• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه سرمه و سوده (وسمه)

۱۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #81
RE: آرایشگاه سرمه و سوده (وسمه)
تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/undecided.gif بیچاره عروسی که اونجابخواد بره با این چیزایی که من خوندم - 
خیلیییی وحشتناک- اصلا در تخیلاتم نمیگنجه همچین بی نظمی و بی برنامگی و یلخی بودن ی ارایشگاه که من تازه امروز تعریفشو شنیدم!!!!تصویر: images/smilies/undecided.gif چقد اعصاب آدم خورد میشه من که میشینم گریه میکنم
(۹-مرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ صبح)'princess selena' نوشته است:  سلام
من و خواهرم با این آرایشگاه واسه جشن عقد برادرم قرارداد بستم که میکاپ با مصی و شینیون با مریم انجام بدم. اولا اینکه من از یک ماه قبل حضوری رفتم که یک وقت تایم هاشون پر نشه. گفتند که الان وقت نمیزاریم دو هفته مونده به مراسم وقت میزاریم. 15 روز مونده به مراسم مجددا حضوری رفتم که وقت بگیرم گفتن که مصی فقط تایم 10 و 11و نیمش خالیه، این در حالیه که من زودتر از دو هفته ای که گفته بودن برای وقت گیری رفتم. اعتراض کردم ولی گفتن چون هر کی از روز قبل حضوری اومد و بیعانه داد ما قرارداد بستیم. گفتم باشه. همون دو تا تایم 10 و 11 و نیم رو برام بزارید. تاکید کردم من و خواهرم باید ساعت 2 آماده باشیم. چون میزبانیم و نوبت آتلیه هم داریم. گفتن خیالت راحت. دو تا شینیون هم یکی با مریم برام گذاشت و یکی با بهناز. قیمت کار هم گفت میکاپ 300 و شینیون از 80 داره تا VIP که میشه 150.
با خودم گفتم اوکی اگه به همین جا ختم بشه بازم خوبه.
تا اینکه چند روز قبل مراسم باهام تماس گرفتن که مصی به خاط عروساش اون روز میره سالن ولنجک. اگه میخوای مصی تو رو درست کنه باید اونجا بری. یعنی واقعا کار احمقانه ای بود چون من یک ماه گشتم یه آرایشگاه نزدیک به تالار و خونمون پیدا کنم اونم این جوری. یکم بحث کردم دیدم فایده نداره گفتم میکاپمون رو با مینا کریمی بزارید. گفت باشه پس هر دو بین 10 الی 10و نیم اینجا باشید. بازم گفتم چشم.
دو روز مونده به مراسم مجددا تماس گرفتن مریم واسه شینیون اون روز نیست داره میره مسافرت... خنده ام گرفت گفتم واقعا سالن بی برنامه ای هستید. شما قرارداد می بندید بعد همه چیشو عوض می کنید. گفتم بهتون اطلاع میدم که میام اونجا یانه. گفت اصلا نگران نباش بچه های ما همشون کارشون خوبه. یکی دو تا سالن تماس گرفتم وقت نداشتن. گفتم شینیون رو با کی باید بردارم. گفت یکی مهسا و یکی مرضیه. بازم گفتم باشه
روز جشن دو تامون رفتیم سالن ساعت 10 و 10 دقیقه اونجا بودیم. منشی گفت آرایش چند تومنی می خواین. گفتم مگه میکاپ 300 نیست. گفت نه از 350 شروع میشه. بعد ما رو فرستاد پیش مینا اونم گفت کاری که می خوای 500 تومنه. خلاصه میکاپ و شینیون رو 620 زد-آخر هم 50 تومن بابت لنز ازم گرفت یعنی 670. شینیون پرسید با کی بودی گفتم با مریم و بهناز بودم ولی عوضش کردن گفت هر دوتون رو با بهناز میزارم.
سالن فوق العاده بی نظم بود. شلوغ و تو روز به اون شلوغی مینا داشت دو تا مدل عروس درست می کرد. و وقت و انرژی ای که واسه مدل ها می گذاشت نصفش رو برای عروس و ما نگذاشت. گفتم پوستم رو می خوام یک درجه روشن تر از پوست خودم کنی، سه درجه تیره تر کرد و گفت تو آرایش خوب میشه.که نشد. موهام خوب شده بود ولی شبیه مدلی که نشون دادم نبود. اخلاق مینا خوب بود ولی واقعا بی نظم. ما به جای ساعت 2 ، ساعت 4 و 10 دقیقه آماده شدیم. خواهرم آتلیه نرفت من هم دو تا عکس گرفتم که فقط بیعانه ام نسوزه و وسط مراسم عقد رسیدم و هیچ عکس دسته جمعی ای نگرفتم.
در کل میکاپ شینیون نسبت به پولی که می گیرن بد نیست. بی نظمی در حد اعلا و هیچ وقت دیگر این آرایشگاه انتخاب من نخواهد بود.

نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #82
سلام
دوستان کسی جدیدا این آرایشگاه رفته؟ کار همراهشون چطوره؟ قیمت هم بدین ممنون میشم. 
من شنیدم چندتا شینیون کار دارن، به نظرتون کار کدوم بهتره؟ تصویر: /images/smilies/new/huh.png
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۴۸ صبح
ارسال: #83

(۱۵-مرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ صبح)'Elham-NSH' نوشته است:  سلام
دوستان کسی جدیدا این آرایشگاه رفته؟ کار همراهشون چطوره؟ قیمت هم بدین ممنون میشم. 
من شنیدم چندتا شینیون کار دارن، به نظرتون کار کدوم بهتره؟ تصویر: /images/smilies/new/huh.png

عزیزم سلام
من دیماه گذشته عروس مینا کریمی بودم موهامم مریم درست کرد
به موقع هم حاضر شدم
خواهر همسرم هم همراهم بود با همین 2 نفر که خیلی راضی بود
به نظر من:
اخلاق مینا و مریم خیلی خوب بود
با حوصله بودن (مخصوصا مینا)
من از آرایشم و مژه هام خیلی راضی بودم
و با توجه به اینکه من همیشه وقتی آرایش میکنم پوستم کرم و زیر سازی رو جذب میکنه از صبح تا حدود 2 شب که شستم همونطوری مونده بود و من فقط رژ لبم رو 1 بار تمدید کردم
موهام هم مدلش و محکم بودنش همونی که میخواستم بود اما طور سرم تا آخر شب 3 بار داشت میوفتاد ( 2 ساعت آخر هم دیگه در آوردمش!!!)
کار ابرو و اصلاحشونم خوب بود و طبق برنامه و سر وقت انجام شد
اما کار ناخنم با نگار بود ( 1 دختر خیلی جوون بود ) خیلی بد بود
تمیز اصلا نبود، قشنگ اصلا نبود، و من میخواستم لاک زرشکی و اینا بزنم اما هرکاریش کردم گفت نیشه و فقط باید سفید باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در کل راضی بودم گلم اما باز نظرا متفاوته عزیزم تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

خدا جان من...
از تو معجزه ای میخواهم در حد خدا بودنت...
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
********لطفا اگر دوست داشتید برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات بفرستید********
نقل قول
 سپاس شده توسط Elham-NSH
۱۵-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #84
(۱۵-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۴۸ صبح)'.m.m' نوشته است:  

عزیزم سلام
من دیماه گذشته عروس مینا کریمی بودم موهامم مریم درست کرد
به موقع هم حاضر شدم
خواهر همسرم هم همراهم بود با همین 2 نفر که خیلی راضی بود
به نظر من:
اخلاق مینا و مریم خیلی خوب بود
با حوصله بودن (مخصوصا مینا)
من از آرایشم و مژه هام خیلی راضی بودم
و با توجه به اینکه من همیشه وقتی آرایش میکنم پوستم کرم و زیر سازی رو جذب میکنه از صبح تا حدود 2 شب که شستم همونطوری مونده بود و من فقط رژ لبم رو 1 بار تمدید کردم
موهام هم مدلش و محکم بودنش همونی که میخواستم بود اما طور سرم تا آخر شب 3 بار داشت میوفتاد ( 2 ساعت آخر هم دیگه در آوردمش!!!)
کار ابرو و اصلاحشونم خوب بود و طبق برنامه و سر وقت انجام شد
اما کار ناخنم با نگار بود ( 1 دختر خیلی جوون بود ) خیلی بد بود
تمیز اصلا نبود، قشنگ اصلا نبود، و من میخواستم لاک زرشکی و اینا بزنم اما هرکاریش کردم گفت نیشه و فقط باید سفید باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در کل راضی بودم گلم اما باز نظرا متفاوته عزیزم تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

ممنون از پاسخت گلم. 
امروز زنگ زدم بهشون
قیمش هاشون رو خیلی بردن بالا
برای گریم همراه آرایشگرای معمولیشون مثل المیرا و آزاده 500 میگیرن که خیلی زیاده
من به بهاره الله وردی زنگ زدم اون گفت 350 ولی مشکلم اینه که از شینیون سالن بهاره زیاد خوشم نمیاد
نمیدونم به خاطر شینیون برم سرمه وسمه یا به خاطر سبک آرایش بهاره که دوست دارم برم اونجا
خیلی دودلم

نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #85

(۱۵-مرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ صبح)'Elham-NSH' نوشته است:  
(۱۵-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۴۸ صبح)'.m.m' نوشته است:  

عزیزم سلام

ممنون از پاسخت گلم. 

خواهش عزیزم
اووووووووه چه گرون کرده
من یادمه اون موقع (دی ماه 96) آزاده اینا حدودا 300 میشدن!!!
حتما عروسشم گرون کرده پس...
برای کی میخوای آرایشگاهو؟ و چقدر میخوای هزینه کنی؟

خدا جان من...
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۵۳ صبح توسط hadis sh.)
ارسال: #86

این آرایشگاه کرج هم شعبه داره درسته ؟؟

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #87

(۱۶-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ صبح)'hadis sh' نوشته است:  این آرایشگاه کرج هم شعبه داره درسته ؟؟

نه عزیزم
ولنجک و مرزداران داره http://sormehvasmeh.ir/
این سایتشه
من مرزداران رفتم تصویر: images/smilies/heart.gif

خدا جان من...
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #88
سلام 
من شهریور 96 عروس این آرایشگاه بودم.
با شعبه مرزداران قرارداد بستم.اول که میری کلی زبون میریزن. من از کار ارایش مصی خوشم اومد. 3 ماه قبلش قرار داد بستم. واسه کار ناخن و پاکسازی زنگ زدن گفتن باید بری شعبه ولنجک. هر چقدم گفتم من با مرزداران قرارداد بستم گفتن باید بری ولنجک. روز عروسی گفتم من باید 10 حاضر باشم گفتن 6 اینجا باش. رفتم اما تا 10 فقط واسه من مژه گذاشته بودن. هیچکس پاسخگو نبود. کلا مصی 45 دقیقه رو صورت من کار کرد. اخرم با داد و بیداد همسرم دم در ساعت 1 حاضر شدم. 2 رسیدم باغ. ساعت 6 عقد داشتم. نتونستم عکسای خوبی بگیرم
.تازه چون هول هولی موهامو بستن تو سالن همشون باز شدن. اتلیه وقت نشد برم. تازه وقتی اعتراض میکردم بهشون بر میخورد. فوق العاده بی نظم و شلوغ بود. واسه 45 دقیقه ارایش 2 تومن از من گرفتن. 
خدا جوابشونو بده که هم پول میگیرن هم بهترین روز ادمو خراب میکنن.
من دنبال شکایت به صنفشون هم رفتم اما به جایی نرسید
اخرشم مدیریت ارایشگاه گفت یه روز بیا دوباره لباس بپوش ......با هزینه ما برو اتلیه اما من حتی حاضر نبودم واسه یه لحظه پامو بزارم اونجا
من تجربه شخصیمو گفتم.

نقل قول
 سپاس شده توسط m@ssi ، sara405
۹-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #89
دوستان کار آزاده در شعبه مرزداران چطوره؟کسی تجربه داره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام