• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)

۲۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #21
RE: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)
(۲۲-بهمن-۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ عصر)کیانا خانوم نوشته است:  
(۲۰-بهمن-۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ عصر)sahar666 نوشته است:  دوستان من رفتم یه جا واقعا عالی بود یکی از دوستام معرفی کرد توی اون یکی تاپیک هایلایت هم گفتم که قبلا رفتم 700 تومن هم دادم یه ارایشگاه خیلی معروف ولی کل موهامو سوزوند و مجبور شدم موهامو با اینکه سه ماه مونده بود به عروسیم کوتاه کنم.من پشنهاد می کنم این ارایشگاه رو برید.
واقعا مناسبه و عالی در میاره موهاتونو منتها سرش شلوغه باید قبلش حتما تماس بگیرید وقت بگیرید ولی به نظرم ارزشش رو داره.موی بلند رو هر فویل 10 میگیره و کوتاه تر رو 6 و 8 تومن.رنگ موی بلند 80 و کوتاه رو کمتر میگیره.من واقعا راضیم رفتم پیشش.
عاطفه جون: 09352211617

کدوم سمت هستن> سالن دارن؟

بله عزیزم.سمت رسالته.اگه خواستی پیام بده که آدرسشو توی خصوصی بدم
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ صبح توسط adia.)
ارسال: #22
من هفته قبل عروس سرا پیش نوشین مش کردم . فویلی 10 حساب کرد من موهام بلنده ولی خورده . هر کی دیده خیلی خوشش اومده و تعریف کرده. کار کوپش رو من خیلی دوست دارم ولی با مش هنوز کنار نیومدم .موهام یه کم به نظرم روشن شد که گفت تا 10 روز میتونی بیای مجانی رنگساژ کنم . ولی همه میگن همین خوبه نرو دوباره رنگساژ Big Grin
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #23
(۲۲-بهمن-۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ عصر)*کیانا* نوشته است:  
(۱۹-بهمن-۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ عصر)melika6470 نوشته است:  سلام. بچه ها من سمت تهرانپارسم. موهامو رفتم یه آرایشگاه غیر معروف یعنی اینقدر خراب کرد کلا کوتاهش کردم. حالا برای عید میشه یه جای خوب برای هایلایت معرفی کنید. تا پونصد تومن میتونم هزینه کنم. تورو خدا کمک کنید.HuhHuhHuhHuhHuhHuh

خانومی کار لیلا توی نقره نگار رو دیدی؟ من پیشش چندبار رنگ کردم و راضیم. ولی حتما خودش باشه. شاگرداش انجام ندن. کنار پاساژ سپیده.

ملیکا جان
من پیشنهاد میکنم بیا برو آرایشگاه پارس آنا توی سعادت آباد میدان کاج هستش خیلی کارای رنگش خوبه حتما راضی میشی چون خیلی حرفه ای هستن
سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش کوچه سوم، پلاک 158، برج کاج، طبقه اول
تلفن: 02122145753,02122145927
موبایل: 09128270727

عروسی منو عشقم فرهاد مهر ماه سال 95
نقل قول
 سپاس شده توسط melika6470
۲۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #24
سلام دوست جونا من امروز اینجا یکم تحقیق کردیم دیدم سلاطین (سعیده جون) به من نزدیکه و قیمتاشم مناسب میگه خلاصه زنگ زدم و اینا قرار شد فردا برم واسه مشاوره پس فردا میام بهتون خبر میدم که چطوریا بود .
آخه من موهام خیلی ضعیف و نازکه ولی دلم می خواد یه هایلایت مایل به بلوند رو در زندگیم تجربه کنم.

نقل قول
 سپاس شده توسط کیانا خانوم
۲۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #25
بچه ها من برای اولین بار میخوام اسفند برای نامزدی دوستم موهامو رنگ کنم که برا عیدم موهام رنگ باشه.
اینجا نمونه کار سالن پارس آنا رو تو پیج خودشون دیدم خیلی خوشگل بودن.
اگه کسی تجربه ای از این آرایشگاه دارهه رو ممنون میشم بگه بهم.

خیلی میترسم موهای نازنینم بسوزه. چون تیر خودمم عروسم.

۵ ماه دیگه عروسیمه
جهیزیه ۵۰%
آرایشگاه : پارس آنا
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۴۲ عصر توسط بی پروا.)
ارسال: #26
عزیزم من مادرم چند وقته پیش سالن پارس آنا برای رنگ اونجا بوده من آدرس اینستگرامشونو برات میذارم میتونی بری نمونه کارای رنگ و میکاپو ناخن رو ببینی parsanabeauty حتما نگاه کن جالبه

عروسی منو عشقم فرهاد مهر ماه سال 95
نقل قول
 سپاس شده توسط FATEMEH.BANO
۲۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #27
(۲۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ عصر)بی پروا نوشته است:  عزیزم من مادرم چند وقته پیش سالن پارس آنا برای رنگ اونجا بوده من آدرس اینستگرامشونو برات میذارم میتونی بری نمونه کارای رنگ و میکاپو ناخن رو ببینی parsanabeauty حتما نگاه کن جالبه

حدود قیمتشون رو میدونید ؟ من کاراشونو دیدم خوشم اومد

نقل قول
 سپاس شده توسط FATEMEH.BANO
۲۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ صبح
ارسال: #28
(۱۹-بهمن-۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ عصر)melika6470 نوشته است:  سلام. بچه ها من سمت تهرانپارسم. موهامو رفتم یه آرایشگاه غیر معروف یعنی اینقدر خراب کرد کلا کوتاهش کردم. حالا برای عید میشه یه جای خوب برای هایلایت معرفی کنید. تا پونصد تومن میتونم هزینه کنم. تورو خدا کمک کنید.HuhHuhHuhHuhHuhHuh

سلام دوستم.میدون رسالت خیابان آزادگان (هفتم آذر)-نبش کوچه حسینعلی شرقی پلاک 66 آرایشگاه آیدا.قبلش با خود عاطفه هماهنگ کنید که معطل نشیدLub
نقل قول
 سپاس شده توسط melika6470
۲۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #29
(۲۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ عصر)بی پروا نوشته است:  عزیزم من مادرم چند وقته پیش سالن پارس آنا برای رنگ اونجا بوده من آدرس اینستگرامشونو برات میذارم میتونی بری نمونه کارای رنگ و میکاپو ناخن رو ببینی parsanabeauty حتما نگاه کن جالبه

عزیزم منم خیلی کارشونو دوس دارم. اگه یه رنج قیمت بدی ممنونت میشم

عروسی : 23تیر 95
تالار : آرتمیس
آتلیه : بوکه
آرایشگاه : خانم گل ( تهرانپارس )
گلفروشی : رزلند
آرایشگاه داماد : ؟
مزون : ؟
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #30
(۲۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ عصر)الهام بانو راد نوشته است:  سلام دوست جونا من امروز اینجا یکم تحقیق کردیم دیدم سلاطین (سعیده جون) به من نزدیکه و قیمتاشم مناسب میگه خلاصه زنگ زدم و اینا قرار شد فردا برم واسه مشاوره پس فردا میام بهتون خبر میدم که چطوریا بود .
آخه من موهام خیلی ضعیف و نازکه ولی دلم می خواد یه هایلایت مایل به بلوند رو در زندگیم تجربه کنم.

عزیزم رفتی برا مشاوره؟ چطور بود؟ قیمتشم بگی ممنون میشم

۵ ماه دیگه عروسیمه
جهیزیه ۵۰%
آرایشگاه : پارس آنا
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام