• لوستر
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه سلاطین

۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آرایشگاه سلاطین
تلفن:44201503-44203128- 44255119

اشرفی اصفهانی،بلوار مرزداران،نرسیده به پل یادگار امام،ساختمان نگین آسمان،بلوک B، پلاک178،طبقه اول،واحد 3

با مدیریت سلاطین
نیازمندی های نوعروس

[تصویر: آرایشگاه سلاطین]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ سلاطین ، سامانتا74 ، fahim.s ، fatima.s ، عـــروس دریایی ، ellena ، barannn ، rozin ، aylin_ ، nilufari6070 ، *mitra* ، sanazjoonn ، Taavus ، افتابگردون ، sheyda soltani ، ستاره میرحبیبی ، هولیا
۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی سلاطین
من عروسیم اینجا بود واقعا راضی بودم ولی کار رنگ اینجا فوق العععععععععععععععععاده است

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369 ، melii ، fahim.s ، rozin
۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #3
(۳-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ صبح)سیما نوشته است:  من عروسیم اینجا بود واقعا راضی بودم ولی کار رنگ اینجا فوق العععععععععععععععععاده است

عزیزم میشه عکستو دید؟از قیمتاش میگی؟Heart

عقد92/8/2
نامزدی11/24هتل هما/آتلیه میلاد اسدالهی
عروسی94/2/25/آدم وحوا/آتلیه رابی/لباس پرنویا کانادا
سالگرد95/2/24/خوشبختی/مزون رویال/آتلیه عمارت فردا
گل پوژان/کیک شیرخدایی/میکاپ سپیده فرمانیه
نقل قول
 سپاس شده توسط fahim.s ، افتابگردون
  • آرته
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ عصر
ارسال: #4
من نامزدی ام اینجا بوده واقعا کار شینیون و میکاپش عالی بود و راضی بودم انشاالله برای عروسیم که تو اسفنده همین جا میرم چون هم کارشون عالیه هم قیمتاش خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط rozin ، گلدن
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #5
من دوستم عروسیش اینجا بود خوشگل شده بود از من که گیوا رفته بودم خیلی خیلی خوشگلتر شده بود. نمیگم کارشون عالیه ولی خوب نسبت به قیمتش خیلی خوبه.
در ضمن پاکسازی پوستش خیلی عالیه میکرودم هم باهاش انجام میده.

یک لحظه سکوت!
عاشقانه ترین ، عارفانه ترین لحظه ی زندگیمان بود.
من و تو خداوار به سوی معبودمان رفتیمAngel
باشد که گمراه نشویم
نقل قول
 سپاس شده توسط سيما ، elham7 ، rozin
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #6
قیمتاش چجوری بود دوستان؟
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #7
من امروز پرسیدم از 750 شروع میشه تا 1150 که پکیج کاملشونه دوستان کسی کارشونو از نزدیک دیده؟؟؟
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ صبح توسط leila_r.)
ارسال: #8
سلام بچه ها. من پارسال عروس اینجا بودم. یه پیج قبلا درست کردم و عکسمو گذاشتم کار رنگ موشون خیلی خوبه اگه رنگ کارشون تغییر نکرده باشه. اما کار عروسش افتضاححححح بود. کیفیت موادشون خیلی پایین بود. از این مژه معمولیا واسه من چسبونده بود که تو راه افتاد! همه ی کرم صورتم پوست پوست شد و سایمم ریخته بود. انقدر بد بود که من با گریه رفتم سالن. مجبور شدم یه روز دیگه برم یه آرایشگاه دیگه درستم کنه که چند تا عکس آتلیه خوب داشته باشم. عکس عروسیمو دارم. حتی فیلمش هم دارم لحظه به لحظه. با اون گندی که به صورت من زد

من که همیشه با بغض یاد اون روز میفتم. بچه ها واسه کار عروسی پیش هرکسی نرین. بهترین شب زندگیتون رو مثل من خراب نکنید

راستی کار پاکسازی پوستشون هم خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط fahim.s ، sosan:)
۴-خرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #9
دو ماه دیگه عروسیمه ولی هنوز نتونستم برای ارایشگاه تصمیم بگیرم نمیدونم چرا واسه تو لیلا جون اینطوری شده چون من هفته پیش سه تا عروس ازشون توی سالنشون دیدم به نظرم خیلی خوب بودند ارایش چشماشون خیلی تمیز بود حتی مژه تکی چسبونده بودند پوستشونم خوب کاور شده بود تنها چیزی که میخواستم و اونا نداشتند پاتختی روی پکیجشونبود
نقل قول
 سپاس شده توسط elham7
۲۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #10
بچه ها قیمتاشون چه طوریاست؟!

من موهام بلونده و چشم آبی و رنگ پوست سفید
واسه همین میخوام موهام رو روشن تر کنم در حدی که مطمئنا دکلره نیاز داره
بعد رنگی که خواستم رو نشون هرکسی میدم یه عده میگن دکلره و رنگ فقط
یه عده میگن مش فویلی حدود 40-50 تا
موهامم کمی بالاتر از گودی کمرمه

دیروز رفتم آرایشگاه گیوا گفت 380 !!!!!!!!!!!!!!! زیاد بود به نظرم
حدود 280 اوکیم

و اینکه کسی اینجا موهاش رو رنگ کرده؟!راضی بودید؟!قیمتش چقده؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط nilufari6070
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام