• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)

۲۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ عصر توسط بی پروا.)
ارسال: #31
RE: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)
(۲۵-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ صبح)melika6470 نوشته است:  [quote='بی پروا' pid='6785896' dateline='1455386976']
عزیزم من مادرم چند وقته پیش سالن پارس آنا برای رنگ اونجا بوده من آدرس اینستگرامشونو برات میذارم میتونی بری نمونه کارای رنگ و میکاپو ناخن رو ببینی parsanabeauty حتما نگاه کن جالبه

عزیزم منم خیلی کارشونو دوس دارم. اگه یه رنج قیمت بدی ممنونت میشم
[/quot
عزیزم حتما .وقت مامان رفت سالن پارس آنا موهای مامان من متوسطه حجمشم معمولی بود رنگ و لایت کرده .فکر میکنم رنگش 100 تومان شد و لایتشو فویلی 10 تومان اما چون مامانم لایتشو پر میخواست فویلی 8 تومان حساب کردن تقریبا 150 تومان لایتش شد روی هم رفته مامان 250 تومان برای رنگ و لایت داد
هرکس هم رنگ موی مامان رو میبینی ازش میپرسن کجا رنگ کردی خیلی خوب شده .به نظرم تو هم خوشت میاد

عروسی منو عشقم فرهاد مهر ماه سال 95
نقل قول
 سپاس شده توسط melika6470
۲۶-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #32
(۲۵-بهمن-۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ عصر)FATEMEH.BANO نوشته است:  
(۲۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ عصر)الهام بانو راد نوشته است:  سلام دوست جونا من امروز اینجا یکم تحقیق کردیم دیدم سلاطین (سعیده جون) به من نزدیکه و قیمتاشم مناسب میگه خلاصه زنگ زدم و اینا قرار شد فردا برم واسه مشاوره پس فردا میام بهتون خبر میدم که چطوریا بود .
آخه من موهام خیلی ضعیف و نازکه ولی دلم می خواد یه هایلایت مایل به بلوند رو در زندگیم تجربه کنم.

عزیزم رفتی برا مشاوره؟ چطور بود؟ قیمتشم بگی ممنون میشم

سلام عزیزم بله رفتم .
آرایشگاهشون تمیز و محیط خوبی داره ولی زیاد بزرگ نیست . دو تا رنگ کار دارن که من اینجا از سعیده جون تعریف شنیده بودم که البته اون یکی خانم هم که جدا کار می کرد سعیده جون به کارش هی سر میزد به نظر میومد نیروی جدیدشونه .
خود سعیده جون که خیلی خوش برخورد بود و موهای منو چک کرد . من گفته بودم که هایلایت پره پر میخوام گفت چون تارای موهات نازکه معمولا بیشتر از 30 تا فویل نمیشه قد موهامم که یه کم پایین تر از بند لباس ز ی ر هست گفت برا شما میشه فویلی 10 هزار تومن بعد گفت تو کار اگر دیدم تعداد فویلت داره بالاتر از 30 تا میره تخفیف کلی بهت میدم بعد خودم پرسیدم هزبنه رنگ ساژم چی گفت انو دیگه من جدا نمیگیرم چون داری رنگ و لایت میکنی اونو من تو کارم باید باشه هزینشو رو همون قیمتی که بهت گفتم آوردم . یعنی حلاصه برا من میشه حدود 300 تومن .مت چون میخوام موهام خیلی روشن شه گفت عزیزم بهتره الان در مورد رنگی که در میاد حرفی نزنم بهت چوم باید ببینم موهات تا چه پایه ای آسیب نمیبینه . بعدشم خودش گفت بهتره روای 10 20 اسفند به بعد نیای چون موهات حساسه باید مدام موهاتو چک کنم خلاصه به من 17 اسفند وقت داد ساعت 10 صبح که برم . حالا انشالله که اطلاعاتم به دردتون خورده باشه . دعا کنید موهام خوب از آب در بیاد.

نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم گل ، FATEMEH.BANO ، barannn ، سامانتا74 ، کیانا خانوم
۲۶-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #33
(۲۵-بهمن-۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ عصر)بی پروا نوشته است:  
(۲۵-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ صبح)melika6470 نوشته است:  [quote='بی پروا' pid='6785896' dateline='1455386976']
عزیزم من مادرم چند وقته پیش سالن پارس آنا برای رنگ اونجا بوده من آدرس اینستگرامشونو برات میذارم میتونی بری نمونه کارای رنگ و میکاپو ناخن رو ببینی parsanabeauty حتما نگاه کن جالبه

عزیزم منم خیلی کارشونو دوس دارم. اگه یه رنج قیمت بدی ممنونت میشم
[/quot
عزیزم حتما .وقت مامان رفت سالن پارس آنا موهای مامان من متوسطه حجمشم معمولی بود رنگ و لایت کرده .فکر میکنم رنگش 100 تومان شد و لایتشو فویلی 10 تومان اما چون مامانم لایتشو پر میخواست فویلی 8 تومان حساب کردن تقریبا 150 تومان لایتش شد روی هم رفته مامان 250 تومان برای رنگ و لایت داد
هرکس هم رنگ موی مامان رو میبینی ازش میپرسن کجا رنگ کردی خیلی خوب شده .به نظرم تو هم خوشت میاد

عزیزم من واسه 20اسفند وقت گرفتم با بهار. ایشالله ک خوب میشه. موهای منم خیلی پره اما تا شونمه. مرسی از کمکت عزیزم

عروسی : 23تیر 95
تالار : آرتمیس
آتلیه : بوکه
آرایشگاه : خانم گل ( تهرانپارس )
گلفروشی : رزلند
آرایشگاه داماد : ؟
مزون : ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط FATEMEH.BANO
۲۶-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ عصر توسط نسیم گل.)
ارسال: #34
(۲۶-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ صبح)الهام بانو راد نوشته است:  
(۲۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ عصر)الهام بانو راد نوشته است:  سلام دوست جونا من امروز اینجا یکم تحقیق کردیم دیدم سلاطین (سعیده جون) به من نزدیکه و قیمتاشم مناسب میگه خلاصه زنگ زدم و اینا قرار شد فردا برم واسه مشاوره پس فردا میام بهتون خبر میدم که چطوریا بود .
آخه من موهام خیلی ضعیف و نازکه ولی دلم می خواد یه هایلایت مایل به بلوند رو در زندگیم تجربه کنم.

سلام عزیزم بله رفتم .
آرایشگاهشون تمیز و محیط خوبی داره ولی زیاد بزرگ نیست . دو تا رنگ کار دارن که من اینجا از سعیده جون تعریف شنیده بودم که البته اون یکی خانم هم که جدا کار می کرد سعیده جون به کارش هی سر میزد به نظر میومد نیروی جدیدشونه .
خود سعیده جون که خیلی خوش برخورد بود و موهای منو چک کرد . من گفته بودم که هایلایت پره پر میخوام گفت چون تارای موهات نازکه معمولا بیشتر از 30 تا فویل نمیشه قد موهامم که یه کم پایین تر از بند لباس ز ی ر هست گفت برا شما میشه فویلی 10 هزار تومن بعد گفت تو کار اگر دیدم تعداد فویلت داره بالاتر از 30 تا میره تخفیف کلی بهت میدم بعد خودم پرسیدم هزبنه رنگ ساژم چی گفت انو دیگه من جدا نمیگیرم چون داری رنگ و لایت میکنی اونو من تو کارم باید باشه هزینشو رو همون قیمتی که بهت گفتم آوردم . یعنی حلاصه برا من میشه حدود 300 تومن .مت چون میخوام موهام خیلی روشن شه گفت عزیزم بهتره الان در مورد رنگی که در میاد حرفی نزنم بهت چوم باید ببینم موهات تا چه پایه ای آسیب نمیبینه . بعدشم خودش گفت بهتره روای 10 20 اسفند به بعد نیای چون موهات حساسه باید مدام موهاتو چک کنم خلاصه به من 17 اسفند وقت داد ساعت 10 صبح که برم . حالا انشالله که اطلاعاتم به دردتون خورده باشه . دعا کنید موهام خوب از آب در بیاد.

عزیزم مش کلاهی در نمیارن تو ارایشگاه سلاطین ؟؟؟؟/

خانوما من میخوام برم یه جا رو زمینه موهای خودم (خرمایی) مش در بیارم (استخونی یا کرم ) میشه خواهش کنم یه آرایشگاهی رو معرفی کنید که :
1- کار رنگ و مش عالی انجام بده
2- قیمتش نجومی نباشه

موهام تا زیر سرشونمه خیلی نازک هم هست

ممنون از اون خانومایی که مهربونن و تجربیات خوبشون رو با بقیه قسمت میکنن

زندگی یک فهم است ...!
فکر زنجیر کنی یا پرواز ، در همان خواهی ماند.
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #35
عزیزم من نپرسیدم که از کلاه در میارن یا نه من خودم واسه عروسیم رفتم مانلی و از کلاه برام مش در آورد ولی راضی نبودم زیاد چون جنس موادش فکر کنم زیاد خوب نبود چون زود تغییر رنگ داد. وگرنه اونجا رو بهت معرفی می کردم .

نقل قول
 سپاس شده توسط FATEMEH.BANO
۲۶-بهمن-۱۳۹۴, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #36
ممنون الهام جان ایشالا رنگی که دوست داری برات در بیاره. ممنون که جواب دادی عزیزم.
اون موقع هم یادت نره بیای بهمون بگی چطور شد موهات.
من اسفند جشن نامزدیه دوستمه زودتر باید برم یه جا.
منم رفتم میام بهتون میگم چطور شد

۵ ماه دیگه عروسیمه
جهیزیه ۵۰%
آرایشگاه : پارس آنا
نقل قول
 سپاس شده توسط مجنون لیلی
۲۶-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #37
(۲۶-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ صبح)الهام بانو راد نوشته است:  

سلام عزیزم بله رفتم .

الهام جان از این که رفتی خوشحال شدم امیدوارم شرمنده شما نشم من به این سالن اطمینان کامل دارم هم به کارشون توی همه زمینه ها هم به اخلاقشون ومدیر مهربونشون حتما راضی میشی مطمئنم
نقل قول
 سپاس شده توسط سامانتا74 ، مجنون لیلی
۳۰-بهمن-۱۳۹۴, ۰۶:۳۶ صبح
ارسال: #38
من ازوقتی عروس اگرین شدم همه کارهامواینجاانجام میدم کاررنگشون عالیه با سی دی سب رنگ میکنن .این مارک پرسیدم گفتن بدون آمونیاکه.دوست داشتیدیه سربریدکارزندسونوببینید.

کی میشه همه استرسهام تموم شه؟؟؟
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #39
من بعد از جستجو و پرسش های فراوان بالاخره هفته پیش تعریف سلاطین رو زیاد شنیدم و برای رنگ و لایتم رفتم اونجا. محیطش خوب و آروم بود چون سالن هاش جداس هرج و مرج و بی نظمی نبود تمیز بود. مدیرش عالی بود هم اخلاقش هم مدیریت و رسیدگی ش. کار رنگ رو با سعیده جون انجام دادم. مش فویلی بالای 30 تا زمینه موهام رو هم روشنتر کردم و ریشه موهام هم 5 سانت در اومده بود. البته قد موهام هم یه انگشت پایین تر از سر شونه مه ( یه کم هم بیشتر) . با توجه به وقتی که گذاشت و رسیدگی شون که خیلی راضی بودم در نهایت 300 تومن گرفتن که به نظرم عالی بود. رنگ هم دقیقا همونی که می خواستم و بهم داد و واقعا ازشون ممنونم. و مرسی از بچه هایی که اینجا سلاطین رو معرفی کردن.

اسپانیایی اولین زبان دنیا تا سال 2020
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ عصر توسط *mitra*.)
ارسال: #40
[quote='nasimebahari' pid='6777461' dateline='1454775130']
بچه ها من موهام خیلی پره منتها پسرونه کوتاه کردم می خوام هایلایت کنم
چقدر حدودا باید هزینه کنم بنظرتون؟
سلاطینو دیدم نمونه هایلایت نبود توش

چرا نمونه هایلایت داشتن که!!!!!!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام