• لی لی رضایی
  • تقی زاده

آرایشگاه برای ابرو

۱۷-آبان-۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ صبح
ارسال: #11
RE: آرایشگاه برای ابرو
شادی جون نمیدونم کدوم منطقه ای. من خودم غرب تهرانم. اما ارایشگام رو رفتم شرق. ارایشگاه گلها توی تهرانپارس یه ابرو کار داره به اسم هما. خیلی ازش تعریف شنیدم. هر کی میاد میگه میخوام ابروهام رو هما برداره. یه دختره اون روز رفت توی بخش ابرو. اصلاً ابروهای داغونی داشت. من گفتم از این ابرو نمیشه هیچی در آورد. وقتی کارش تموم شد دیدم ترکونده بود. خود دختره میگفت اصلاً فکرش رو هم نمیکردم اینجوری شه ابروهام

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #12
فافا جان کارولین کدوماشونه؟ من میرم پیشه مهناز...میخوام یه بار برم پیشه کارولین که میگی ببینم اون چطوره...
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱-دي-۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #13

سلام به همه عزیزان.
این انجمن را اتفاقی پیدا کردم و خیلی منو جذب کرد. ممنون از همتون.
این آرایشگاه هایی که نام بردید را من چند سال پیش رفتم برای کار ابرو اما از کار هیچ کدوم راضی نبودم. نکه خراب کنند نه اما خیلی فوق العاده هم نیست کاراشون! یک آرایشگر می خوام که دیگه تک تک باشه کارش.
ممنون اگر به من هم کمک کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۲-دي-۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #14

بله همه و رفتم. مثلا صفورای تندیس با کلی ترفند سه سال پیش ازش وقت گرفتم و رفتم و 17 تومان ناقابل هم گرفت اما.......... خیلی معمولی.......
دادفر و هم 5 سال پیش رفتم که یادم نیست کی ابرومو برداشت البته اون موقع فقط یک نفر بود که اونم واویلا.........
گل بانو و هم پیارسال رفتم..............
پیش مریم یکتای نیکادل هم اون زمانیکه خاطره بود رفتم حالا ایشون ای.........
خلاصه پیش خیلی های دیگه رفتم . البته همانطور که قبلا هم گفتم هیچ کدوم خراب نکردن ابرومو اما خیلی هم معمولی برداشتن فقط این وسط مریم یکتا یه خورده متفاوت تر بود همین......
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲-دي-۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-دي-۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ عصر توسط samira khosh.)
ارسال: #15
(۱۵-آبان-۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ عصر)maya نوشته است:  بچه ها تو دادفر کسی می دونه کار مهناز بهتره یا کارولین؟
سمیراجون صفورا چند می گیره؟

عزیزم صفورا ١٧تومان می گیره

(۲-دي-۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ عصر)صنم نوشته است:  بله همه و رفتم. مثلا صفورای تندیس با کلی ترفند سه سال پیش ازش وقت گرفتم و رفتم و 17 تومان ناقابل هم گرفت اما.......... خیلی معمولی.......
دادفر و هم 5 سال پیش رفتم که یادم نیست کی ابرومو برداشت البته اون موقع فقط یک نفر بود که اونم واویلا.........
خلاصه پیش خیلی های دیگه رفتم . البته همانطور که قبلا هم گفتم هیچ کدوم خراب نکردن ابرومو اما خیلی هم معمولی برداشتن فقط این وسط مریم یکتا یه خورده متفاوت تر بود همین......

عزیزم نمی دونیم ابرو های شما چه مدلی هست که پیش این همه آرایشگر خوب رفتی نتونستند اون چیزی که می خواهی در بیارن
حداقل ٣یا ٤بار باید به یک نفر اطمینان کنی .
ولی من هر دفعه رفتم صفورا ازم پرسیده چه مدلی می خواهی،باهم صحبت کرده که بهم میاد یا نه بعد برداشته
خدایی من و همسر سخت گیر که راضی بودیم خیلی از دوست ها هم خوششون اومد رفتن
حتی جاریمBig Grin
نقل قول
۲-دي-۱۳۹۰, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #16
چند نفر هستن ولی من ترجیح میدم با خود صفورا بردارم
نمی دونم من چون اشتراک دارم هر وقت بخوام بهم وقت می ده
اما صفورا از ٨صبح هست تا١٥
نقل قول
۲-دي-۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #17
(۲-دي-۱۳۹۰ ۰۴:۱۶ عصر)مریم بانو نوشته است:  من ابروم خیلی پره
دلم نمیاد دست هرکسی بدمش
کلفت بر میداره صفورا؟

نمی دونم برای همه رو پهن بر می داره یا نه
ولی من چون پهن مدل شیطونی می خواهم پهن برام برداشت
البته اینبار گفتم زیاد پهن نمی خواهم دوست دارم تاج ابروم مربع شکل باشه ولی خیلی شیطونی نباشه
که انصافا خوب برداشت
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-دي-۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ عصر توسط صنم.)
ارسال: #18

(۲-دي-۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ عصر)fafa نوشته است:  عزیزم خب شاید شما 5 سال پیش رفتی خوب نبوده اما من که الان پیش کارولین میرم خیلی راضیم

بله این هم هست. اما کلا نظرم در مورد سالن دادفر برگشت!Exclamation

(۲-دي-۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ عصر)samira khosh نوشته است:  
(۱۵-آبان-۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ عصر)maya نوشته است:  بچه ها تو دادفر کسی می دونه کار مهناز بهتره یا کارولین؟
سمیراجون صفورا چند می گیره؟

عزیزم صفورا ١٧تومان می گیره

(۲-دي-۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ عصر)صنم نوشته است:  بله همه و رفتم. مثلا صفورای تندیس با کلی ترفند سه سال پیش ازش وقت گرفتم و رفتم و 17 تومان ناقابل هم گرفت اما.......... خیلی معمولی.......

عزیزم نمی دونیم ابرو های شما چه مدلی هست که پیش این همه آرایشگر خوب رفتی نتونستند اون چیزی که می خواهی در بیارن
حداقل ٣یا ٤بار باید به یک نفر اطمینان کنی .
ولی من هر دفعه رفتم صفورا ازم پرسیده چه مدلی می خواهی،باهم صحبت کرده که بهم میاد یا نه بعد برداشته
خدایی من و همسر سخت گیر که راضی بودیم خیلی از دوست ها هم خوششون اومد رفتن
حتی جاریمBig Grin

والا بخدا ابروهام هم نه لنگه به لنگه است و همچنین پهن هم هست. اما خوب دیگه من انگاری زیادی مته به خشخاش می زنمWinkاما این سری رفتم پیش کتی خانم تو سالن میراکل که خدارو شکر خوبه خوشم اومدهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۹-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #19

بچه ها من به شدت از ابرو بر داشتن میراکل خوشم اومد. به امتحانش می ارزه.

با آرزوی بهترینها
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۹-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #20

من یه آرایشگاه می رم طرفای گیشا و شهرآرا
سالن آرایش گیسو
یه خانمی هست به اسم لیلا
خیلی خوب ابرو برمی داره، با دقت و وسواس، نازک هم نمی کنه

مهم نيست كه در زندگی چه داری، مهم اينست كه چه كسی را داری Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام