• موزیک احسان امینی
  • علیوثوق

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو

۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۹ ۱۱:۴۰ صبح توسط سیرامیس.)
ارسال: #611
RE: آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو
سلام این تاپیک خیلی مفیدی بود حیف دیگه آپدیت نشده من الان میخوام برم موهامو کوتاه کنم ، خانوما کجا رو پیشنهاد میدید ؟

تو آرایشگاه ابری از کار کدوم راضی بودید ؟

نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۹, ۰۶:۴۵ صبح
ارسال: #612
بچه ها جون آرایشگاهی که پسرونه بلد باشه بزنه یعنی بتونه با ماشین کار کنه بلدین؟
ترجیحا سمت شرق باشه

یه تپل در حال لاغر شدنتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
وزن هدف:63
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۹, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #613
(۲۴-خرداد-۱۳۹۹ ۰۶:۴۵ صبح)'دختر اسفندی' نوشته است:  بچه ها جون آرایشگاهی که پسرونه بلد باشه بزنه یعنی بتونه با ماشین کار کنه بلدین؟
ترجیحا سمت شرق باشه

عزیزم من پارسال خیلی دنبالش گشتم ولی به نتیجه ای نرسیدم.. توی شرق تهران منظورمه..
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفندی
۳-تير-۱۳۹۹, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #614
(۲۴-خرداد-۱۳۹۹ ۰۹:۲۸ صبح)'*کیانا*' نوشته است:  
(۲۴-خرداد-۱۳۹۹ ۰۶:۴۵ صبح)'دختر اسفندی' نوشته است:  بچه ها جون آرایشگاهی که پسرونه بلد باشه بزنه یعنی بتونه با ماشین کار کنه بلدین؟
ترجیحا سمت شرق باشه

عزیزم من پارسال خیلی دنبالش گشتم ولی به نتیجه ای نرسیدم.. توی شرق تهران منظورمه..

من تو استوریای پارس بانو دیدم یه خانومی به اسم آرنیکا میزنه بد هم نیست
فردا شاید برم بزنم میگم چجوری بود

یه تپل در حال لاغر شدنتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
وزن هدف:63
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا* ، benazgroups
۲۲-مرداد-۱۳۹۹, ۰۶:۰۲ صبح
ارسال: #615

(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ صبح)'سیرامیس' نوشته است:  سلام این تاپیک خیلی مفیدی بود حیف دیگه آپدیت نشده من الان میخوام برم موهامو کوتاه کنم ، خانوما کجا رو پیشنهاد میدید ؟

آرایشگاه گل تو یوسف آباد اسمشونم دخی خانومه کارش بینظیره 

instagram:
صفحه آرایشی و بهداشتی Beauty.spell
آموزش مرحله به مرحله میکاپ درست و نقد محصولات آرایشی و مراقبتی رو توی صفحه ام گذاشتم
حتما سر بزنید و ببینید 
نقل قول
 سپاس شده توسط benazgroups
۲۰-شهريور-۱۳۹۹, ۰۲:۰۲ صبح
ارسال: #616
من تازه اومدم ایران، بعد از مدتها رفتم یه سالن توی ایران که مدل موهام و عوض کنم و کراتینه صافی هم بکنم.
یه سالن پیدا کردم از روی اینستا که نزدیک خونمون بود و خیلی کارشون عالی بود. هم موهام کراتینش خیلی خوب دراومد هم قیمتاشون خیلیییی منصفانه بود.
برخوردشونم عالی بود و کلی باهاشون دوست شدم.
سالن بناز سمت نیاوران بود. اینستاش:
benaz_beauty
نقل قول
 سپاس شده توسط benazgroups ، selectiveautoland
۲۸-مهر-۱۳۹۹, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #617
بهترین ارایشگاه کوتاهی مو در اصفهان
' نوشته است:یکی از بهترین دست وپنجه  کوتاهی های  مو در اصفهان سمت جنوب به  نظرم لاله خانم سپهری هستند الان مطمعن نیستم ولی قبلا طرف سهروردی بودن  09136866860 طرف شمال شهرم یه خانمی بودن نازی بودن توی خانه اصفهان که روس بودنپشت 5طبقه تلفنشونم 436527989 بود شادیفر هم خوبه 5 آذر

نقل قول
۲۸-مهر-۱۳۹۹, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #618
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ صبح)'سیرامیس' نوشته است:  سلام این تاپیک خیلی مفیدی بود حیف دیگه آپدیت نشده من الان میخوام برم موهامو کوتاه کنم ، خانوما کجا رو پیشنهاد میدید ؟

هرچند خیلی زمان گذشته، ولی ولنتین توی ابری کار کوتاهیش حرف نداره

نقل قول
۳۰-آبان-۱۳۹۹, ۰۶:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-آبان-۱۳۹۹ ۰۶:۰۹ عصر توسط Shirin.so.)
ارسال: #619
سلام آرایشگاه کوتاهی با قیمت خوب من لاله سپهری رو میشناسم سمت  سهره وردی .
منطقه شمال اصفهان ۵آذر شادیفر هم خوبه خانم موجودی ودختر خانمهای گلشونار.ایشگاه صدا رو هم شنیدم خوبه.
تو شاهین شهر هم به من معرمعرفی کنین دوستای گل.گرون زیادم نباشهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

سلام آرایشگاه کوتاهی با قیمت خوب من لاله سپهری رو میشناسم سمت  سهره وردی .
منطقه شمال اصفهان ۵آذر شادیفر هم خوبه خانم موجودی ودختر خانمهای گلشونار.ایشگاه صدا رو هم شنیدم خوبه.
تو شاهین شهر هم به من معرمعرفی کنین دوستای گل.گرون زیادم نباشهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

کوتاهی موی  لاله  خانم لاله سپهری سهروردی
ارایشگاه شادیفر خانم مموجودی ۶آذر
نازیلا دهقان فرایبورگ
شاهین شهر هم یه آرایشگاه دونسته به من معرفی کنین خواهشا 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام