• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

آرایشگاه بهداد

۳۰-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
آرایشگاه بهداد
خیلی ها ازم پرسیده بودند راجع به آرایشگاه همسرم،گفتم بیام اینجا بنویسم

آقای بهداد

Shy
نقل قول
 سپاس شده توسط پريهام ، زیبای زیبا ، Africa ، golsaa ، elaheh_109
۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ صبح
ارسال: #2
RE: آرایشگاه بهداد
بچه ها اگه کسی رفت اینجا بیاد نظرشو بگه، اگه عکس هم دارید بذارید.کمک می کنه به دیگر نوعروسا.

Shy
نقل قول
 سپاس شده توسط سالومه توپولی
۵-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #3
viragooo جان زحمت میکشی قیمتش و سبکش و... رو هم بگی؟

عروسی منم به خوبی و خوشی تموم شد....خدایا شکرت Heart
نقل قول
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #4
گلسا جان الان دقیقا نمی دونم ولی می پرسم میام اینجا میگم به زودی.

Shy
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109 ، golsaa
۳۱-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #5
viragoo جون! من همسرم واسه عقدمون رفته بود نیوفیس! از کار موهاش خیلی راضی بود! البته مال 2 سال پیشه! اون موقع کار مو رو پرهام انجام می داد ولی بعدش از اون جا رفت! این جدیده نمی دونم چه جوریه! ولی پوستشو خیلی بد کار کرده بودن! خودش سفیده کلی برنزه اش کرده بودن که تا رسیده بود به من همه رو پاک کرده بود خودش!!!!
مثکه شما ام همسرت نیوفیس رفته بود! خواستم بدونم فرقش با این یکی آرایشگاه در چه حده و کلن چه جوری بود؟

یه لباس عروس پیوگان نو دارم گذاشتم برای فروش!ارسال 362
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6094566#pid6094566
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #6
(۳۱-فروردين-۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ عصر)fati.gh نوشته است:  viragoo جون! من همسرم واسه عقدمون رفته بود نیوفیس! از کار موهاش خیلی راضی بود! البته مال 2 سال پیشه! اون موقع کار مو رو پرهام انجام می داد ولی بعدش از اون جا رفت! این جدیده نمی دونم چه جوریه! ولی پوستشو خیلی بد کار کرده بودن! خودش سفیده کلی برنزه اش کرده بودن که تا رسیده بود به من همه رو پاک کرده بود خودش!!!!
مثکه شما ام همسرت نیوفیس رفته بود! خواستم بدونم فرقش با این یکی آرایشگاه در چه حده و کلن چه جوری بود؟

دوستم، همسرم برای روز فرمالیته مجبور شد بره نیوفیس فکر کنم همون اقای پرهام بود که کارش خوب بود اما خوب اقای بهداد قطعا خیلی بهتره.البته این خیلی به سلیقه بر می گرده. بعضی ها تغییرات زیاد رو دوست دارن.
ولی خوب کار ایشون خیلی طبیعی بدون سرخاب و سفیداب Wink Big Grin و البته برنزه کردن و .... خیلی عالی بود .
همسر من همیشه پیش ایشون موهاشو کوتاه می کنه.
پیشنهادم اینه که هر کسی مد نظرتون هست ده روز قبل همسرت بره یه هرکات بگیره و سبک رو ببینه که دوست داره یا نه که روز عروسی توی عمل انجام شده نمونه.

Shy
نقل قول
 سپاس شده توسط Nazanin64
۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #7
آره ما ام ساده می خواین! فقط کار موهاش خوب باشه چون پوستش خودش خوبه! نیاز به چیزی نداره!
آره فکر خوبیه می فرستمش بره یه دور کوتاه کنه ببینه Smiling

یه لباس عروس پیوگان نو دارم گذاشتم برای فروش!ارسال 362
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6094566#pid6094566
نقل قول
 سپاس شده توسط viragooo
۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #8
من خودم روز سه شنبه خدمت آقا پرهام که الان شدن داماد برتر بودم یه تست گریم و مو گرفتم که فوق العاده بود
دیروزم که روز دامادی بود حتی بهتر از روز تست ...
واقعا کار آقا پرهام فوق العاده بود به نظرم کسی که براش مهمه مخصوصا اگر موهاش یکم کم پشته مثل من حتما یه تست پیشش بره پشیمون نمیشه...

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام