• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه خوب در اصفهان

۲۵-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #31
RE: آرایشگاه خوب و مناسب در اصفهان
سلام دوستای خوبم.Heart به من یه آرایشگاه تو اصفهان معرفی کنید که محفلی ها رو خیلی خوب درست کنه .عروسی برادرم شهریور ماه است. قیمتش مهم نیست می خوام یه کار خیلی تمیز انجام بده .نه خیلی غلیظ و جیغ ونه لایت و ساده.مرسی از محبت همتون.
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ صبح توسط آلاله.)
ارسال: #32
سلام نلی عزیز.میتونی به آرایشگاه خانم مریخی پورم یه سری بزنی.کارش خیلی خوبه.من کارشونو خیلی قبول دارم.خودمم واسه عروسیم اونجا وقت گرفتم.روناک جونم آدرس دقیقشو زده.
 سپاس شده توسط نلی
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ صبح توسط noonoor chi.)
ارسال: #33
من کار مریخی پورو دیدم...قشنگ بود...فقط باید حتما معرف داشته باشید...گفت بدون معرف پذیرش نمیکنم
من واسه آرایش محفلی پرسیدم ازش....120 تا 150 میگیره

بچه ها آرایش گاه محفلی با یه قیمت مناسب وآرایش لایت سراغ دارید..............

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
 سپاس شده توسط نلی
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #34
Smilingآره از منم معرف خواست منم دوستم و گفتم که رفته بود پیشش.خیلی هم خوشگل شده بود.البته دوستم گفت تخفیفم میده خصوصا اگه معرف داشته باشی.حالا اگه خواستی من میتونم اسم دوستم و بگم که بگی اون معرفی کرده عزیزمWink
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #35
من چندروز پیش با شماره 0347 تماس گرفتم خانمی که جواب داد گفت با فتاحی یا ذکایی باید صحبت کنم! اینارو میشناسین؟

روزای خوبیه خداروشکرHehe!
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #36
(۲۶-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ صبح)آلاله نوشته است:  Smilingآره از منم معرف خواست منم دوستم و گفتم که رفته بود پیشش.خیلی هم خوشگل شده بود.البته دوستم گفت تخفیفم میده خصوصا اگه معرف داشته باشی.حالا اگه خواستی من میتونم اسم دوستم و بگم که بگی اون معرفی کرده عزیزمWink

عزیزم اسم دوستتو بگو بهم لطفا مرسی

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ صبح توسط آلاله.)
ارسال: #37
آره خانم فتاحی هم اونجا هستن فرانک جون.آخه یه مادرو دخترن فکر کنم فامیل مادره فتاحی باشه.Wink

اسم دوستم سمیرا کریمیه عزیزم.بشون بگو 2 3 ماه پیش عروستون بودهWink
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ عصر توسط نلی.)
ارسال: #38
زیبا جون آخه بعضی آرایشگر ها فقط عروس درست می کنند و محفلی هاشون رو میدن دست کسای دیگه

مثلا گلناز دهخدا فقط عروس درست می کنه محفلی ها رو افراد دیگه ای درست می کنند. کسی نمونه کار محفلی از آرایشگاه گلنار دهخدا دیده بچه ها؟

Huhکمک...
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #39
سلام علیکم
من کار لایت مستوره توی ملاصدرا جنوبی رو خیلی دوست میدارم....
اما اگه که واقعا میخواین عروس بشین برین ارسیس من عقد و عروسیم و همه ی مراسمام رو میرم اونجا

DREAM LIFE..
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #40
آدرس و تلفن بزارید

موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام