• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه خوب در اصفهان

۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ صبح توسط rm27.)
ارسال: #2741
RE: آرایشگاه خوب در اصفهان
(۲-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ عصر)moni joon نوشته است:  دوستان میشه یه ارایشگاه برای ابرو بهم معرفی کنید
بابا چرا ارایشگاههای اصفهان اینجورین؟؟
دوستان کمک لطفا

آرایشگاه تیراژه خوبه ( بهار )

(۲-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ عصر)negin1991 نوشته است:  میترا-سهیلا کار لایت هم داره من ازش دیدم اما موهاش خیلی جالب نبود خیلی معمولی بود
اخلاقشونم شنیدم افتضااااحه چند نفر گفتند خیلی بد اخلاق و تند هستند
حالاشو نمیدونم

مدل مو بستگی به خودت داره چی انتخاب کنی . من شلوغ انتخاب کردم خیلی هم دوست داشتم

اخلاق سهیلا خوبه ، مهربونه ولی میترا اخلاقش تنده
ولی خب در آخر که خودمو تو آینه دیدم که چقد خوشکل تر شده بودم بد اخلاقیا یادم رفت :-D

تالار: آناهيتا ( عالي بود )
آرايشگاه :ميترا-سهيلا ( بينظير بود خعلي خوشكل شدم ، همسري خييييلي خوشش اومده بود )
آتليه : حديدي ( كليپمون عالي شد )
مزون : ژاسمين ( عاشق لباس و تاج و شيفونم بودم )

جشن عروسيم بينظير شد
ازت ممنونم عشقم Lub
۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ صبح توسط aroo3 mehr.)
ارسال: #2742
سپیده ممنون واسه عکسا...
بچه ها من سلیقم از رو عکسا کارای شمیم مرتضویان و شیرین بهادری رو دوس داشتم...

راسییی یکی از بستگان ما 6 ماه پیش عروس میترا سهیلا بود... واسه عقدش... من آرایشش رو دوس داشتم خوشگل شده بود و آرایشش خیلی تند نبود... ولی موهاش خیییلی ساده بود یه پوش معمولی بعدش تاجش بود از پشت موهاش رو فر کرده بود همین! دیشب ک دیدمش ازش پرسیدم خودت راضی بودی؟ گفت آره ولی اخلاقشون خیلی خوب نبود... و اینکه اون روز 4 تا عروس داشته! و به ایشون گفته بود 3نصفه شب بره آرایشگاه!! گفت 3 رفتم واس 10 صبح آماده بودم..من خیلی تعجب کردم..

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر....Heart
 سپاس شده توسط ajaghvajagh
۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #2743

دوستای شیرین زبونم

تاپیک جدید

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D8...6-2--10098

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
 سپاس شده توسط Mona jooon ، negin1991 ، parastooyeamin
  • خرید اقساطی
  • آرته
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام