• لی لی رضایی
  • تقی زاده

آرایشگاه خوب در اصفهان ( 2 )

۶-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #881
RE: آرایشگاه خوب در اصفهان ( 2 )
سلام

بچه ها واسه شیینیون با قیمت مناسب چه ارایشگاهی و پیشنهاد میدین؟

مرسی
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #882
(۶-دي-۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ عصر)'Piraye99' نوشته است:  سلام

مرسی

من یک آرایشگاه رفتم دکورش خیلی معمولی بود اما کار شنیون و آرایشش با توجه به قیمتش واقعاً عاااالی بود،اگر کسی خواست شماره آرایشگر را براش میفرستم،محدوده خ برازنده بود.

کسی که تفکرش باتو متفاوت است،دشمنت نیست !
انسان دیگری است با دیدگاهی دیگر
فقط همین.

نقل قول
۷-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #883

(۶-دي-۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ عصر)'Piraye99' نوشته است:  سلام

مرسی

سلام عزیزم.اگه موی خیلی بلندی نداری و مدل خاصی مد نظرت نیست، سایت های تخفیف خوبن.مثل نت برگ و تخفیفان و آی کوپن.من چند بار استفاده کردم.آرایشگاه خاصی نمیتونم بگم.ولی میتونی آگهی هاشون رو ببینی و هم نسبت به محدوده و کار باهاشون تماس بگیری و اگه مدل داشتن نشونت بدن.

پیج اینستاگرام شخصیمتصویر: images/smilies/blush.gif
aminimahroo
پیج اینستاگرام تبریک تاریخم
tarikh_today
نقل قول
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۱۶-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #884
سلام 
کسی میتونه راهنماییم کنه؟
عروسی دعوت داریم در اصفهان،لطفا یه ارایشگاه خوب بهم معرفی کنید 
ممنون
قیمتش هم خیلی زیاد نباشهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

عروسي:
٩٥/٠٢/٣٠
اتليه :كانن
موزيك :خوش فطرت
سفره عقد:كريستال
مزون عروسي وفرماليته:ليدي لند
گل فرماليته: ملل
گل عروسي:بعثت
كيك و شيريني:پاويون
نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo
۱۶-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #885

(۱۶-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۰۹ عصر)'Bahareh94' نوشته است:  سلام 
کسی میتونه راهنماییم کنه؟
عروسی دعوت داریم در اصفهان،لطفا یه ارایشگاه خوب بهم معرفی کنید 
ممنون
قیمتش هم خیلی زیاد نباشهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

سلام عزیزم.من خودم 1 دی برای عقد دوستم رفتم نیکادل یا نازیلا.اینجا حرفهام رو زدمتصویر: images/smilies/biggrin.gifروی لینک زیر کلیک کنی میاد.دوستم مشتریش بود.صفحات قبل عکس دوستمم هست.ولی دیگه انتخاب با خودت
لینک
اینجاها هم تازگی تعریفشون رو شنیدم برای محفلی.ولی قیمت و سبک و اینهاشون رو نمیدونم.روی اسمشون کلیک کنی تاپیکشون میاد
مریم زینلی
هلن
آرزو ملک پور
مهسایزدانفر
ماهنوس
نخلک
مریم
شمیم مرتضویان

aminimahroo
tarikh_today
نقل قول
 سپاس شده توسط Bahareh94
۲۸-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #886
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ صبح)'sepidehrad' نوشته است:  بچه ها جایی رو میشناسین که صورتو تمییییییییز بند بندازه. هرجا میرم میام خونه میبینم صورتم مو داره هنوز یا زخم شده CryingHuh

نقل قول
۲۸-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #887
سلام دوستان
لطفا یه آرایشگاه خوب تو سپاهانشهر واسه رنگ مو بهم معرفی کنید ممنون

ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻣﻴﺰﺍﻥ " ﺣﻘﺎﺭﺗﺸﺎﻥ " " ﺗﻮﻫﻴﻦ " ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ .
ﻭ ﺑﻪ ﻣﻴﺰﺍﻥ " ﻛﻤﺒﻮﺩﻫﺎﻳﺸﺎﻥ " " ﺁﺯﺍﺭﺕ ﻣﻴﺪﻫﻨﺪ ".
ﻫﺮﭼﻪ " ﺣﻘﻴﺮﺗﺮ " ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺑﻴﺸﺘﺮ " ﺗﻮﻫﻴﻦ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ " ﺗﺎ ﺣﻘﺎﺭﺗﺸﺎﻥ ﺭﺍ
ﺟﺒﺮﺍﻥ ﻛﻨﻨﺪ .
ﻭﻫﺮﭼﻪ " ﻫﻮﻳّﺘﺸﺎﻥ ﻋﻤﻴﻖ ﺗﺮ ﺑﺎﺷﺪ " ، " ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻧﻪ ﺗﺮ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ ".

نقل قول
۲۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #888

(۲۸-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ صبح)'بهارخاتون' نوشته است:  سلام دوستان
لطفا یه آرایشگاه خوب تو سپاهانشهر واسه رنگ مو بهم معرفی کنید ممنون

سلام عزیزم.من نمیشناسم.ولی اگه دوست داشتی بهم خصوصی پیام بده تا چند تا گروه تلگرام بهت معرفی کنم.شاید اونجا راهنماییت کنن

aminimahroo
tarikh_today
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۴۲ صبح توسط yasi_a.)
ارسال: #889
سلاااام بچه هاااااا
خوووووووبید؟؟؟
بچه ها شما تا حالا حلزون تراپی انجام دادین؟؟؟
وااااای جاااتون خالی چند روز پیش رفتم حلزون تراپی عاااالی بود،البته جلسه سومم بود،پوست صورتم شفاف شده ،حلزون برای جای جوش و کک و مک عالیه،به مرور زمان پوست صورت رو لیفت میکنه،...... هر چی از خوبیاش بگم کمممممم گفتم
بچههه هاا قبلا یه جای دیگه رفتم، واقعیتش زیاد راضی نبودم مواد پاکسازیش خوب نبود و صورتم هم درست ماساژ نداد ،چون عجله داشت میخواست به مشتری بعدیش برسههههه
این بار به توصیه یکی از دوستانم رفتم پیش یه خانومی تو خیابون جابر سالن داشتن،این خانم خدااایی خیلی خیلی مایه گذاشتن،از نظر بهداشتی خیلی تمیز بود،چوووون من نسبت به تمیزی حساس هستم،تمام مواد پاکسازی پوست صورت که قبل از حلزون استفاده میکرد خارجی بود،حدود یک ساعت و نیم یا بیشتر روی صورتم کار میکرد،اول پاکسازی رو به صورت کامل انجام دادن ،بعد ماساژ صورت و بعد از اون حلزوووووووووون(عششششق من) رو گذاشت...
قیمتشم واقعااااا عااالی گرفت ،سالن قبلی که رفته بودم همون محدوده جابر بود ولی جلسه اول رو 150 گرفت با توجه به اینکه خیلی رسیدگی نکرد و زود تمومش کرد،ولی این بار که رفتم پیش این خانم جلسه اول رو 70 گرفت!!!!!
باور کنید نه میخوام تبلیغ کنم نه قصد دیگه ای دارم، نه پولش تو جیب من میره،واقعا نیتم خیره،چون خودم دفعه قبلی سالنی که رفتم جز سالنهای خیلی معروف بودن ولی اصلا خوب نبود،بچه ها تو این شرایطی که هر روز از روز قبل گرونتر میشه،بیایید به هم کمک کنیم و جاهای خوبی که رفتیم رو به هم معرفی کنیم،کسی که بهمون رحم نمیکنه،حداقل خودمون هوای همدیگه رو داشته باشیم.Smile

شماره تماسشون رو میزارم خواستید شما هم استفاده کنید،خانم پیمانی 09220063602
نقل قول
 سپاس شده توسط fatemeh1235
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #890
(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ صبح)'yasi_a' نوشته است:  سلاااام بچه هاااااا
خوووووووبید؟؟؟
بچه ها شما تا حالا حلزون تراپی انجام دادین؟؟؟
وااااای جاااتون خالی چند روز پیش رفتم حلزون تراپی عاااالی بود،البته جلسه سومم بود،پوست صورتم شفاف شده ،حلزون برای جای جوش و کک و مک عالیه،به مرور زمان پوست صورت رو لیفت میکنه،...... هر چی از خوبیاش بگم کمممممم گفتم
بچههه هاا قبلا یه جای دیگه رفتم، واقعیتش زیاد راضی نبودم مواد پاکسازیش خوب نبود و صورتم هم درست ماساژ نداد ،چون عجله داشت میخواست به مشتری بعدیش برسههههه
این بار به توصیه یکی از دوستانم رفتم پیش یه خانومی تو خیابون جابر سالن داشتن،این خانم خدااایی خیلی خیلی مایه گذاشتن،از نظر بهداشتی خیلی تمیز بود،چوووون من نسبت به تمیزی حساس هستم،تمام مواد پاکسازی پوست صورت که قبل از حلزون استفاده میکرد خارجی بود،حدود یک ساعت و نیم یا بیشتر روی صورتم کار میکرد،اول پاکسازی رو به صورت کامل انجام دادن ،بعد ماساژ صورت و بعد از اون حلزوووووووووون(عششششق من) رو گذاشت...
قیمتشم واقعااااا عااالی گرفت ،سالن قبلی که رفته بودم همون محدوده جابر بود ولی جلسه اول رو 150 گرفت با توجه به اینکه خیلی رسیدگی نکرد و زود تمومش کرد،ولی این بار که رفتم پیش این خانم جلسه اول رو 70 گرفت!!!!!
باور کنید نه میخوام تبلیغ کنم نه قصد دیگه ای دارم، نه پولش تو جیب من میره،واقعا نیتم خیره،چون خودم دفعه قبلی سالنی که رفتم جز سالنهای خیلی معروف بودن ولی اصلا خوب نبود،بچه ها تو این شرایطی که هر روز از روز قبل گرونتر میشه،بیایید به هم کمک کنیم و جاهای خوبی که رفتیم رو به هم معرفی کنیم،کسی که بهمون رحم نمیکنه،حداقل خودمون هوای همدیگه رو داشته باشیم.Smile

شماره تماسشون رو میزارم خواستید شما هم استفاده کنید،خانم پیمانی 09220063602

سلام عزیزم
اتفاقا باشگاه که میرم،بچه های باشگاه  برا ماساژ صورت پیش این خانم رفته بودن خیلی از کارش تعریف میکردن،چند وقت پیش تماس گرفتم که برم گفت وقتم پره ،امروز حتما بهش زنگ بزنم نوبت بگیرم،اخه باشگاه که میرم پوست صورتم چروک ریز افتاده و لاغر شده،مربی بهم گفت برای اینکه پوستت لیفت بشه برو ماساژ صورتتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

حلزون تراپی رو 70 میگرهههههههه؟؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.png
خیلی خوب میگیره،بابا من پاکسازی پوست رو برا عید رفتم فقط پاکسازی رو بی انصاف از من 100 گرفتتصویر: /images/smilies/new/surprised.pngتصویر: /images/smilies/new/new3.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام