوردشون بگم که ماهرخ جون خیلی با حوصله و آرامش کار میکنن. و همین انرژی خوب حال آدمو بهتر میکنه.

برای من یک ساعت و نیم وقت گذاشتن و سه سری ماسک هم برام گذاشتن توی این مدت.

درباره فضا هم باید بگم خیلی تمیز و مرتب بود. کارشون هم همینطور. و یک فضای جدا برای کارهای مراقبت از پوستشون دارن. که با گذاشتن یه موسیقی ملایم و بستن در، کاملا از شلوغی فضای سالن دور می مونید. اصلا هم معطلی نداشتم و من هربار که رفتم سر زمان تعیین شده کارم انجام شد.

مرسی از ماهرخ عزیزم .آرزوی موفقیت برای ایشون و همکاراشونتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، ماهرخ سلاطین ، m@ssi
۱۳-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #462
دوستان از قیمت پیکج عروس این سالن اطلاع دارید؟
قیمت میکاپ و شینیون همراه چطور؟

نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۵۸ عصر توسط عاطفه٢٨.)
ارسال: #463
عزیزم من ماه پیش عروس این سالن بودم قیمت عروساشون ٩٠٠ ،١٤٠٠ ،٢٠٠٠٠٠٠ ولی من خودم ١٤٠٠ انتخاب کرده بودم چون پاکسازی پوست داشت که عالی بود و رنگ مو و تاج داشت واسه خواهر خودم  قیمت میکاپ و شینیون پرسیدم البته قیمت ميكاپ و شينيون ویژه رو پرسیدم شنیون ١٠٠ میکاپ ٢٠٠ 
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
  • پیانو
  • اساطیر
۱۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۴۳ صبح
ارسال: #464
(۱۳-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ صبح)'**نفسم**' نوشته است:  دوستان از قیمت پیکج عروس این سالن اطلاع دارید؟
قیمت میکاپ و شینیون همراه چطور؟

پارسال که خواهر من رفت 700 بود
و در مجموع ما خیلی راضی بودیمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #465
سلام دوستان 
من دیروز از خدمات سالن سلاطین استفاده کردم. همونطور که من از نظر بقیه استفاده میکنم گفتم منم نظرم رو بگم شاید برای بقیه دوستان مفید باشه.
کارهایی که انجام دادم: رنگ مو، شنیون و میکاپ برای عروسی دوستم.

رنگ مو:
عااااااالی بود و واااااااااااااقعا رنگ موهامو دوس دارم. برای موهای من که تقریبا کوپ کوتاه هستش شد 100 تومن (فک میکردم کمتر بشه) . به این آیتم نمره 20 میدم.تصویر: images/smilies/heart.gif

شنیون:
موهای من خیلی کوتاه و البته از دسترنج آرایشگاهی که قبلا رفتم برای کوتاهی به شدت موهام کوتاهی بلندی بد داشت (گذاشتم بلند بشه که بشه برم یه جا درستش کنه واسم) برام یه شنیون نسبتا تمیز در آوردن. نکات منفیش این بود که خیلیییییی تافت استفاده کردن و علیرغم تاکید زیادم مبنی بر اینکه گیره هام دیده نشه اما باز هم یه سری گیره های سرم به وضوح دیده میشد که خب من دوس نداشتم. ضمن اینکه من گفتم شنیون 70 تومنی میخوام با موی اضافه اما موقع تسویه حساب گفتن 90 تومنیه + 20 تومن موی اضافه. یعنی در کل 20 تومن بیشتر شد از اون چیزی که من گفتم.
ماندگاری شنیونم و مدلش خوب بود، دوس داشتم. به این آیتم بابت تمیزی و اینا نمره 19 میدم.تصویر: images/smilies/heart.gif

میکاپ:
میکاپ 150 رو انتخاب کردم (100-150-200 تومنی داشت که گفتن 200 تومنی گریم داره که خب من گریم احتیاج نداشتم). از میکاپم بسیااااار راضی بودم. اما خب بعد از حدود 1 ساعت رقصیدن کرم پودرم ماسید [تصویر: آرایشگاه سلاطین] آرایش چشم و رژ لبم اصلا تکون نخورد ولی کرم پودر خیلی بد شد رو صورتم [تصویر: آرایشگاه سلاطین][تصویر: آرایشگاه سلاطین][تصویر: آرایشگاه سلاطین] . که خب نمره 17 میدم.

در مجموع من برای رنگ باز هم به این سالن مراجعه میکنم حتتتتما.
اخلاق و مشتری مداریشون هم عالی بود تصویر: images/smilies/heart.gif
ممنون از پرسنل خوب سالن سلاطین تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ سلاطین ، nilouf ، AroosEShahreGhesse ، gol banoooo ، m@ssi
۲۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #466
RE: آرایشگاه سلاطین
سلام ببخشید موهام یکم پایین تراز سر شونه هامه
میشه رنج قیمتتونو برای رنگ مو بدونم؟ از چه قیمتی شروع میشه؟ و از چه برندی استفاده می کنید ؟

نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ عصر توسط عاطفه٢٨.)
ارسال: #467
'جیران خانم dateline='' نوشته است:  سلام ببخشید موهام یکم پایین تراز سر شونه هامه
میشه رنج قیمتتونو برای رنگ مو بدونم؟ از چه قیمتی شروع میشه؟ و از چه برندی استفادهمیکنید ؟

جیران جان من سالن سلاطین موهامو امبره کردم خیلی کارشون عالیه پریوش خانم اول یه رنگ کلی به موهام زد به من گفت رنگ موها از ٧٠ شروع میشه وبعدش برام امبره کرد که از ٢٥٠ شروع میشد ولی الان نمیدونم قیمتا رفته بالا یا نه فقط با برند لورال کار میکنن وجلوی خودت رنگ درست میکنه که خیالت راحت باشه من واقعا راضی بودم از کار پریوش خانم و اصلا موهام اسیب ندید و یه ماسکی هم برای موهام معرفی کردن خریدم از محصولات لورال بود خیلی عالی بود .

نقل قول
 سپاس شده توسط m@ssi
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۱۵ صبح
ارسال: #468
سلام من اردیبهشت ماه امسال عروس سلاطین بودم میخواستم تجربمو بگم
میکاپ: من میکاپ لایت انتخاب کرده بودم انقدر مژه گذاشته بودن که میتونستم پرواز کنم مژه های پر و بلند با ارایش لایت افتضاح دیده میشد و سنگینیش باعث افتاده شدن چشمهام شده بود و گریمش هم اصلا خطوط محو نکرده بود و هنوزم تو عکسام و فیلمهام دوتا خط قهوه ای انگار با مداد رو دماغ کشیدی کاملا مشخصه! هیچ شاینی استفاده نکرده بود و رنگ کرم پودرشم اصلا مناسب پوست رنگ سرد من نبود ولی سایه و ابروم خوب دراورده بود، مژه رو یکی دیگه گذاشت مابقی خود مریم انجام داد و رژ هم که تا تالار دووم نیورد 
رنگ مو: کار رنگ مو پرویش بد نیست قرمزی داره کارش ولی موهام نسوخت ولی خیلی پولکیه بشدددت یعنی بگه ۱۰۰ شما ۳۰۰ حساب کن .طبق قرارداد من رنگ پایه با ۲۵تا مش بود.خیلی مسخرس موهای من همیشه یه تیوپ رنگ میبره این ۳/۵تا تیوپ استفاده کرد! و مشهام رو که ۲۵تا بود خودش بدون اینکه بگه زیادتر گذاشته بود واسم یه فاکتور دیگه سر رنگش دراورد روزعروسیم! رنگ هم روی موی قهوه ای مش رنگ همون دکلره پایه ۹بود که انگار رنگساژ نبود و بعد غر غر من رنگساژ دودی کرد و ازون ضایگی دراومد و ماندگاری رنگشم یه هفته بود بعدش قرمز شد رنگشم لورآل بود
شینیون: واقعا نمیدونم این خانوم رو برای چی استخدام کردن من موقع قرار داد این خانوم رو ندیدم کارای توی ژورنال خوب بود، بعد نزدیک روز عروسی رفتم برا مهمونام از ارایشگاه محله وقت بگیرم گفتن کجا عروس میشی گفتم سلاطین گفتتن وااای شینیوناش افتضاحححه و عکس فالیشونو نشونم دادن که موهاش باز شده بود کامل تو عروسیش! افتضاحترین شینیون مجلس مال من بود موهامو سشوار کشیدن بعد بابلیس فر کردن اخه واس دووم فر باس ویو کنی نه صاف! من از ترسم که باز شه شینیون باز انتخاب کردم مدلی که نشون دادم نتونست و گلهایی که از مال دسته گلم برای موهام بود نتونست نصب کنه یه فر ساده کرد ملا ۵دیقه طول نکشید و همون موقع هم باز شد فرا چون سشوار کشیده ود و یه تافت تموم شده پادینا زد واقعا توهین ب شعور مشتریه ! اصلا اصلا راضی نبودم

ناخن: ناخن کارشون تازه اومده بود ظاهر کاراش خوبه مواد بشدت افتضاح روز قبل عرسی کاشت و تو اتلیه ناخنم شکست، ماه عسل به هیچی نمیتونستم ب چیزی دست بزنم ناخنام خم میشد! رفتم ناخنکار دیگه برام که تراش داد گفت پودر کاشت نزده انگار با خمیر فیمو همچین اسمی کاشت کرده که برای تزیین واس تمین ناخنت خم میشه
اصلاح صورت: کار خاصی نبود فقط کلا تیغ کشید
پاکسازی: تنها چیزی که عالی بووودددد ماهرخ کارش عالی بود خواهر مریمه اونجا کار نمیکنه تو سعادت اباده روز قبل عروسیم دم و دستگاهش اورده زود و پاکسازی کار واقعاااا عالی بود بعد اینم تو سعادت اباد میرم برای پاکسازی پیش خودش
کرم بدن:من موقع قرارداد تاکید کردم بدن من جوش ریز پره و بدنم سریع رنگش کبود میشهمیخوام کاملا کرم زده بشه شاین و... خیلی مسخرس دختره پودر فیکساتور زد!گفتم خانوم این رنگ نداره که بدن من پوشش نمیده گفت نه خانوم یه ساعت دیگه معلوم میشه !هیچی دیگه کلا رنگی نگرفت و کلا عکس و فیلم پر جوشه

و دراخر که سر صندوق رفتم قراردادی که ۱۵۰۰بود ۲۵۰۰گرفتن خانوم رنگت بیشتر برد خانوم این فلان شد... و از همه بدتر رفتم که اتلیه صادقیه بود رژم پاک شده بود و موهامم که که کلا باز شده بود و ناخنمم موقع فیلمبرداری اتلیه شکست گریه منو درااوردن بهترین روز زندگیم مجبور شدم به ارایشگاه بغل اتلیه برم و واقعا دمشون گرم رایگان ناخن شکستم درست کردن موهام سنجاق زدن و رژ زدن

بالاخره فقط برای پاکسازی خوبه
خیلی بیشتر از اونیکه میگن هم پول میگرن ،کارشن بی کیفیتو اماتوره و به وعده هاشون سر عقد قرارداد عمل نمیکنن
کاش اون روز لوازم ارایشم همرام برده بودم خودم گندشونو درست میکردم
تازه موقع قرارداد لیفت گفته بودم میخوام چشام کشیده بشه روز عروسی گفتن لیفت چیه 
من از نوعروس اشنا شده بودم و نظرات خوب بود رفتم ولی فک کنم خودشون نظرات میزارن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام