• مزون فابرا
  • هیژا

آرایشگاه الی

۲۶-فروردين-۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #41
RE: آرایشگاه الی
برای بازدید رفتم
البته عروس نداشتن و البوم دیدم
کلا نمیدونم مشاور عروسش منو چی فرض کرد که آلبومارو نشونم میداد(آلبوما همه مدل بودن.مدل هایی که عکساشون تو ارایشگاه های تهران هم هست) بعد از زندگی شخصی این عروسا و اختلاف قدشون با شوهراشون و سلیقه خانواده شوهرشون باهام حرف میزدتصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: images/smilies/angry.gif
احساس کردم اصلا کارشون صادقانه نیست
راستی تو سالنشون نزدیک 50 تا ناخن کار داشتن و از بوی لیکویید نمیشد نفس کشیدتصویر: images/smilies/confused.gif
کلا نپسندیدم

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #42
 من واسه عقدم رفتم سالن الی ولی اونجوری که میخواستم خوب نشد با وجود اینکه تعریفش رو خیلی شنیده بودم ولی واسه عروسیم همه جا رو سر زدم از کارهای سالن مانسا توی زرگری خیلی خوشم اومد کارهاشو از نزدیک دیدم خیلی لایت و زیبا بود واسه عروسیم تصمیم گرفتم دیگه انتخاب اشتباه نکنم به خاطر همین سالن مانسا نوبت گرفتم.
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۵-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #43
سلام.کسی تازگیا عروس الی رو دیده؟
من آلبومشو دیدم ب نظر غیر طبیعی میومد
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۲۵-خرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #44
(۲۵-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۳۱ صبح)'عروس اقاقیا' نوشته است:  سلام.کسی تازگیا عروس الی رو دیده؟
من آلبومشو دیدم ب نظر غیر طبیعی میومد

عزیزم من چنتا پست بالاتر نظرمو نوشتمتصویر: /images/smilies/new/wink.png
من فروردین آرایشگاهشون بودم

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #45
دوستان من برای نامزدی الی رفتم و متاسفانه از شنیونم اصلا راضی نبودم ولی اطرافیا خیلی بهم میگفتن خوب شدی که یکم اخمهامو باز کنم اما انتخاب عکس که رفتم دیدم تو عکس هم خوب نیست فقط دو تا عکس چاپ کردم که به اندازه ی یادگاری داشته باشم و از گزینه های عروسیم کلا خطش زدم

شادی یعنی وقتی که عروسیت با تمام جزییات به بهترین شکل ممکن برگزار میشه
خدایااااااامرسی
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #46
آرایشگاه الی دیگه مثل قبلا نیستش
امیدوارم مدیر سالن یک مقدار تغییر رویه بده و کار رو مثل قبلا که درجه یک بود انجام بدن
کارهای یکی دو سال پیششون خیلی بهتر از امسال هست
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام