• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

آرایشگاه خوب در اصفهان

۱۹-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #21
RE: آرایشگاه خوب و مناسب در اصفهان
(۱۸-تير-۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ صبح)آلاله نوشته است:  سلام دوستای خوبم.منم واسه عروسیم دنبال یه آرایشگاه خوب میگشتم.که یه نفر خانم مریخی پور و بهم معرفی کرد.خودش اونجا رفته بود.عکساشا دیدم خیلی قشنگ شده بود.خیلی شیک و ساده.بعدشم خودم رفتم سالنشون.آلبومشونو خیلی دوست داشتم.البته خیلی جاهای دیگه زده بودم.پیش خانم دهخدا و خانم میر احسنی و چهره پردازانم رفته بودم.ولی خوب هم کار خانم مریخی پور و بیشتر پسندیدم هم اخلاقشونو.قیمتشونم نسبت به اونا خیلی مناسب تر بود.من قرار دادمو همون جا بستم واسه شهریور.به قیمت 500 هزار تومان.آدرس دقیق و ندارم ولی توی شریعتی غربیه.تلفنشونم اینه:03116270347_09133104745_09132150901

عزیزم کار غیر از کار عروس هم انجام میدن؟واسه شنیون و آرایش میهمانان میخوام
جاییی سراغ داری؟

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
۱۹-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #22
(۱۹-تير-۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ صبح)faranak66 نوشته است:  سلام دوستان منم دنبال یه آرایشگاه خوب میگردم که واسه نامزدی کارش ساده و شیک باشه...هفته پیش رفتم عروس خانم تقدسی رو دیدم.. عروس خیلی خیلی موها و آرایش شلوغی داشت... نمیدونم اگه کار لایت بخوام میتونه انجام بده یا نه! چهره پردازان هم دوتا عروس داشت یکی شیک و ساده یکی هم غلیظ اما قیمتش واسه نامزدی زیاده... خلاصه موندم!!!!

چهره پردازان چقدر میگیره؟

خدایا بهم انرژی بدهNew1
۱۹-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ صبح توسط آلاله.)
ارسال: #23
آره عزیزممهمونای محفلی هم قبول میکنن.من واسه مامانو خواهر خودمم نوبت گرفتم.

عزیزم خصوصی کار میکنن.یعنی من که از چند نفر شنیدم به اسم همین خانم مریخی پور معرفیشون کردن.توی چند تا مزون و آتلیه هم کارشونو دیدم.خیلی کارشونو دوست داشتم.همه ازش خیلی تعریف کردن.
  • آرته
  • خرید اقساطی
۱۹-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ صبح توسط pari joon.)
ارسال: #24
آلاله جان واسه عروسی ۵۰۰ گرفت یا عقد؟با رنگ مو؟

خدایا بهم انرژی بدهNew1
۱۹-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ صبح توسط آلاله.)
ارسال: #25
واسه ی عروسی 500 گرفت بدون رنگ مو عزیزم...
۱۹-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #26
انی خیلی خوش اخلاق نیست بداخلاقم نیست
شمارشو به پری دادم

برو ببین یبار امتحان ضرر نداره
 سپاس شده توسط ani
۱۹-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ عصر توسط آلاله.)
ارسال: #27
عزیزم میتونی یه سر به آرایشگاه خانم مریخی پورم بزنی.کارشون خیلی خوب بود.خودمم واسه عروسیم اونجا وقت گرفتم.دوستم رفته بود اونجا از کارش خیلی راضی بویم همه.توی شریعتی غربیه.شمارشونم اینه:6270347_09133104745ـ09355689173
۲۰-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #28
(۲۰-تير-۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ صبح)faranak66 نوشته است:  پری جون چهره پردازان گفت 400 بدون تاج واسه نامزدی... اگه عروسیم بود میرفتم همینجا چون کاراش خیلی متنوع بود و طبق سلیقه مشتری انجام میداد...
دیگه کجا رو بهم معرفی میکنید ... این هفته باید انتخاب کنم!
مریخی پورم که آلاله جون گفت امروز بهش زنگ میزنم .

عزیزم خیلی آرایشگاه معرفی شده همه اینا را برو ببین بالاخره یکی را میپسندی.من شماره ی چندتا خوبا را دادم

خدایا بهم انرژی بدهNew1
۲۳-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #29
Blush سلام بچه ها . . . منم واسه عروسیم 4 ماه پیش رفتم خانم مریخی، خیلی مورد پسندم بود و راضی بودم. شیک و لایت آرایش کردند، موهام هم خیلی قشنگ شد. دخترهای فامیل هم همون جا رفتن همه راضی بودن و دوست داشتن. قیمتشون در مقایسه با این همه جایی که دیدم و مقایسه کردم خیلی مناسب بود.
۲۳-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ عصر توسط روناک.)
ارسال: #30
عزیزم آدرسش اینه: خیابان شریعتی غربی_کوچه روبروی مسجد امام حسن عسکری_کوچه واعظی_داخل کوچه سمت چپ بن بست لاله_نبش بن بست پلاک 44_شمارشم اینه:09355689173_6270347
 سپاس شده توسط ziba66 ، آلاله ، ajaghvajagh
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام