• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)

۱۵-مهر-۱۳۹۸, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #271
RE: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)
(۱۵-مهر-۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  
(۱۵-مهر-۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ صبح)'ستاره شام' نوشته است:  سلام دوستان
هزینه رنگ مو تا سرشانه بدون دکلره چقدر میگیرن آرایشگاهها معمولا؟

عزیزم بستگی به آرایشگاهش داره چون اصولا دیگه الان قیمت مشخصی ندارن هر جور خودشون دوست داشته باشن قیمت میدن من خودم یکسال پیش رنگ معمولی قهوه ای گذاشتم 250 اینا گرفتن

مرسی.
یه آرایشگاه تو ستاری (آرایشگاه کوچیک با دو نفر پرسنل) بهم گفت رنگ بدون دکلره تا سرشونه برات میزنم 50 تومن!!!!!تصویر: images/smilies/dodgy.gif
قیمت خدمات دیگش هم اینطوریه مثلا : اصلاح و ابرو 25 تومن. پاکسازی پوست 80 تومن و ...
اصلاح و ابرو رفتم پیشش فقط و متوسط بود کارش.

بنظرم این مبلغ خیلی مشکوک بود. ولی خب دو باری که من رفته بودم اونجا خیلی زنگ میزدن برای نوبت رنگ.
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
۱۵-مهر-۱۳۹۸, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #272

RE: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)
(۱۵-مهر-۱۳۹۸ ۱۱:۰۳ صبح)'ستاره شام' نوشته است:  
(۱۵-مهر-۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  
(۱۵-مهر-۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ صبح)'ستاره شام' نوشته است:  سلام دوستان
هزینه رنگ مو تا سرشانه بدون دکلره چقدر میگیرن آرایشگاهها معمولا؟

عزیزم بستگی به آرایشگاهش داره چون اصولا دیگه الان قیمت مشخصی ندارن هر جور خودشون دوست داشته باشن قیمت میدن من خودم یکسال پیش رنگ معمولی قهوه ای گذاشتم 250 اینا گرفتن

مرسی.
یه آرایشگاه تو ستاری (آرایشگاه کوچیک با دو نفر پرسنل) بهم گفت رنگ بدون دکلره تا سرشونه برات میزنم 50 تومن!!!!!تصویر: images/smilies/dodgy.gif
قیمت خدمات دیگش هم اینطوریه مثلا : اصلاح و ابرو 25 تومن. پاکسازی پوست 80 تومن و ...
اصلاح و ابرو رفتم پیشش فقط و متوسط بود کارش.

بنظرم این مبلغ خیلی مشکوک بود. ولی خب دو باری که من رفته بودم اونجا خیلی زنگ میزدن برای نوبت رنگ.

الان رنگ مو خوب گرون شده ما هزینه دستمزد اینا دیگه فکر نکنم 50 بشه به نظرم اگه رنگ خاصی نمیخوای خودت رنگ مو بخر بده برات بزنن 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام