• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه خوب در اردبیل

۲۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۰۰ صبح
ارسال: #281
RE: آرایشگاه خوب در اردبیل
سلام دوستان ارایشگاه مریم رو کسی میشناسه؟ شماره ش رو داره؟

...
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-دي-۱۳۹۷ ۰۷:۰۱ عصر توسط sevil banoo.)
ارسال: #282
Heart RE: آرایشگاه خوب در اردبیل
( سلام دوستان به نظر من بهترین ارایشگاه اردبیل
ارایشگاه تبسم نسرین خانم کارشون فوق العاده اس خ والی سالنشون قیمتهاشونم منصفانه اس آلبوم عروسشونو ببینیدحتما
045_33251179شمارشونه
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #283
(۲۸-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ عصر)'sevil banoo' نوشته است:  ( سلام دوستان به نظر من بهترین ارایشگاه اردبیل
ارایشگاه تبسم نسرین خانم کارشون فوق العاده اس خ والی سالنشون قیمتهاشونم منصفانه اس آلبوم عروسشونو ببینیدحتما
045_33251179شمارشونه

و باز شروع تبلیغ ارایشگاه تبسم اقلا بزار ی ساعت از عضویتت بگذره بعد بیا تبلیغ الکیتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

دوستان خواهش می کنم برای حل مشکلات زندگیم برام صلوات بفرستید
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۳۰-تير-۱۳۹۸, ۰۷:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۸ ۰۷:۴۶ عصر توسط FArahhhhh.)
ارسال: #284
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ عصر)'nasrin-love' نوشته است:  عزیزم اونی که ملایم ارایش کرده بود کی بود؟ کجا بود؟!!
اره مزون نرگسم من کاراشو دیده بودم قبلا قشنگه
وقت کردم باید مزون گردی هم برم

والا من تا حالا ندیدم منیر بد ارایش کرده باشه!

اره مخصوصا توو اردبیل میخوان عروس ارایش کنن هول میشن.هرچه دارن میمالن رو سر و صورتش!
ا

عزیزم .ارایشگاه خوب و عالی اردبیل هیچکی به گرد پاش نمیرسه نسرین خانومه کار پوست عروسش حرف نداره هر سبکی هم بخوای درست میکنه حتما یه سر بزنید .
33251179
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۸, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #285
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )اتفاقایه ارایشگاه هست تواردبیل اسمش افسونگرانه واقعابراآدم وقت زیادی میذارن فرقی نمیونه مشتریش کی وچطورباشه یاکارت چی باشه.دوخواهرن باعشق کارمیکنن ادم کیف میکنه خیلیم خوشرفتارن.همه کارشونم عالی وبه روزه.اصلاح ابروشونم حرف نداره.ماکه همگی اونجامیریم قیمتهاشون خیییلی مناسبه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام