• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه خوب برای کاشت ناخن

۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #11
RE: آرایشگاه خوب برای کاشت ناخن
مرسی گلم بعد هر شکلی که دوس داشتم میتونم بکارم؟من خیلی نمیخوام بلند باشه مربعی هم باشه !!
از چن مدت قبل برم بهتره؟

امضا چیه !!نمیشه ما انگشت بزنیم!!
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ عصر توسط hooma.)
ارسال: #12
آرررره عزیزم هر اندازه و هر مدلی که بخوای برات درست میکنن الان گردِ تیز مد شده اتفاقاً ولی یه جا برو که کارش خوب باشه نازک و طبیعی برات کار کنه
هزینه ی ترمیمش با لاک و ... نهایت 30 تومن میشه اگه برات مشکلی نیست به نظر من تو همین ماه یا شهریور برو ، هم مدلش و اندازش دستت میاد هم اینکه بهش عادت میکنی

مــــــزه نمیـــــده بهــــــم هیچــــی مثــــل ِ تــــو Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط elahe 71
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #13
09366507588
این شماره یه دختره ست که ناخن کاره تو خونه کار میکنه سمت شیخ فضل الله اسمش مهتاب کارش عالیییییییییییییییییی یعنی عالییییییییی
من تا یک سال پیشش میرفتم بعد از اون به خاطر اینکه مسیرم دور بود نرفتم
تا الانم کلی آرایشگاه های دیگه رفتم ولی هیچ کس مثل این نشد
البته فکر کنم قیمتش و خیلی برده بالا زنگ بزنید بپرسید

عروسی 27 آذر 94
آرایشگاه:مریم رهنما
آتلیه : باراد آریا
لباس:مزون هستی
تمام انرژی های مثبت و واسه قشنگ ترین روز زندگیم جذب میکنم
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #14
عزیزم شما پارسال رفتی چقد هزینه اول دادی؟چقد واسه ترمیم؟

امضا چیه !!نمیشه ما انگشت بزنیم!!
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #15

من شریعتی سر یخچال میرفتم پیش الهام کارش عالی بود اکثر وقتا یکی از هنرپیشه ها هم میدیدم کارش واقعا عالی بود اما متاسفانه فوت کرد الان نمیدونم پیش کی برم چون کاشتمو برداشتم ناخن های خودم کشیده و قشنگه اما انگشت اشارم وقتی بلند میشه جمع میشه الان دنبال یه جای خوبم که کاور کنم لطفا راهنمایی کنید ترجیها سمت سهروردی باشه.ممنون

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط جسیکا
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #16

عزیزم آرایشگاه "خانومی" کار ناخنش خوبه خودم نرفتم یکی از همکارام میره و راضیه . فکر کنم سر اندیشه پنجمه کامل نمیدونم آدرسشو اگه خواستی بگو ازش بپرسم بهت بگم دوستم . اون اونجا کاور کرده ناخنشو و راضیه .

قبول سفارش نقاشی سیاه قلم در ابعاد مختلف
نقل قول
 سپاس شده توسط sara queen
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #17
(۸-مرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ عصر)elahe 71 نوشته است:  عزیزم شما پارسال رفتی چقد هزینه اول دادی؟چقد واسه ترمیم؟

من 2 سال پیش میرفتم پیشش واسه کاشت اول 55 دادم واسه ترمیمم فک کنم 20 الان نمیدونم قیمتش چنده

عروسی 27 آذر 94
آرایشگاه:مریم رهنما
آتلیه : باراد آریا
لباس:مزون هستی
تمام انرژی های مثبت و واسه قشنگ ترین روز زندگیم جذب میکنم
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #18

من پارسال آرایشگاه گلبانو ناخن کاشتم 90تومن گرفت، خیلی راضی بودم خیلی تمیز و ظریف بود، ولی برای ترمیم زیاد وقت نمیذاشتن سرشونم همیشه خیلی شلوغ بود و کلی معطل میشدم. الان 3ماهه که ناخنامو برداشتم. دنبال یه آرایشگاه میگردم که دوباره بکارم هم قیمتش مناسب تر از گلبانو باشه هم کارش خوب باشه، هم ترجیحا تو محدوده ی پاسداران و اطرافش باشه. لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ عصر توسط Aliexpress.)
ارسال: #19
من میرم آرایشگاه شهرزاد تو سعادت آباد پیش شادی کارش فوق العاده عالیه من یکسال که ناخن هامو کاشتم و مرتب هم ترمیم کردم و راضیم ازش . الان کاشتش فکر کنم 75 تومنه

خرید و ارسال کالا به ایران از سرتا سر دنیا
لطفا لینک مورد نظر خود را جهت براورد قیمت ارسال کنید و کالای سفارشی خود را درب منزل تحویل بگیرید .
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #20
مسا جان برو شایلان پیش شقایق پشیمون نمیشی تو جردن هست
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahsa B.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام