• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)

۱۹-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #11
RE: آرایشگاه خوب برای رنگ مو و هایلایت + قیمت (در تهران)
دوستم سحر طاهری توی جردن رو معرفی کرد خودم نرفتم اما می گفت کارش خوبه قیمتشم مناسب تره،اینستاگرام داره اما پستی نذاشته فقط آدرس و شماره
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #12
تاپیک که تکراریه!
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D8...D8%AA--268

زندگیم گاها با آدم یه بازی هایی میکنه که آدم براش سوال میشه این منم تو این شرایط؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط sarakoorani
۱۹-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #13
(۱۹-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ عصر)یاسى* نوشته است:  دوستم سحر طاهری توی جردن رو معرفی کرد خودم نرفتم اما می گفت کارش خوبه قیمتشم مناسب تره،اینستاگرام داره اما پستی نذاشته فقط آدرس و شماره

من دو ماه پیش خانم طاهری رفتم و گزارشش رو توی تا÷یک قبلب گذاشتم کارشون خوب بود ولی قیمتشون خیلی بالا بود موهام کوتاه بود 300 شد فویلی 20 گرفته 10 تا فویل گذاشت و 80 هم رنگ ساژش شد

لباس عروسم سایز 34-36 مناسب تا وزن 47 کیلو برای اجاره گذاشتم تاپیک اجاره لباس عروس ارسال 529
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۴, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #14
سلام. بچه ها من سمت تهرانپارسم. موهامو رفتم یه آرایشگاه غیر معروف یعنی اینقدر خراب کرد کلا کوتاهش کردم. حالا برای عید میشه یه جای خوب برای هایلایت معرفی کنید. تا پونصد تومن میتونم هزینه کنم. تورو خدا کمک کنید.HuhHuhHuhHuhHuhHuh

عروسی : 23تیر 95
تالار : آرتمیس
آتلیه : بوکه
آرایشگاه : خانم گل ( تهرانپارس )
گلفروشی : رزلند
آرایشگاه داماد : ؟
مزون : ؟
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۴, ۰۴:۴۲ عصر
ارسال: #15
دوستان من رفتم گل سرخ تهرانپارس برای اسفند وقت گرفتم واسه هایلایت.
قیمتو میذارم که بدونید.
گفت فویلی 15 تومن برای موهای من که تا کمرمه 25 تا کافیه میشه متوسط رو به پر.
یه رنگ زمینه هم میذاره 100 تومن. در کل 375 تومن درمیاد
نقل قول
 سپاس شده توسط melika6470
۱۹-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ عصر توسط barannn.)
ارسال: #16
[quote='melika6470' pid='6780219' dateline='1454937035']
سلام. بچه ها من سمت تهرانپارسم. موهامو رفتم یه آرایشگاه غیر معروف یعنی اینقدر خراب کرد کلا کوتاهش کردم. حالا برای عید میشه یه جای خوب برای هایلایت معرفی کنید. تا پونصد تومن میتونم هزینه کنم. تورو خدا کمک کنید.HuhHuhHuhHuhHuhHuh
[/quot

عزیزم من رفتم سالن سلاطین موهامو لایت کردم خیلی خب شد واقعا راضیم
اگه بتونی بیای سمت غرب حتما برو سلاطین
دقیقا همون رنگی که میخوای درمیارن
نقل قول
 سپاس شده توسط melika6470
۲۰-بهمن-۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #17
دوستان من رفتم یه جا واقعا عالی بود یکی از دوستام معرفی کرد توی اون یکی تاپیک هایلایت هم گفتم که قبلا رفتم 700 تومن هم دادم یه ارایشگاه خیلی معروف ولی کل موهامو سوزوند و مجبور شدم موهامو با اینکه سه ماه مونده بود به عروسیم کوتاه کنم.من پشنهاد می کنم این ارایشگاه رو برید.
واقعا مناسبه و عالی در میاره موهاتونو منتها سرش شلوغه باید قبلش حتما تماس بگیرید وقت بگیرید ولی به نظرم ارزشش رو داره.موی بلند رو هر فویل 10 میگیره و کوتاه تر رو 6 و 8 تومن.رنگ موی بلند 80 و کوتاه رو کمتر میگیره.من واقعا راضیم رفتم پیشش.
عاطفه جون: 09352211617
نقل قول
۲۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #18
(۲۰-بهمن-۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ عصر)sahar666 نوشته است:  دوستان من رفتم یه جا واقعا عالی بود یکی از دوستام معرفی کرد توی اون یکی تاپیک هایلایت هم گفتم که قبلا رفتم 700 تومن هم دادم یه ارایشگاه خیلی معروف ولی کل موهامو سوزوند و مجبور شدم موهامو با اینکه سه ماه مونده بود به عروسیم کوتاه کنم.من پشنهاد می کنم این ارایشگاه رو برید.
واقعا مناسبه و عالی در میاره موهاتونو منتها سرش شلوغه باید قبلش حتما تماس بگیرید وقت بگیرید ولی به نظرم ارزشش رو داره.موی بلند رو هر فویل 10 میگیره و کوتاه تر رو 6 و 8 تومن.رنگ موی بلند 80 و کوتاه رو کمتر میگیره.من واقعا راضیم رفتم پیشش.
عاطفه جون: 09352211617

کدوم سمت هستن> سالن دارن؟

اسپانیایی اولین زبان دنیا تا سال 2020
نقل قول
۲۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #19
دوستای خوبم کاش از پشت سر میتونستید عکس بزارید که خوب بودن رنگ روی موتون و متوجه شیم.قصد توهین به کسی ندارم اما اینجوری هم مطمئن تره هم آدم فرق تبلیغات و با نظرات واقعی متوجه میشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط حیات ، azihoney
۲۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #20
(۱۹-بهمن-۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ عصر)melika6470 نوشته است:  سلام. بچه ها من سمت تهرانپارسم. موهامو رفتم یه آرایشگاه غیر معروف یعنی اینقدر خراب کرد کلا کوتاهش کردم. حالا برای عید میشه یه جای خوب برای هایلایت معرفی کنید. تا پونصد تومن میتونم هزینه کنم. تورو خدا کمک کنید.HuhHuhHuhHuhHuhHuh

خانومی کار لیلا توی نقره نگار رو دیدی؟ من پیشش چندبار رنگ کردم و راضیم. ولی حتما خودش باشه. شاگرداش انجام ندن. کنار پاساژ سپیده.
نقل قول
 سپاس شده توسط melika6470
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام