• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)

۲۷-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #261
RE: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)
سلام به نوعروسی های خوشگل 

من 10 دی برای اولین بار رفتم سالن هور موهامو رنگ کردم - کار فرحناز جون عالیییییییییییییییییییییییییییییییی . هر چی بگم از کار و اخلاقه خوبشون کم گفتم . موهام تا پایین کمرم بود و رنگ نسکافه ای دودی انتخاب کردم . دقیقا رنگی که میخواستم شد تصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #262

تصویر: ./uploads/201902/post_109769_1549353137_b9266ce78cb6bf23bbcbaaff1785f23c.attach
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۹-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #263
سلام بچه ها میشه یه سالن خوب که کار رنگش خیلی خوب و باکیفیت باشه معرفی کنین.‌. لطفا از هر جا راضی هستین بگین
من خودم چندبار سالن هور رنگ کردم با فرحناز ناراضی نبودم ولی رنگایی که استفاده میکنه کیفیت معمولی دارن و تار موهای منم خیلی نازک و حساسن و اینکه تکنیک های بالیاژ و سامبره و... اصلا نمیتونه خوب در بیاره و فقط برای هایلایت پیشنهادش میدم
یک بار هم رفتم پیش نیکی niki_haircolor که الان خییلییی معروف تر شده و توی اینستا خیلی ها تبلیغشو میکنن و پیشش کار انجام میدن از رنگ موهای بدون آمونیاک استفاده میکنه و خیلی رنگ های شیکی تحویل مشتری میده ولییی از شانس بد سر موهای من بخاطر بی دقتی خودش و شاگرداش باهم بحثمون شد و دیگه پیشش نمیرم.
فریبا و فرناز گل گیس هم خیلی تعریف شنیدم هم کاراشونو دیدم ولی به دلم نمیشینه
نوشین گیوا تهرانپارس هم فقط کارای پیجشو دیدم و بنظر حرفه ای میاد

Don't tell people your dreams, show them
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۲۷ عصر توسط (*ســارا*).)
ارسال: #264

بچـّه ها من دیروز رفتم برای بالیاژ. خیلی خوشم اومد از نتیجه کار. اولین بار بود میرفتم اینجا. سمت اندرزگو یه مزون هست که یه قسمتش کار مش و رنگ و آرگان تراپی و تتوی بدن و ناخن هم انجام میدن.
پیش مهسا جون خیلی مهربون که کلی وقت میذاره و واقعاً با دلسوزی کار میکنه. Lub چیزی که من خوشم اومد اینه که مثل خیلی جاها بازارگرمی نمیکنه و قول الکی نمیده؛ ولی در نهایت چیزی که میخوای رو واقعاً با صداقت تحویل میده؛ همه کارا هم با نهایت دقت و دلسوزی خودش انجام میده برات. من نمیخواستم موهام دکلره بشه و چون از قبل لایت درشت داشت توی موهام، و نمیخواستم باز دکلره بذارم؛ مهسا جون گفت که با رنگ برام باز میکنه ولی تا جایی که بشه و جا داشته باشه؛ کلی وقت گذاشت و روی موهام کار کرد. قیمتشم که واقعاً به نسبت خیلی جاهایی که قبلاً میرفتم و خدمات و موادشون واقعاً فوق العاده مناسب بود. Heart

ناخونامم همونجا کاشتم برای اولین بار توی عمرم Big Grin و خیلی راضیم پیش خانمی که کار ناخن انجام میدادن، اسمشون یادم رفت. Tongue

در کل خیلی راضی بودم. اینم موهام. البته باید چند بار بشورم که رنگ باز کنه و خودشو بهتر نشون بده.

[تصویر: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)]

"مشكل دنيا اين است كه احمق هاي متعصب كاملاً به خود يقين دارند، در حالي كه دانايان سرشار از شك و ترديدند"

-برتراند راسل-
نقل قول
 سپاس شده توسط shaghayegh_abi ، پروانه ابریشم ، heven ، **مینو** ، maryam_cute ، فرشته نامی ، sama_m
۱۸-فروردين-۱۳۹۸, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #265
 سلام دوستان
یه خبر خوووب داریم برای همه شما همران همیشگی
جشن بزرگ و با شکوه سالن زیبایی هور
به مناسبت سالگرد افتتاحیه
روز جمعه 23 فروردین منتظرتون هستیم
به همراه آفر های ویژه و تکرار نشدنی در تمام لاین های خدمات زیبایی
و یه قسمت هیجان انگیز داریم
و اون قرعه کشی ویژه است
در نظر داریم عزیزانی که در این روز قرارداد میبندن در قرعه کشی شرکت کنن
جایزه نفر اول میکاپ رایگان
جایزه نفر دوم تخفیف 50 ٪ میکاپ
09121548209
77729311
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #266

تصویر: ./uploads/201904/post_109769_1555137816_5ff2be90948187ccb8c45340fe61369b.attach
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۸, ۰۵:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ عصر توسط ninaz.)
ارسال: #267
سلام دوستان
منم تجربه ی جدیدمو اومدم بگم
من برای ابرو میرم سالن وانیا خیابون پیروزی پیش خانم مهرابی که خیلی راضی هستیم هم من هم خواهرم
اونجا خوب کارای رنگشون رو دیدم و یک بار هم مورد بی رضایتی و سوختن مو ندیدم به همین خاطر هفته پیش رفتم
موهامو هم کوتاه کردم و هم رنگ کردم
کوتاهی با سمیرا بود که عالی بود کارش...قبلا هم موی خواهرم رو کوتاه کرده بود
رنگ هم با نظارت خانم بهاری بود که من بلوند استخونی میخواستم و عالی درآوردن
سلامت موهامم کامل اوکی بود و دیدم که از روغن خاویار استفاده کردن
خیلی خیلی تو این چند روز بازخورد مثبت گرفتمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
حتی یه افرادی که بعید بود اصلا  مثل پدر همسرم و یکی از همکلاسیای آقا تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
اخلاق خانم بهاری و خانم احمدی ماه هست واقعا و حساسیت منو درک کردن و خیلی ممنونم ازشون

شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #268
سلام دوستان 

فقط خواستم بگم پیش فرانک فولادپور نرید کارش اصلا خوب نیست روزی که موهام را رنگ کردم تا دو روز بعدش که نشسته بودم قشنگ بود چون فرموده بودن نشورم سرم را که هایلایت جذب مو بشه !!! بعدش که ۲-۳ مرتیه حمام رفتم موهام رنگ هویج شد و خیلی خشک و شکننده !! گفتند کراتینه کنی خوب میشه نه تنها بهتر نشد تمام موهام خورد شد و ریخت ۶ ماه دکتر و دارو ... مواد کراتینه اش افتضاحه موادی که خوب باشه از خودش گاز متصاعد نمی کنه می بره آدم را توی بالکن که گاز اش توی سالن اش پخش نشه تازه از من ۱۲۰۰۰۰۰ (یک میلیون و دویست هزار تومان ) هم پول گرفت . گول عکس های اینستاگرامش را نخورید این مال همون لحظه هست که تازه کار تمام شده از دوروز بعدش وا مصیبت ...

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام