• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

آرایشگاه برای ابرو

۱۰-آذر-۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #1701
RE: آرایشگاه برای ابرو
تصویر: ./uploads/201812/post_97054_1543653855_6c77b2c7666b0d07c2ce559b1e8a73d0.attach

نقل قول
۱۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ عصر
ارسال: #1702
(۲۲-شهريور-۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ صبح)'یار پنهان' نوشته است:  کسی اگر ابروی پهن و آرایشگر آدم حسابی میخواد بره پیش مریم روشن
من از سایت باهاشون آشنا شدم
میشه گفت عاشقشم همیشه هیجان زده میشم وقتی ابرومو ممیبینم
من ابروهام باریکه نمیدونم چیکار میکنه کلفتش میکنه انننقدر دوست دارمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
اخلاقشم عاااااااااالی اصلا خاله زنک نیست خییییییییییییلی آدم حسابیه

اره منم ۲ ۳ بار رفتم پیش مریم جون واقعا موافقم که میگی ابرو نازک پهن تر میشه

نقل قول
۳-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #1703

تصویر: ./uploads/201812/post_109769_1545638682_03a01aeb9627dba9d869c7e59717d644.attach
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۹-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ عصر توسط mooojan.)
ارسال: #1704
(۱۳-تير-۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ صبح)'iranforums' نوشته است:  سلام من هم اومدم از تجربه های خودم در مورد کار ابرو بگم اولی اینکه من ساناز رو رفتم و  راضی بودم .ولی باز به اون پهنی که من میخواستم نبود.انگار باز هر چی هم از پهن بودن ابرومیگفتم باز اون چیزی که میخواستم نمی شد.اینم بگم که من به دست هم اعتقاد دارم و به پر شدن و کم شدن ابرو ربطش میدم حالا درست و غلطش رو نمیدونم...
یه چند سالی بود که یکی از خانم هایی که ابروهای به شدت زیبایی داشت تلفن یک خانم ابرو کار رو بهم داده بود که فقط کار ابرو میکرد و تخصصی ابرو کار بود ولی من دیگه بعد از ساناز جرت رفتن پیش یه ادم جدید رو نداشتم تا اینکه دل رو زدم به دریا و رفتم پیش ایشون به این دلیل که دسترسی به ساناز نداشتم .با قاطعیت میگم بهترین ابرو کاری هست که تو زندگیم دیدم ، پر از انرژی مثبت پر از هنر که این خانم روی ابروهای من به کار میبره من کلا 5 بار تا به حال پیششون رفتم و هر بار راضی تر از پیشم.هر چی از خوبی هاش بگم کم گفتم اصلا بعید میدونم کسی پیش ایشون بره و بعد نخواد که مشتری همیشگیش بشه .یه مدت ابروهام خیلی نازک شده بود و من هر تقویتی بگید استفاده کردم از سریتا گرفته تا سیاه دونه و روغن های طبیعی ..درست وقتی اولین بار رفتم پیش این خانم گفتن که اصلا اونا رو بزار کنار و فقط دست خودم رو امتخان کن ببین چی میشه .. من بعد از اون خواهرم و مادرم رو هم پیش ایشون بردم و باز هم معجره دست های پر از خیر و خوبی و مثبتی ایشون ..خلاصه من هم از همین تاپیک های نوعروس کلی ابرو کار خوب دیدم ولی رو دست این خانم ی که الان میرم ندیدم و خواستم این تجربه خوبم رو با تمام خانم هایی که مثل خودم عاشق ابروهای پهن و قرینه هستن در میون بزارم انشالله که شما هم برید و لذت ببرید.
این شماره تماس ایشون هست 09192233730 سوری خانم

سلام عزیزم ، من بار اولمه می خوام ابروهامو بردارم  و می خوام دخترونه بردارم مثل این روش هاشور که جدیدا مد شده، میشه بگید سوری خانم این مدلی هم برمیدارن؟؟؟ بعد علاوه بر این که پهن برمیدارن حالت قشنگی هم میدن ؟ چون خیلی ها الان پهن برمیدارن ولی صاف و بدون مدل و این که با بند و موچین برمیدارن یا تیغ میندازن ؟ و سوال آخرم پیجی دارن که نمونه کاراشونو بتونم ببینم؟ من خیلی استرس دارم چون دفعه اولمه خراب کنن ، بعدم می خوام یه نفر و پیدا کنم که همیشه دیگه پیشش برم و هر دفعه یه جای مختلف نرم. ببخشید که خیلی سوال پرسیدم. خیلییی ازتون ممنون میشم راهنماییم کنیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۲۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #1705
بچه ها این مریم روشن کدوم ارایشگاه هستن؟
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۴۵ صبح
ارسال: #1706
(۱۹-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ عصر)'mooojan' نوشته است:  
(۱۳-تير-۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ صبح)'iranforums' نوشته است:  سلام من هم اومدم از تجربه های خودم در مورد کار ابرو بگم اولی اینکه من ساناز رو رفتم و  راضی بودم .ولی باز به اون پهنی که من میخواستم نبود.انگار باز هر چی هم از پهن بودن ابرومیگفتم باز اون چیزی که میخواستم نمی شد.اینم بگم که من به دست هم اعتقاد دارم و به پر شدن و کم شدن ابرو ربطش میدم حالا درست و غلطش رو نمیدونم...
یه چند سالی بود که یکی از خانم هایی که ابروهای به شدت زیبایی داشت تلفن یک خانم ابرو کار رو بهم داده بود که فقط کار ابرو میکرد و تخصصی ابرو کار بود ولی من دیگه بعد از ساناز جرت رفتن پیش یه ادم جدید رو نداشتم تا اینکه دل رو زدم به دریا و رفتم پیش ایشون به این دلیل که دسترسی به ساناز نداشتم .با قاطعیت میگم بهترین ابرو کاری هست که تو زندگیم دیدم ، پر از انرژی مثبت پر از هنر که این خانم روی ابروهای من به کار میبره من کلا 5 بار تا به حال پیششون رفتم و هر بار راضی تر از پیشم.هر چی از خوبی هاش بگم کم گفتم اصلا بعید میدونم کسی پیش ایشون بره و بعد نخواد که مشتری همیشگیش بشه .یه مدت ابروهام خیلی نازک شده بود و من هر تقویتی بگید استفاده کردم از سریتا گرفته تا سیاه دونه و روغن های طبیعی ..درست وقتی اولین بار رفتم پیش این خانم گفتن که اصلا اونا رو بزار کنار و فقط دست خودم رو امتخان کن ببین چی میشه .. من بعد از اون خواهرم و مادرم رو هم پیش ایشون بردم و باز هم معجره دست های پر از خیر و خوبی و مثبتی ایشون ..خلاصه من هم از همین تاپیک های نوعروس کلی ابرو کار خوب دیدم ولی رو دست این خانم ی که الان میرم ندیدم و خواستم این تجربه خوبم رو با تمام خانم هایی که مثل خودم عاشق ابروهای پهن و قرینه هستن در میون بزارم انشالله که شما هم برید و لذت ببرید.
این شماره تماس ایشون هست 09192233730 سوری خانم

سلام عزیزم ، من بار اولمه می خوام ابروهامو بردارم  و می خوام دخترونه بردارم مثل این روش هاشور که جدیدا مد شده، میشه بگید سوری خانم این مدلی هم برمیدارن؟؟؟ بعد علاوه بر این که پهن برمیدارن حالت قشنگی هم میدن ؟ چون خیلی ها الان پهن برمیدارن ولی صاف و بدون مدل و این که با بند و موچین برمیدارن یا تیغ میندازن ؟ و سوال آخرم پیجی دارن که نمونه کاراشونو بتونم ببینم؟ من خیلی استرس دارم چون دفعه اولمه خراب کنن ، بعدم می خوام یه نفر و پیدا کنم که همیشه دیگه پیشش برم و هر دفعه یه جای مختلف نرم. ببخشید که خیلی سوال پرسیدم. خیلییی ازتون ممنون میشم راهنماییم کنیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

سلام خیلی ازتون معذرت میخوام بابت اینکه خیلی دیر دارم جواب میدم. ایشون کلا بهترین هستن برای کار ابرو... هم با بند کار میکنن هم با موچین و هم اگر لازم باشه و شما اجازه بدین از تیغ استفاده میکنن.در کل هر چی که ته دلتون برای ابرو بخواین همون کار رو انجام میدن.اتفاقا از پارسال که من این تبلیغ رو برای ایشون گذاشتم خیلی مشتری های جدید و ثابت پیداکردن که من خودم هم دیدمشون و چقدر از من تشکر کردن بابت این معرفی خوب.

یکی از سایتهای محبوب من www.madaraneh.com
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۳۵ صبح
ارسال: #1707

(۲۰-بهمن-۱۳۹۷ ۰۴:۲۵ عصر)'Moji mo' نوشته است:  بچه ها این مریم روشن کدوم ارایشگاه هستن؟

یک آرایشگاه برای خودش زده ، خیلی وقته 

اسم آرایشگاهش رو ولی نمی دونم ( قبلا توی کلاسیک بود )

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #1708
بچه ها ابروکاری که فقط با تیغ و قیچی کار کنه میشناسید؟ من یجا میرفتم اما خیلیییییییی شلوغ شده سرش و بیش از اندازه معطلی داره. من هاشور زدم اما میخوام با این روش ابروهای خودم پر بشه.
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ صبح توسط yalda r.)
ارسال: #1709
لطفا ابروکار ماهر که پهههن و مدالدار کنه ابروی مدلدار طرفای امیرآباد اگه میشاسین معرفی کنید.
این ارایشگاه مریو روشن که سایتش فیلتر شده. تلفنشم جوابگو نیستن. ارزش کوبیدن رفتن مسیر دور رو داره کار ابروش؟

نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #1710
(۱۱-تير-۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ صبح)'yalda r' نوشته است:  لطفا ابروکار ماهر که پهههن و مدالدار کنه ابروی مدلدار طرفای امیرآباد اگه میشاسین معرفی کنید.
این ارایشگاه مریو روشن که سایتش فیلتر شده. تلفنشم جوابگو نیستن. ارزش کوبیدن رفتن مسیر دور رو داره کار ابروش؟

ارزش که داره البته اگه ابروهاتون پهنه و طرفدار مدلای شیک و پهن هستین و اینم بگم هزینه اش خیلی بالا ست نسبت به جاهای دیگه 

https://instagram.com/maryam.roshanbeaut...q7if8a90zs

22819591

دریغ است ایران که ویران شود

نقل قول
 سپاس شده توسط yalda r
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام