• هیژا
  • نسیم عقیلی

آرایشگاه برای ابرو

۱۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #31

RE: جدیدترین مدل أبرو
موندگاریش زیاده... من گاهی نمیشورم تا 2 روزم میمونه واسم!!
ماریا جون بهش میگن پ.در تاتو اما همون جامد هست!! پودر نیس. رنگشم اگر نسبت به رنگ موهات انتخاب کنی طبیعی میزنه!

متولد آذر... عروس آذر.
نقل قول
 سپاس شده توسط maria
۱۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #32
RE: جدیدترین مدل أبرو
ممنون از پیشنهادتون
ولی خدا رو شکر همه مدل ابروی به من میاد بخاطر همین هر وقت میرم آرایشگاه بهم میگه هرجور دوست داری بگو بردارم
آرایشگاه هم تندیس میرم پیش صفورا واقعا کارش خوب(بهار من رفت پیشش کلی راضی بود)

دل كندن اگر
حادثه ايي آسان بود...
فرهاد به جاي بيستون....
دل مي كندHeart
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #33

RE: آرایشگاه برای ابرو
بچه ها به منم کمک کنید من ابروهام نازکه همیشه پیش رویا میرفتم که تو تندیس قبلا کار میکرد الانم میره اما خدایی دیگه خیلی گرون کرده اینور سال انگار 14 دادم نمیارزه دیگه بهمم دوره ،اما نمیدونم کجا برم ،چند سال پیش رویا میرم کارش برای من خوبه وابرو پهن برمیداره،اما دیگه نمیخوام برم کسی جایی سمت پونک یا اریاشهر کلا غرب که بهم نزدیک باشه و کارش خوبه باشه میشناسه؟؟؟فقط زود بگید این هفته عروسی دعوتم،ممنون میشم جواب بدید وکمکم کنید
نقل قول
  • گروه ژ
  • پیانو
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #34
(۸-اسفند-۱۳۹۰ ۰۷:۳۳ عصر)scarlet ironi نوشته است:  دوستان ابرو کار خوب که پهن برداره سمت شرق تهران معرفی کنید مرسی

گلم من رفتم مریم گلی خیلی ی راضی بودم . به حق کار باروش عالی بود.5000 تومن هم میگیرفت.تهرانپارس
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #35
بچه ها یه آرایشگاه هم هست تو یوسف آباد به نام آذین ( سر خیابون هفتم اینم شمارشه 88707000 ).چند نفر اونجا کار ابرو انجام می دن که ناهید از همشون قدیمی تره و من خودمم می رم پیشش .به نظرم کارش خیلی خوبه .اصلا ابروهای آدمو خراب نمی کنه .
قبلا الهام هم بود اونجا که کار اونم خیلی خوب بود که خودم مشتریش بودم بعد دیگه از اونجا رفت واسه خودش کار می کنه .من خودم دیگه نمی رم پیشش چون اخلاق ناهیدو بیشتر دوست دارم .ولی اگه بخواهید می تونم شماره الهام و براتون پیداکنم .
قیمت امسال آذینم 10 تومنه ...

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

نقل قول
 سپاس شده توسط Samaantaa
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #36
(۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ عصر)zi zi نوشته است:  بچه ها یه آرایشگاه هم هست تو یوسف آباد به نام آذین ( سر خیابون هفتم اینم شمارشه 88707000 ).چند نفر اونجا کار ابرو انجام می دن که ناهید از همشون قدیمی تره و من خودمم می رم پیشش .به نظرم کارش خیلی خوبه .اصلا ابروهای آدمو خراب نمی کنه .
قبلا الهام هم بود اونجا که کار اونم خیلی خوب بود که خودم مشتریش بودم بعد دیگه از اونجا رفت واسه خودش کار می کنه .من خودم دیگه نمی رم پیشش چون اخلاق ناهیدو بیشتر دوست دارم .ولی اگه بخواهید می تونم شماره الهام و براتون پیداکنم .
قیمت امسال آذینم 10 تومنه ...

منم قبلا که خونمون یوسف آباد چند سال میرفتم پیشش
خیلی خوب بود با گونیا ابرو رو چک میکرد
اون موقع 7000 بود
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، nastaran_spring
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ عصر توسط reyhan.)
ارسال: #37
سمت غرب آون خوبه کارش؟

افسانه نیلچی خوبه .

بزرگترین آرزوم خدمت به مردمه
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #38
فرزانه گل بانو کارش خیلی تمیزهNew2New2
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ عصر
ارسال: #39
آرایشگاه صدف تو مقدس اردبیلی ماکویی پور
فرشته کارش عالیه عالی

عروسیم عالی بوووود
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوش گذشت Wink
نقل قول
۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #40
بچه ها واسه ابرو کارولین (دادفر) برم یا صفورا تندیس؟؟؟؟ کدومش بهتره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام