• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه خوب در اصفهان ( 2 )

۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #11
RE: آرایشگاه خوب در اصفهان ( 2 )
(۳-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ عصر)negin1991 نوشته است:  تاپیک قبل پاک شد؟؟؟؟؟؟ ای وای چرا آخهCrying

نه گلم پاک نشده

کاش من ارزو کنم و تو امین گوی دعاهایم باشی..........
نقل قول
 سپاس شده توسط negin1991 ، tala680067
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #12
سلام دوستای گلم
من عروس شهریورم ولی هنوز آرایشگاه رو انتخاب نکردم
تاپیک قبلی رو یه نگاه کردم خیییییلی قیمتا واسه من بالاست من و همسرم هر دو دانشجوییم فوقش بتونیم 400 واسه آرایشگاه خرج کنیم
من کارای لایت دوست دارم
کسی آرایشگاهی که با این قیمت و خوب خوب کار کنه میشناسه
یعنی با این بودجه من واسه عروسیم خوشگل نمیشم؟؟؟/
خواهشا کمکم کنید خواهرای خوبم
بوس
ممنون

Heart
دوست داشته باش و زندگی کن ، زمان برای همیشه از آن تو نیست . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم میم ، tala680067 ، ajaghvajagh ، یک ناشناس
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ صبح توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #13

(۳-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ عصر)mehrave نوشته است:  سلام کسی عکس عروس از آرایشگاه الما توخاقانی نداره؟شماره شو هم بدید ممنون میشم
درضمن قیمت آرایش عروس از آرایشگاه هایی که تاحالا اسم برده شده رو هم اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه

36254894 من ازش عکس عروس ندارم ولی تو اون روزهایی که میرفتم آتلیه یک عروس ازش دیدم.اون عروس رو هم روز قرداد دیده بودم.زشت نشده بود ولی خیلی خیلی میتونست قشنگ تر بشه.اول رفتن باغ.از باغ که اومدن آرایشش پاک شده بود.یعنی رژ رفته بود.خط چشمش ریخته بود.کرم هاش دیگه مثل اول صاف و تمیز نبود.تازه عروسیشون تو آبان بود.یعنی هوا گرم هم نبود.اگه اینها برات مهمه یک جای دیگه رو انتخاب کن.چون مثلا دوست خودم براش مهم نبود.تو عروسیش بهش گفتیم خط چشمت ریخته گفت طوری نیست عکسهام رو گرفتم.
روی این لینک کلیک کنی یک نمونه کار میاد
لینک

به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنونتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط یک ناشناس
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #14
من یه از فامیلمون عروس هلن بوده اگه خواستید بگید تا براتون خصوصی ارسال کنم ولی آرایش خیلی غلیظ بود
و یکی از دوستام عروس بهاره عبادی بوده هر کدوم خواستید بگید تا براتون بفرستم
همون فامیلمون که پیش هلن رفتم واسه عقدش آرایشگاهی که تو هتل نگین جی هست رفته اونم عکسش دارم میتونم اونم براتون بفرستم ولی خیلییییییییی افتضاح شده بود
یکی دیگه از نگین دارم اونم یکی دیگه از فامیل ها هست میتونم براتون بفرستم تا بتونم تو انتخاب بهتون یکم کمک کنم

خدایا ازت ممنون که منو عشقم بهم رسوندی خدایا مواظب نی نی که تازه گذاشتی تو دلم باش ایشالا صحیح و سالم به دنیا بیاد
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، MaHrOoOo ، یک ناشناس ، توسکا70 ، melodi64
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #15
به به طلا خانوم کم پیدا
میشه عکسا رو واسه من بفرستی؟
مرسی عزیزم

اینستاگرام

نمدک های زیبای من  namadak_sepidar
زیورآلات چوبی  sepidar.artgroup
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ صبح توسط حیات.)
ارسال: #16
من برای مراسم نامزدیم رفتم پیش خانم تینا مرادی سه راه نظر کارشونو دوست داشتم راضی بودم خیلی لایت درستم کرده بود و همه می گفتند خیلی تغییر کردی البته ایشونو یکی بهم معرفی کرد و من خودم عروس ازشون ندیده بودم قیمتاشم خیلی خوب و منصفانه است به نظر من

با مردم این زمانه، سلامی و وسلام
نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، ajaghvajagh ، یک ناشناس ، tala680067
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آذر-۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #17

(۴-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ صبح)shadi2000 نوشته است:  سلام دوستای گلم
من عروس شهریورم ولی هنوز آرایشگاه رو انتخاب نکردم
تاپیک قبلی رو یه نگاه کردم خیییییلی قیمتا واسه من بالاست من و همسرم هر دو دانشجوییم فوقش بتونیم 400 واسه آرایشگاه خرج کنیم
من کارای لایت دوست دارم
کسی آرایشگاهی که با این قیمت و خوب خوب کار کنه میشناسه
یعنی با این بودجه من واسه عروسیم خوشگل نمیشم؟؟؟/
خواهشا کمکم کنید خواهرای خوبم
بوس
ممنون

فکر کنم تینا مرادی حدود 450-500 بگیره.میتونی یک چیزهایی رو حذف کنی و بری آرایشگاههای ارزون تر انجام بدی.مثل ناخن و پاکسازی.09132889845
[تصویر: آرایشگاه خوب در اصفهان ( 2 ) ]
یکی از آشناهامون هم بهمن 91 عروسیش بود و با ازدواج آسان ها رفته بود سراغ نیلوفرانه تو توحید.آرایش چشم و مویی که داشت به اون زمان به روز بود.احتمالا الان هم به روزه 09138800757
به قول یکی از دوستان آرایشگرها کار لایت رو بلدن.یک کم غلیظتر از لایت رو بلد نیستن.نگران نباش.به هر کدومشون نمونه کار نشون بدی میتونه انجام بدهWink

به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنونتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، حیات ، یک ناشناس ، توسکا70 ، tala680067 ، shadi2000
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #18
همین ازدواج های آسان که بری بگی فقط آرایشگاه میخوام بهت معرفی میکنن
عروس خالمم یکی از همین آرایشگاه ها رفته بود خیلی هم خوشکل شده بود

اینستاگرام

نمدک های زیبای من  namadak_sepidar
زیورآلات چوبی  sepidar.artgroup
نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، یک ناشناس ، توسکا70 ، tala680067 ، shadi2000
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ صبح
ارسال: #19
(۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ صبح)MaHrOoOo نوشته است:  فکر کنم تینا مرادی حدود 450-500 بگیره.میتونی یک چیزهایی رو حذف کنی و بری آرایشگاههای ارزون تر انجام بدی.مثل ناخن و پاکسازی.09132883881
یکی از آشناهامون هم بهمن 91 عروسیش بود و با ازدواج آسان ها رفته بود سراغ نیلوفرانه تو توحید.آرایش چشم و مویی که داشت به اون زمان به روز بود.احتمالا الان هم به روزه 09138800757
به قول یکی از دوستان آرایشگرها کار لایت رو بلدن.یک کم غلیظتر از لایت رو بلد نیستن.نگران نباش.به هر کدومشون نمونه کار نشون بدی میتونه انجام بدهWink

از من 150 گرفت البته بدون تاج ولی با پاک سازی و ناخن . عروسشونم فکر می کنم همین حدود که گفتید میگیرند مدل موهامو دقیقا همونیکه توی عکس بهشون نشون دادم در آوردند این ازدواج های آسانم خوبه منم دوستم رفته بود راضی بود

با مردم این زمانه، سلامی و وسلام
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، یک ناشناس ، توسکا70 ، tala680067 ، shadi2000 ، MaHrOoOo
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ صبح
ارسال: #20
طلاجان زحمت میکشی برای منم بفرسی؟ New2

تینامرادی ٥٠٠ میگرفت قبلا حالا را نمیدونم

You are my Man
You are may Half
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام