• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آرایشگاه داماد - مصطفی صمدی

۳-خرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آرایشگاه داماد - مصطفی صمدی
مصطفی صمدی از آرایشگرهای خوب داماد هست که در غرب تهران فعالیت میکنه.
آدمی هست که باهاتون خوب کنار میاد و برای روز مراسم همسرتون رو خوب آرایش و پیرایش میکنه و پاکسازی پوستش رو هم انجام میده و به احتمال زیاد بعد از مراسمتون مشتری دائمش میشه !!!
برای ارتباط از این شماره استفاده کنید.

شماره تماس :
5922 199 0919 مصطفی صمدی

[تصویر: آرایشگاه داماد - مصطفی صمدی]
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-خرداد-۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ صبح توسط Ms gold.)
ارسال: #2
RE: آرایشگاه داماد - مصطفی صمدی
چه جااااااااااااااالب.من شوهر خواهرم برای دامادی رفته بود همینجا واقعا اون زمان که تو خرج عروسی بود و نمیخواست هزینه زیادی بکنه و دنبال کار خوب میگشت اینجا رو بهش معرفی کردن و رفت واقعا عاالی شده بود هم گریمشو هم موهاش.اصلا موهاش رو واقعا عالی درست کرده بود تابلو هم کار نمیکنه.به نظرمن تو ارایش داماد کارش خوبه .
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #3
وای چه عالیه به نظرم سالنش برای فیلم برداری داماد هم خیلی خوب باشه منظورم برای سکانس آرایشگاه داماده.کارش خوبه فکر کنم برادرشوهرم میشناختش میگفت حتی برای جشن و مهمونی هم میره پیشش موهاش رو درست میکنه ولی قیمت داماد رو نمیدونیم.میدونین چقدره ؟
نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۲۱-خرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #4
بچه ها آدرسش کجاست؟
چقدر برای دادماد می گیره؟HuhHuh
من هزینش برام مهمه و شوهرم معتقده که 400 تومن اینا برا داماد خیلی زیاده مگه میخوان چی کار کنن و بنظرم درستم میگه

16 مرداد 94
سالن:باغ تالار خورشید
آرایشگاه خودم:پارس آنا
جهیزیه:100%
آتلیه : باراد بابایی
ارایشگاه داماد:نمیدونم
نقل قول
 سپاس شده توسط زیبای تبریز
۲۸-خرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #5
دوستان من این تاپیک رو تازه پیدا کردم البته دختر خالم پیدا کرد شوهرش داماد ایشون بوده و یه چیز ی که امروز تازه کشفش کردیم که این آقای داماد که تو کهریزک براشون عروسی گرفتن این آقا درست کرده !!!فیلم رو که میدیدیم یهو دختر خالم گفت این که آرایشگره شوهر من بوده تو کلیپشون رفتیم دیدیم همین آقا بوده.
جدا از تمام این حرفا واقعا گریمش در حد عالیه و خیلی خوشگل درست میکنه.مخصوصا اگر داماد خودش ته چهرش خوب باشه.

یاد تو هر تنگ غروب تو قلب من میکوبهHeart
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۴, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #6
میشه لطفا آدرس این آرایشگاه رو بدین و البته قیمت؟ ممنون

17 مرداد 94 بهتریییییین شب زندگیم
تالار: آرتمیس (خ دماوند) عاااااااااالی
آرایشگاه: رخ شید (سمانه بیات) عااااااااالی
آتلیه: پریستو (تهرانپارس) تا مرحله انتخاب عکس پیش رفتیم که عالی بود
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #7
من فکر میکنم شوهرخواهرم تازگیه ها تماس گرفته بود گفته بود بین 250 تا300 هستش اما همه پکیجش کامله دیگه گریم میکنه داماد رو .بازم زنگ بزنین بپرسین.
نقل قول
 سپاس شده توسط pikard
۱۷-تير-۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #8
آدرسشو نداره کسی حدودا نمیدونید کدوم سمت غرب؟؟؟

پيش به سوي خوشبختييييييي
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ عصر
ارسال: #9
کوتاهیش میدونین چقدره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام