• آرایشگاه مدیس
  • جم

آرایشگاه زن

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-اسفند-۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آرایشگاه زن
آدرس: ولنجک - انتهای خ یمن - ابتدای خ عرابی - پ19 - ط 4
تلفن: 22428282 - 22181897 - 22419116

با تاسیس سالنهای بسیار در سطح شهر ، انتخاب سالنی مورد اعتماد برای بانوان مشکل شده است.
سالن زن با نامی اشنا در امور زیبایی با در نظر گرفتن سلایق متفاوت شما عزیزان خدماتی مطابق متد روز دنیا و رعایت کامل اصول بهداشتی به شما ارایه خواهد داد.
پرسنل مجرب ما با حضور دائمی و برخوردی صمیمی اعتماد و ارامش را برای شما بانوان عزیز به ارمغان می اورند.
perstige classic beauty
پیشنهاد ما برای عروس خانم هایی که از طریق سایت نوعروس مراجعه میکنند:خدمات عروس VIP و تخفیف ویژه
برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر در نیازمندی های نو عروس اینجا کلیک کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369 ، سيماحصاري
۲۶-بهمن-۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #2

آرایشگاه زن
دوستان کسی درباره سبک کار آرایشگاه زن ، در ولنجک اطلاعاتی داره ؟
شنیدم عروسهاشون شیک می شن و بالای یک میلیون می گیره .
ممنون می شم .
نقل قول
 سپاس شده توسط سيماحصاري
۲۶-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #3
RE: آرایشگاه زن
عزیزم خواهر من 5 سال پیش اونجا عروس شد خیلی خوشگل شده بود همه چیزش خوب بود ولی الان اطلاعی ندارم از کارش. تازه نگفته بود عروسم گفته بود پا گشا کردنش گفته بودن 100 تومان روزی که رفته بود 2 ساعت برق سراسری تهران رفته بود و روز قبل از اون روز هم ارایشگرش عوض شده بود چون خواهر من اعتراض نکرده بود ازش 60 تومان گرفتن بعدش اومده خونه خواهرشوهرش گلهای سرشو زد لباس پوشید حاضر شد خیلی هم خوب شده بود.امیدوارم شما هم بهترین بشی
نقل قول
 سپاس شده توسط وینی ، كيتي ، milo2007
  • خرید اقساطی
  • زیبایی و جوانسازی پوست
۲۸-بهمن-۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #4

مرسی شادی جان ، بازم هر کدام از دوستان اطلاعات بیشتری دارن لطف کنند در میان بگذارند.
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-اسفند-۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #5
آرایشگاه زن دو تا میکاپ آرتیست داره صلواتی و خانم باقری. خانم باقری 15-10 ساله که اونجا کار میکنه الهه هم شاگدش بوده قبلا خیلی از خانم باقری الگو برداری میکنه و خیلی کارشون به هم شبیه. خانم باقری 1200 می گیره الهه 1، البته تخفیف هم میده تا 200 تومن.کاراش مدیومه لایت کار نمیکنه. شینیون کاراش چند نفرن که از همه بهتر مهین هستش کارش عالیه.
نقل قول
 سپاس شده توسط وینی
۲۹-بهمن-۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #6
سلام من تازه عضو شدم و خیلی ممنون برای سایت خوبتون
من یه ماه پیش برای کوتاهی مو رفته بودم آرایشگاه زن. البته من البوماشو ندیدم ولی از ارایش عروسایی که عکساشون رو دیوار بود خیلی خوشم اومد.به نظرم شیک بود
ولی مدل موهاشونو خیلی دوست نداشتم!
نقل قول
 سپاس شده توسط وینی ، maryam68
۳۰-بهمن-۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #7

مرسی دوستان ، می شه شماره تلفن و آدرس آرایشگاه هم لطف کنید بگید New1
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ عصر
ارسال: #8
آدرس آرایشگاه زن :پمپ بنزین ولنجک -انتهای خیابان یمن -جنب مسکن بزرگ ولنجک -پلاک 20 -طبقه 4
22428282 / 22181897 / 22419116
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #9

مرسی جودی جان Smile
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ صبح
ارسال: #10
خواهش می کنم عزیزمSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام