• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

آرایشگاه خوب در اصفهان

۲۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #11
RE: آرایشگاه خوب و مناسب در اصفهان
خوب عزیزم چون با این قیمت میخوای باید هرجا میری بگی آرایش محفلی میخوام....
 سپاس شده توسط noonoor chi
۲۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #12
مرجان کلا ماه پیشونی دستش به غلیظ میره.من که یکبار رفتم با اینکه گفتم خیلی ساده میخوام خیلی غلیظ درست کرد.آرایشگاه مژگان را سر بزن کاراش خوبه.بگو صفورا درستت کنه.من کاره اونا دوست دارمNew1

خدایا بهم انرژی بدهNew1
۲۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #13

بچه ها کسی شماره نیکادل رو داره؟؟؟

خدایا !! تا وقتی تو پشتمی مهم نیست کیا رو به رومن Angel
  • خرید اقساطی
  • آرته
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #14
(۲۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ عصر)محدثه. نوشته است:  سلام بچه ها!!! ازاین نظرات شما فهمیدم ماهنوس ازهمه عروس بهتر درس میکنه اخه ما نمیخایم الما چون شیعه نیس درس کنه پس شماها ماهنوس را همگی تایید میکنید؟ ممنون میشم پاسخ بدید!!!

بعضی از شاگردهاش که کار تخصصی میکنندکه شیعه هست!!!
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #15
(۲۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ عصر)محدثه. نوشته است:  سلام بچه ها!!! ازاین نظرات شما فهمیدم ماهنوس ازهمه عروس بهتر درس میکنه اخه ما نمیخایم الما چون شیعه نیس درس کنه پس شماها ماهنوس را همگی تایید میکنید؟ ممنون میشم پاسخ بدید!!!

عزیزم سلیقه ای هست برو ببین.بهترین آرایشگاه عروس ماهنوس نیست ولی تو قیمت پایین ها کارش خوبه و گرنه دهخدا ،ترکان، معتمدی ،زینه و خیلی های دیگه کاراشون خوبه

خدایا بهم انرژی بدهNew1
 سپاس شده توسط 2khmali
۴-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #16
(۳-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ عصر)pari joon نوشته است:  سحر ترکان۰۹۱۳۳۱۹۸۱۱۰
خانم معتمدی۰۳۱۱۲۶۷۱۶۹۵
میراحسنی۶۶۱۳۷۳۷
شماره ی زینه را گم کردم اگه پیدا کردم میزارم
نازی دهخدا۰۹۱۳۳۰۹۴۲۴۹

من یه عروس از زینه دیدم...کارش خوب بود

بین الما واین آرایشگاه ها که گفتی کدومشون به نظرت بهتره؟؟یعنی تمیز وشیک آرایش میکنه؟
 سپاس شده توسط ajaghvajagh
۶-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #17

بچه ها برا اپیلاسیون کجارو پیشنهاد میدین تو اصفهان؟ تایپیک رو خوندم،یه دونه بیشتر نگفتن بچه ها.همون خوبه که تو میره یا جای دیگه هم هست.
۷-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ صبح
ارسال: #18

بچه ها من دیروز رفتم تو خیابون میر دنبال همون مرکز اپیلاسیونه که بچه ها گفتن.پیداش نکردم. از یه آرایشگاه پرسیدم گفت اینجا نیست،تو آپاداناست،دور و بر گل مینیاتور...اسم و شمارشم داد که زنگ زدم جواب نداد.فقط شنیدم که کل بدن 50 میگیره.راسته؟؟؟!!!HuhHuh
رفتم یه آرایشگاه دیگه تو آپادانا الکی بدون شناخت اپیلااااااااااسیون...الان که خیلی خوبم و احساس سبکی میکنم.Big Grinکلا دیروز کِرم اپیلاسیون گرفته بودم.3 (12)3 (12)این یکی 25 بود کل بدن.چون اولین بارم بود نمیتونم بگم خوب بود یا نه.

کلا پست گذاشتم بگم اپیلاسیونه تو میر نیست،آپاداناست.Tongue

Angel
 سپاس شده توسط سایان
۷-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ صبح
ارسال: #19
کی اپیلاسیون میخاست
کل بدن 20 تومان سرعتیم میندازه
ارایشگاه سارینا سه را ه حکیم نظامی
هر کی خاسست پیغام خصوی بده شمارشو بهش بدم

با مشاوره رایگان پوست و مو در خدمتتون هستم
@zibaoriflamee
در کانال بالا جوین شوید
 سپاس شده توسط سایان
۱۲-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #20
من برای عقدم رفتم عروس سرو - شیخ صدوق راضی هم بودم. ارایش لایت بود. یلدا خ 09133138116 حتما یه سر بزنید. واسه عروسیم هم یا باز میرم عروس سرو یا چهره ارا توی خاقانی. البومش خیلی خوب بود. 6250641
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام