• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)

۳۰-خرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #271
RE: آرایشگاه عالی برای رنگ و لایت (2)
سلام بچه ها ممکنه یه آرایشگاه خوب تو مرکز یا غرب تهران بهم معرفی کنین که کار رنگش خوب و قیمت مناسب باشه،  خیلی فوریه،  ممنون
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #272
RE: آرایشگاه عالی برای رنگ و لایت (2)
 تصویر: ./uploads/201806/post_94218_1529754153_7d55825f776219ad88c5400dafbe40fb.attach

پیج اینستاگرام و کانال تلگرام  خانه عروس مانلی با مدیریت سمیرا ایزدی         [تصویر: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)]      [تصویر: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)]  

پکیج عروس با استفاده از بهترین برندهای آرایشی روز اروپا 950/000 تومان
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #273

RE: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)
من دیروز رفتم آرایشگاه الی مر توی سعادت آباد موهای من یکم پایین تر از شونه هست یه رنگ قهوه ای تیره کردم  رنگ خیلی معمولی 255 هزار تومن یعنی مخم داشت سوت میکشید آخه نه موهام خیلی بلند بود نه رنگ خاصی کرد یه طبیعی 5 یا 6 گذاشت اصلا ارزش همچین قیمتی نداشت یعنی هیچ نظارتی وجود نداره تصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: images/smilies/cool.gif دوستمم هایلایت کرد فویلی 23 تومن که 700 تومن شد باز میگیم هایلایت ارزششو داره ولی یه رنگ ساده اصلا ارزش این هزینه نداره خواستم بگم حتما قبلش هزینه بپرسید که شگفت زده نشید تصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
  • بیکیوت
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام