• باغ vp
  • تقی زاده

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو

۱۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #601
RE: آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو
دوستم من تو اون منطقه کسی رو نمیشناسم ولی اگه حوصله کنی ارایشگاه ابری توی فردوسی یه خانومی هست به اسم ولنتین کار کوتاهیش حرف نداره هر مدلی که بخ‌وای رو دقیقا عین همون درمیاره درضمن قیمتاشونم نسبت به جاهای دیگه خیییلی بهتره...من سالهاست میشناسم و به هرکی معرفی کردم مشتری دائمش شده
نقل قول
 سپاس شده توسط mobina-hgh ، saraOnavid
۱۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #602
(۱۸-مرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ عصر)'Soufi62' نوشته است:  دوستم من تو اون منطقه کسی رو نمیشناسم ولی اگه حوصله کنی ارایشگاه ابری توی فردوسی یه خانومی هست به اسم ولنتین کار کوتاهیش حرف نداره هر مدلی که بخ‌وای رو دقیقا عین همون درمیاره درضمن قیمتاشونم نسبت به جاهای دیگه خیییلی بهتره...من سالهاست میشناسم و به هرکی معرفی کردم مشتری دائمش شده

راستش یه فینقیلی دارم که بی من نمیمونه.مجبورم نزدیک برم که در تایمی که کنار مامانم خوابه برم و بیام

خدای من...با ارزش ترین داشته من تو بودی...نذار از دستت بدم ...
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #603
(۱۸-مرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ عصر)'Soufi62' نوشته است:  دوستم من تو اون منطقه کسی رو نمیشناسم ولی اگه حوصله کنی ارایشگاه ابری توی فردوسی یه خانومی هست به اسم ولنتین کار کوتاهیش حرف نداره هر مدلی که بخ‌وای رو دقیقا عین همون درمیاره درضمن قیمتاشونم نسبت به جاهای دیگه خیییلی بهتره...من سالهاست میشناسم و به هرکی معرفی کردم مشتری دائمش شده

سلام
ممکته لطفا آدرس دقیق بدید؟ محل کارم نزدیک هست به میدون فردوسی برام خیلی مناسبه. راستی برای کوتاهی چقدر دستمزد میگیرن؟

نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۱۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #604
(۱۸-مرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۲۷ عصر)'*Yeganeh*' نوشته است:  

سلام
ممکته لطفا آدرس دقیق بدید؟ محل کارم نزدیک هست به میدون فردوسی برام خیلی مناسبه. راستی برای کوتاهی چقدر دستمزد میگیرن؟

دقیقا ضلع جنوب شرقی میدون فردوسی تابلوش هست، حتما هم برو پیش ولنتین واسه کوتاهی، 55 تومن دوستم یکماه پیش رفته بود 

نقل قول
 سپاس شده توسط *Yeganeh* ، نيكدخت
۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۰۸ صبح
ارسال: #605

(۱۷-مرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ عصر)'sherioshahab' نوشته است:  
(۱۷-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ صبح)'mobina-hgh' نوشته است:  سلام دوستان آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو سمت مرزداران یا اشرفی یا جلال آل احمد می شناسید برام مهمه که خیلی خوب کوتاه کنه چون عروسی در پیش داریم
  قبلاً پیش یک نفر در اشرفی اصفهانی می‌رفتم به اسم مینو خانم که مهاجرت کرد رفت آلمان الان من موندم
 فقط بی زحمت غیر تبلیغاتی ها جواب بدن مرسی

من تعریف مانلی رو خیلی شنیدم ، تو بلوار فردوسه مثل اینکه ولی دروع چرا خودم نرفتم اصلا ، گویا قیمتاشونم مناسبه

سلام عزیزم
منم خیلی تعریف مانلی رو از همکارم شنیدم
هم کار مو و هم میکاپش
میخوام خودم واسه عروسی خواهر شوهرم برم ببینم چجوریه
توام 1 سر بزن
قیمتشم میگه مناسبه

[color=#000000]حکایت عشق من و تو حکایت قهوه تلخیست که امروز نوشیدم!
با هر جرعه اندیشیدم که این طعم را دوست دارم یا نه؟!
آنقدر ماندم یبن دوست داشتن و نداشتن که انتظارتمام شدنش را نداشتم!
و من فهمیدم باز هم قهوه میخواهم!
حتی تلخ تلخ...
نقل قول
 سپاس شده توسط mobina-hgh
۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۴۳ صبح
ارسال: #606

عزیزم فریده توی مرزداران دوستم رفته بود میگفت خوبه آرایشگاه الی توی بلوار فردوس فکر میکنم اسمش آزاده بود کارش خوبه 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #607
(۱۹-مرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۰۸ صبح)'K.L.S' نوشته است:  
(۱۷-مرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ عصر)'sherioshahab' نوشته است:  
(۱۷-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ صبح)'mobina-hgh' نوشته است:  سلام دوستان آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو سمت مرزداران یا اشرفی یا جلال آل احمد می شناسید برام مهمه که خیلی خوب کوتاه کنه چون عروسی در پیش داریم
  قبلاً پیش یک نفر در اشرفی اصفهانی می‌رفتم به اسم مینو خانم که مهاجرت کرد رفت آلمان الان من موندم
 فقط بی زحمت غیر تبلیغاتی ها جواب بدن مرسی

من تعریف مانلی رو خیلی شنیدم ، تو بلوار فردوسه مثل اینکه ولی دروع چرا خودم نرفتم اصلا ، گویا قیمتاشونم مناسبه

سلام عزیزم
منم خیلی تعریف مانلی رو از همکارم شنیدم
هم کار مو و هم میکاپش
میخوام خودم واسه عروسی خواهر شوهرم برم ببینم چجوریه
توام 1 سر بزن
قیمتشم میگه مناسبه

ببخشید شماره تلفنی از این آرایشگاه دارید؟تو نت که میزنم، مانلی پونک میاد و مرزداران.بلوار فردوس پیدا نمی کنم

دوستی هم گفته بود آرایشگاه نیلوفر. اون رو هم تو نت پیدا نکردم.یه نیلوفر آبی سمت افق و گلدیس پیدا کردم

خدای من...با ارزش ترین داشته من تو بودی...نذار از دستت بدم ...
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۸, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #608
سلام به همه. دوستان توی نارمک یا کلا شرق تهران کار کوتاهی خوب سراغ دارید؟ فقط یذره فوریه. تا فردا میخواستم. مرسیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام