• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

آرایشگاه خوب در اصفهان ( 2 )

۱۹-آبان-۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #341
RE: آرایشگاه خوب در اصفهان ( 2 )
کار کتی هم تو شاهین شهر خوبه... خالم رفته بود واسه عروسیه من خوب شده بود
ژانت هم کارش بگیرنگیر داره... یکی از دخترخاله هام همیشه میره اونجا عاااااااااالی میشه... مثل عروسک
ولی خواهرش که میره اصلا خوب نمیشه
مامانم هم یه آرایشگاه رفته بود واسه عروسیم لیفتینگش عااالی بود خیلی راضی بودیم ولی اسمشو نمیدونم... اگه بخوای واست میپرسم تو فردوسی بود...

عروس شهریور 93
مرسی خداااااا جونمNew1
انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: خدمات مجالس- اصفهان

نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، غزال999
۲۰-آبان-۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #342
آتی جون لیفتینگ چیه؟
نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #343
من میرم واسه کارام پیش صورتک خانم مقامی خیلی خیلی ازش راضیم

الحمد الله رب العالمین
خدا بردیا رو به من و همسرم بخشید
نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۲۲-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ عصر توسط nasrin.1987.)
ارسال: #344
بچه ها من عجیب تعجب میکنم از خانم تقدسی تعریف میکنین!!!!! اینجا انقد تعریف کردن من رفتم کارشو دیدم سبک آرایشش خیلی قدیمیه بنظرم. از اینا که پایینتر ازچشم خط میکشه و اینا خیلی تو کاراش دیدم.
کار نفیسه تاجی بنظرم خیلی قشنگه.
نقل قول
 سپاس شده توسط samila_sh
۲۲-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #345
(۲۲-آبان-۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ عصر)nasrin.1987 نوشته است:  بچه ها من عجیب تعجب میکنم از خانم تقدسی تعریف میکنین!!!!! اینجا انقد تعریف کردن من رفتم من کارشو دیدم سبک آرایشش خیلی قدیمیه بنظرمن. از اینا که پایینتر ازچشم خط میکشه و اینا من خیلی تو کاراش دیدم.
کار نفیسه تاجی بنظرم خیلی قشنگه.

آره سبکش دقیقا همینجوره
اما هرکس یه سلیقه ای داره
خیلیا کارشو میپسندند

You are my Man
You are may Half
نقل قول
۲۷-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #346
سلیقه که آره ولی خوب فکر میکردم تقریبا الان همه از خط و خطوط خیلی خوششون نیاد.
نقل قول
۳-آذر-۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #347
بچه ها من کار شمیم مرتضویان و نفیسه تاجی ام دیدم. تاجی عکس عروس ندیدم فقط مدل بودن. کارای جدیدش خوب بودن. شمیم مرتضویان از لایت داشت تا غلیظ. البته غلیظ با کلاس.فیلمایی هم که نشون داد عروساش خیلی ناز شده بودن. کلا انعطاف پذیریش خوب بود. بنظرم سبک کارش باکلاسه. اگه قیمتی راه بیاد من حتما میرم همونجا.
البته من عروس زنده ازش ندیدم.
نقل قول
 سپاس شده توسط negin1991
۱۱-آذر-۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-آذر-۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ عصر توسط azaade.)
ارسال: #348
سلام بچه ها
من یه عروس از چهره آرا دیدم خیلی ناز شده بود، شنیونش تمیز بود. رنگ کرم و رژ و رژگونه و موهاش خیلی باهم همخوانی داشت

دوست خودم رفت پیش دهخدا، کلا خوب بود ولی واقعا هیچ کاری نکرده بود فقط براش مژه گذاشته بود. دوستم خودش خیییلی نازه و فقط یه کوچولو چشماش توگوده، دهخدا هیچ تغییریش نداده بود و حتی همین عیب کوچیکم رفع نکرده بود. نه رژگونش معلوم بود نه حتی رژ لبش. من خودم غلیظ دپست ندارم ولی نه دیگه اییینقد لایت! موهاشم فرق وسط بازکرده بود وکشیده بود بالا و پشت موهاشم خیلی کوچولو درست کرده بود. درمجموع اصلا درحد انتظاری که از تعریفاتی که از دهخدا میکنن میره نبود

یه عروس دیگه هم از دهخدا دیدم اون یه کم آرایشش بیشتر مشخص بود و تغییرش بیشتر بود اما واقعا کاری نمیکنه که بقیه آرایشگاها نتونن بکنن. از همه بیشتر تو کف محفلیهاش موندم!!! دیگه وااااقعا هیچ کاری نمیکنه. سه نفر از همراهای عروس هم پیش دهخدا رفته بودن. موهای یه کدوم اصلا به سن و قیافش نیمده بود، موهای یه کدوم هم یه پوس و پف بیش ازحد بزرگ داده بود که اصصلا تمیز نبود مثلا بعضی موهاش اومده بود بیرون یا رد شونه مونده بود، موهای اون یکی هم خیلی پر و بلند بود ولی برداشته بود همه رو یه گوجه کوچولو کرده بود که من اصلا تو کف هنرش موندم که چطوری این همه موی بلند و پر رو اینطوری کرده! آرایششاشون هم دوتاشون معمولی ضعیف بودن یکیشون بدک نبود ولی من هیجوقت 250 نمیدم واسه یه رژ بیرنگ و یه مژه! البته اینا نظر منه ولی کلا بنظرم خیییلی گرون میگیره و واقعا کاری نمیکنه

یکی ازین عروسا هم واسه حنابندونش یکی از آشناهاشون که آرایشگره درستش کرثه بود که بنظرم خیلی ناز و شیک و دخترونه بود و موهاشم فشنگ بود مامان و عمه هام هم گفتن خیلی ناز شده. شماره و آدرس آرایشگره رو گرفتم توی خ صمدیه غربیه و قیمتش خییییلی خوب بهم گفت بین 40 تا 70! اگه کسی خواست بگه شمارشو بدم
یه عروسی دیگه هم یکی از محفلی ها مدل موی فوق العاده و آرایش قشنگی داشت گفت مادرشوهرش آرایشگره درستش کرده اسمشم خانم نکویی هست فکرکنم طرفای شیخ بهایی

بنظر من ازدواج مهمترین اتفاق، انتخاب و مرحله در زندگی هر آدمه
نقل قول
 سپاس شده توسط negin1991 ، MaHrOoOo ، asalcheshm
۱۱-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #349
چهره آرا کجا میباشد عایا؟

You are my Man
You are may Half
نقل قول
۱۱-آذر-۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #350

(۱۱-آذر-۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ عصر)negin1991 نوشته است:  چهره آرا کجا میباشد عایا؟

چهره آرایی که من تعریفش رو برای عروس شنیدم توی خاقانیهBig Grin شماره اش هم 36250641 حالا نمیدونم این همینه یا نهBig Grin

به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنونتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط negin1991
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام