• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

آرایشگاه خوب در اصفهان

۲۰-بهمن-۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1
آرایشگاه خوب در اصفهان
آرایشگاه در اصفهان

سلام دوستان عزیز اصفهانی....اگه توی این انجمن حضور دارید بیاید اینجا نظر بدید درباره ی آرایشگاههای اصفهان...نحوه ی کارشون...کلا هر چی که اطلاعات دارید....مرسی
۲۰-بهمن-۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #2

RE: آرایشگاه خوب و مناسب در اصفهان
تو مسابقه ف..ی..س بوک اونی که دوم شد رفته بود سحر ترکان Smile قشنگ بود کاراش !
 سپاس شده توسط tala680067
۲۷-بهمن-۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #3

تک تویه شریعتیه .خانوم ابراهیمی.ملیح ارایش میکنه
ارمینه هم تو شریف واقفی تند ارایش میکنه

شماره هاشو ندارم کسی خواست باید براش پیدا کنم
 سپاس شده توسط سایان ، zohrhe
  • خرید اقساطی
  • آرته
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #4
(۲۱-بهمن-۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ صبح)ziba66 نوشته است:  سلام من عقدم رفتم ماهنوس
خانم تقدسی
عالی بودم خیلی خوشگل شده بودم چهره مم تغییر کرد
09131698104
واسه عروسیمم میرم پیشه خودش
فقط ادرسشو فکرکنم عوض شده همه گفتن ماه شدم
350 گرفت

سلام من هم خودم هم خواهر شوهرم واسه عقد و عروسیمون رفتیم ماهنوس سالن خانم تقدسی خیلی راضی بودیم هم کارش عالیه هم نسبت به کیفیت بالاش قیمتاش خوب بود راستی جدیدا از نوربارون رفتند خیابون دقیقی کنار ساختمان لیزر پوست اسپادانا پلاک20 شماره ی همراهشونم اینه 09131698104
 سپاس شده توسط درسا ، ziba66
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #5
سحر ترکان ایران نیست
نازی دهخدا شماره اش :09133094249
ترکانو آدرسشو بلدم فقط حدودا
دروازه شیراز
هزار جریب
گل سنگ
طبقه بالا گل سنگ
البته باز هم بپرسید

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ عصر توسط miriama-1987.)
ارسال: #6
داغووووووووووووووووووووووون!خانومه اصلا انگار حرفامو نمی فهمید تمام مدت هم همه داشتن با هم حرف میزدن به ارمنی!سردرد گرفتم!به خانومه می گم نمیخوام برنز باشم می خوام آرایشم سبک باشه میگه شما مسلمونا یه چیزی یاد گرفتید!!!!!!!!تمام مدت هی جیغ می زدم لباسم طلایی و سبز زیتونیه حتی نشونش دادم تمام رنگای دودی و سبز چمنی شو زد به چشم و چار من!3 بار چسب کرد تو چشمام همش هم با من دعوا می کرد!این از دماغ ما خوشش اومده بود اینقد کرم بم مالید و ضربه زد روش عین کیک خامه ای شده بودم پوسته پوسته شده بود بسکه باش ور رفت و هی کرم مالید هرچی هم می گفتم می بره رو صورت می گفت نه!بعد هم سی تا رژ 24 ساعترو رو هم زد برام تمامش بریده بریده شده بود و زشت و کج!خلاصه افتضاحی بود همه می گفتن چه آرایش تند زشتی!اینا که خوبه عرق که می کردم تمام کرما را افتاد!روی گونه هام دوتا خط سیاه کشیده شده بود!رد خط چشم و سایه بود که رو اون همه کرم میومد پاین!داماد و خانوادش به همه می گفتن این خودش خوشگله!اینطور نیس به فامیلاشون!!!حتی فرداش اومدن خونمون خودم آرایش کردم همه گفتن این همون بود؟!!چه حیف!ببین من رنگ پوستم بی حاله آرایشگرا می خوان منو از سفید ماستی در بیارن ذوق به خرج می دن سیام می کنن!اصلا هم بم نمیاد،صدا که تا کارش تمام شد نه آینه بم داد نه کس ی رو بام را داد تو اتاق آرایش!اما پیش لی لی برید روسه شوشوش ایرانیه جنوبی!من عروساشو دیدم ناز بودن!مدل موهاشو از همه بهتر درس می کنه!خانه اصفه چهارراه نیرو هوایی!البته من دوتا عروس پیشش دیدم...خودتون اصف هستید بیشتر ببینید...

صدا=سدا

دیگران را بگذار !
دل به آفتاب بسپار
نگاه کن چگونه هر بامداد
صبور و سربلند
از شانه های خاکستری صبح بالا می آید
و ستارگان چگونه از روشنایی اش شرمنده می شوند
خاموش می شوند
دیگران را بگذار !
 سپاس شده توسط درسا ، mehrnoosh khanomi ، ajaghvajagh
۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #7

آقا تو اصفهان کجا اپیلاسیون خییییلییییی خوب و تمیز و مناسب کار می کنن!؟؟

آرامش آن است که بدانیم:در هر گام دستهایمان در دست خداست. Heart
۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ صبح توسط noonoor chi.)
ارسال: #8
نسترن جون واسه کراتینه آرایشگاه چهره پردازان خوبه...کار رنگ و مش و فر....هم خوبه موادش خیلی خوبه
6688204
وقت قبلی بگیر
آدرسش هم شیخ صدوق برج...بپرس ادرسو....کوتاهیش خوب نیستا

(۹-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ صبح)درسا نوشته است:  آقا تو اصفهان کجا اپیلاسیون خییییلییییی خوب و تمیز و مناسب کار می کنن!؟؟

چهره پردازان قبلا که خیلی خوب بود الان نمیدونم

چهره پردازان قیمتش بالاستا...اما من کار رنگ و مش. ....خیلی قبول دارم ....موادش عالین...من همه کارامو اونجا انجام میدم به جز....کوتاهی

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
 سپاس شده توسط zamin safe ، ajaghvajagh ، zofiya ، 74859-نوعروس
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #9
من مژگان را دیدم کارش را خیلی دوست داشتم اما یکم بد اخلاقه،کار میراحسنی،ماه پیشونی،روت،زینه را هم دیدم.من قیمتش مهم بود واسم و هم میخواستم لایت باشه.اگه کسی لایت میخواد و قیمت مهم نیست واسش کارای زینه هم قشنگه

خدایا بهم انرژی بدهNew1
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #10
۰۹۱۳۱۶۹۸۱۰۴ تقدسی.الما همون هلن توی خاقانیه دیگه؟؟؟

خدایا بهم انرژی بدهNew1
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام