• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

آرایشگاه افسونگر لاهیجان

۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1

آرایشگاه افسونگر لاهیجان
New1دوستای گلم اطلاعاتتون رو درباره آرایشگاه افسونگر لاهیجان اینجا بنویسید لطفاNew1
Heart

نوشته شده توسط کاربر محترم پری جنگلی در آذر 1392

آرایشگاه افسونگر لاهیجان=آرایشگاه یشم رشت (شعبه ی هم هستن)
من شعبه رشت رفتم برا صحبت ولی قبل قرار داد حتما شعبه لاهیجانو هم میبینم.ولی آرایشگراش یکین یعنی همونایی که باهاشون صحبت کردم گفتن اگه لاهیجان باشی میان لاهیجان درستت میکنیم.

از حیاط وارد ساختمون شدیم و با آسانسور طبقه2 رفتیم.سالن زیاد بزرگ نبود ولی ظاهر خوب و شیکی داشت.برخوردشونم خیلی خوب بود سه نفر بودن،کار آرایش ابرو و اکستنشن با افراد متفاوتی بود کلا گفتن 5 نفر هستن که با هم کار میکنن.
دوتا البوم عروس داشت که نشونم داد کاراش رو به لایت بود صورت و رژ گونه خوب بود و چنتا کار هم داشت که چشا مدیوم بود و چشم غلیظ هم داشت شینیوناشم متنوع بود یه مدل شینیون جدید تو کاراش دیدم
گفتم که آرایش بعضی چشا غلیظه گفت کاملا مطابق سلیقه عروس کار میکنه گفت موقع آرایش اجازه میده آرایشو ببینی که اگه به نظرت خوب نیست یا زیاده بگی و کاملا نظارت داشته باشی به آرایش.
گفتم که آرایش لایت و موی باز میخوام از اینکه مدل مو رو خودم انتخاب کردم و موهامم نمیخوام رنگ کنم استقبال کرد و اعتراضی نکرد گفت مهم سلیقه ی عروسه و اینکه عروس راضی باشه!!!خودش گریم با آرایش لایت رو بهم توصیه کرد و از انتخابم خوشحال شد.
کفت موی مصنوعی بزاری برق میزنه و بهتره اکستنشنو با موی طبیعی انجام بدی گفت اگر بخوای اکستنشن موت بمونه باید بخری که گرونه منم گفتم نه من فردای عروسی اکستنشنو باز میکنم آخه سنگینه فشار میاره به ریشه مو ریزش میاره فقط برا یه شب میخوام که گفت موی طبیعی انسان از تبریز خریده بهم اجاره میده برا یه شب و برام مثل موهای خودم رنگ میکنه و هر حالتی که بخوام فر و لول میکنه برام.
مژه هم اکستنشن انجام میدن عکسای قبل و بعد اکستنشناشونو دیدم خیلی خوب و پر بود البته گرون هم بود!گفت مژه مصنوعی یه سره و دونه ای هم کار میکنه که البته جدابیت و حالت طبیعی اکستنشنو نداره مخصوصا که آرایش لایت میخوای که کاملا با این حرفش موافق بودم آخه دیده بودم دوستمو که با اکستنشن چششبدون ارایش هم کلی خوشگل شده بود!!!
تاج هم گفت اگه بخری همونو میزارم برات ولی خودم 80 تا تاج تو همه مدلا دارم هر چنتا رو دوس داشتی تست میکنم برات اینجوری انتخابت بیشتر میشه.
پرسیدم که ابرو رو تیغ میزننین ابرو کارشون اومد نگام کرد اول گفت چشات چقد خوشرنگه بعد گفت نه لازم نیست تیغ بزنم
لنز هم میدن خودشون که من نخواستم ازشون
پکیج عروس شامل:لایه برداری پوست-گریم سینمایی-میکاپ و شینیون عروس-میشه 700
تاج 60
اکستنشن مژه 250(خیلی پر بود اکستنشنش)
رنگ مو 25(رنگ کامل بیشتره ها من فقط میخوام مو همرنگ بالای موهام باشه کم شد رنگ کامل مو نمیخواستم)
اپیلاسیون 25
فون بدن 50
اجاره موی طبیعی برا اکستنشن 180

کلا کلاس کاریش بیشتر از طره بود مکان رشتشون خوب بود حالا باید محیط لاهیجانشونم ببینم-خوبیش اینه که همه کارو خودشون انجام میدن اکستنشن،اپیلاسیون...لازم نیست چنتا آرایشگاه برم-و بهترین چیز برا من که رشتم اینه که میتونم کارای قبل عروسی رو رشت انجام بدم و فقط روز عروسی برم لاهیجان برا گریم و میکاپ و شینیون
بدیش هم...خب گرونه تقریبا 1300 میشه.علاوه بر اون عروس زنده هم ندیدم ازشون و کسی رو نمیشناسم که این آرایشگاه رفته باشه که ببینم همونطور که میگن به عروس اهمیت میدن یانه!
تو این تاپیک هم انگار کسی نرفته افسونگر و طره!
حالا باید معجزه هم سر بزنم و مزایا و معایبشو با این 2تا مقایسه کنم تا به یه انتخاب برسم

نوشته شده توسط خودم در بهمن 1392

سلام دوستای عزیززززززززززززم
من آرایشگاه افسونگر آرایش شدم برا عروسی اقواممون
اومدم ازش تعریف کنم براتون
اول اینکه اخلاقشون و آدرس و تمیزی و دیزاین آرایشگاهش مححححححححححححححححححححححشر بود واقعا عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی
بعد اینکه آلبوم عروسش و دیدم خیلیییییییییییی تمیز و لایت بودن خیلی خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
به نظر من تمامی عروساش با کلاس بودن تک تک و برام توضیح داد حتی گفت کدوما مدل بودن کدوما عروس واقعی
حتی ازش خواستم عکس قبل آرایش یکی از عروسارو هم نشونم داد
من فقط و فقط آرایش صورت کردم ازم 50 تومن گرفت اما در عوض بعد از سالها اون چیزی که میخواستم شدم
تمااااااااااااااااااااااااااااااااام مدت هم ازم نظر میخواست و یه آینه داده بود دستم که ببینم خودمو
به جز رژ لبم آرایشم تا 3 شب تکوووووووووووووووون نخورد
من خیلی حساسم خیلی اذیتش کردم اما همش با مهربونی جوابمو داد
یه شعبه دیگه هم دارن تو رشت پایین همون ساختمونی که آتلیه دیبا هست ولی با یه اسم دیگه که الان یادم نمیاد
راااااااااااااااااااستی یه عااااااااااااااااااااالمه تاج برام آورد نشونم داد همشون واااااااااااااااااااااااقعا ناز بود
من میخواستم از تهران تاج بخرم ببرم برا عقدم اما الن دیدم تاجای افسونگرو دیگه نمیخرم و 200 تومن جلو افتادم
اینم لینک عکس چشام فقط بی نهایت تفاوت داره با واقعیتش چون اینجا بی کیفیته
خودمم اینجوری خواستم دقیقا همونی که گفتم کرد

اگه سوالی بود بپرسین بچه ها بوووووووووووس

نوشته شده توسط کاربر محترم ailineto در فروردین 1393

من افسونگر عروس شدم دیگه بچه ها. 7ام. آرایش و موهامو دوس داشتم اما آرایشم دوام نداشت. گفت از پوستته. اما من کرم vov خودم میزنم که 16 تومنه اصلا اینجوری نمیشم. اونا که میگن پالتی 700 میخرن کرماشونو و مارک مکه. نمیدونم. پری جنگلی تو دوام داشت آرایشت؟ تو عکس دیدم صورتت انگار مثل من عرق کرده بود. آره؟ یعنی کک و مکام همه بیرون بودا. همه گفتن عقدت بهتر بودی

نوشته شده توسط کاربر محترم پری جنگلی در فروردین 1393

منم که همه میدونن عروس افسونگر شدم آرایشم دوام داشت بد نبود فقط بعد رقص عرق کردم... کلا روز سردی بود قبل تالار که سردم بود اصلا!!!
فقط به بچه ها گفتم بعد رقص که عرق کردم با دسمال صورتمو پاک کردم که مداد نوک ابروم رفت و دوستم دوباره برام کشید
راستی دوتا رژ هم بهم داده بود که اگه پاک شد بعد غذا تجدید کنم که فرداش پس دادم!
عکسامو همه دیدن
آرایشم کاملا لایت بود عکسامو نگاه میکنم حال میکنم شبیه خودمم ولی عقدم اینقد آرایش داشتم اصلا شبیه خودم نبودم!!!!
اون عکسی که برا فرزانه فرستادم منو مرتضی تو آینه عکس گرفتیم اون عکس مال 4 صبحه تقریبا بعد اینگه با دست باقیمونده کیکو خوردیم!!!!قضاوت با خودتون که دوام آرایشم چقد بود!

کلا راضی بودم خیلی بهتر از عقدم بود

توسط کاربر محترم پری جنگلی در فروردین 1393

منم رژم تکون نخورد خودمو کشتم با دست و دستمال کمرنگش کنم اون یکی رژی که بهم داده بودو بزم فایده نداشت چشامم تا موقع پاک کردن اصلا تکون نخورد فقط همون ابرو بود نمیدونم چرا پاکیده شد!!!!!!!اما مداد ابرو همرام بود کشیدم دوباره
ولی تو لاهیجان افسونگر از همه لایت تره خدایی، اصلا آرایشم معلوم نبود قیافم زنونه نشده بود آرایشم ملیح و دخترونه بود سنم بالا نرفته بود که خیلی خوب بود!خود خودم بودم روز عروسی!

نوشته شده در تاریخ 8 اردیبهشت 1393

افسونگر شینیون و آرایش معمولی 80 ویژه 120

نوشته شده توسط کاربر محترم ailineto در اردیبهشت 1393

بچه ها بخدا خیلی ناراحتم منم افسونگر بودم اصلا من فکر کنم نفر اول رفتم دیدم اما اینجوری که پری جنگلی رو گریم کرده اصلا رو من انجام نداد اصلا. به پری جنگلیم گفتم راضی نبودم اصلا دوام نداشت آرایشم. میرم بهش میگم. خدا ازش نگذره. همه از من یه انتظار دیگه ای داشتن رفتم تو سالن قیافه ها عوض شد اصلا. دروغم بهم خیلی گفت. گفته بود تست میکنه آرایشمو.

نوشته شده توسط کاربر محترم ailineto در اردیبهشت 1393

چهارمین عکس افسونگر ، خود گریمور هستش که منو اصلا گریم نکرد دستشم درد نکنه واقعا. خواهر کوچیکست. عاطفه. بزرگه اسمش افسونه. اونم مدل شده عکس گذاشته که. یعنی هیچیم اونی نشد که میخواستما. هیچیم. اصلا مدل موهام خیلی ساده بود اما افسون جون لطف کردن انجام ندادن و کار خودشو کرد. منم نمیخواستم روز عروسیم عصبی شم چون عصبی میشدم باید آرایشگاهو بهم میریختمو کار به شکایت میرسید. همه چی رو هم بهم دروغ گفت. گفت روز مشاوره تست میزنم آرایشتو. گفت روز عروسی 4-5 نفر اینجا برات کار میکنن که همونی که میخوای بشی. فقط خودشون 2 نفر بودن که خود افسون ساعت 11 اومد. پاهات هم مثل دستات طراحی میشه. اگه رنگ مو نداری به جاش برات ناخن میکارم. که بعدا دبه کرد گفت نه هزینش جداست. خلاصه راضی نبودم ازشون. از مامانمم 80 تومن پول آرایش و شینیون گرفت که فقط سشوار کشید و یکم سایه زده بود همین. هیچ کاری نکرد. خودم خیلی بهتر آرایش میکنم اصولا.
حتی دیدن عروس زنده هم بسنده نمیکنه بچه ها چون من روزی که پری جنگلی عروس شد قرار بود برم اونجا که نتونستم چون روز قبلش کلیپ داشتم خیلی خسته بودم. اما الان که میبینمش چقد خوب گریمش کرده و خودشم هم خوشگل شده هم خیلی راضیه. بستگی به شانس آدم داره. من همه چیم عالی شد که واسش استرسی نداشتم. فقط واسه آرایشگاه استرس داشتم که حسابی گند زده شد بهم. وارد سالن شدم همه شوکه شدن

نوشته شده توسط کاربر محترم پری جنگلی در اردیبهشت 1393

راستی دوستان من یه مدت نبودم و تازه صفحات گذشته و نقد ها رو خوندم گفتم برا اینکه همه چیز منصفانه باشه منم نقد و نظرمو درباره افسونگر لاهیجان بنویسم سعیم اینه کاملا منصفانه و تجربه شخصیم باشه
من عروسیم با آرایشگاه افسونگر بود آرایشم با عاطفه جون و کار موم با افسون جون بود.تو آرایشگاهایی که تو لاهیجان سر زدم برخورد پرسنل اینجا از همه بهتر بود من بین معجزه و افسونگر مردد بودم که به خاطر همین اخلاق و اینکه اون روز من تنها عروس باشم افسونگر رو انتخاب کردم و اینکه به لایت کار کردن معجزه اعتماد نداشتم.
به من گفته نشده بود که آرایش رو صورتت تست میشه فقط گفت روز مشاوره آرایش و تاج و رنگ رژ و ... مشخص میشه که اون روز همه چیز معلوم و برنامه ریزی شده باشه و همین جورم بود.روز مشاوره من تاجای آرایشگاهو نپسندیدن و گفتم تاج بلندتر و بزرگتر مثل مال ملکه های زیبایی میخوام و فرداش که برا رنگ موی فانتزی رفته بودم دیدم تاجی که میخواستم رو خریده نمیدونم آرایشگاه های دیگه هم اگه عروس از تاجا خوششون نیاد میرنتاج مطابق سلیقش بخرن یانه!
نکته دیگه اینکه من تورم 3 متری بود و بالاش جوری بود که نازک بود یعنی مزونم جای سفت برا سنجاق زدن درست نکرده بود که اون روز خود افسون جون با نخ و سوزن بالای تورمو تا زد و دوخت و درست کرد و استرس هم بهم وارد نکرد که تورت خوب نیست!
نکته دیگه درباره طراحی ناخونامه که با گل خشک برام طرتحی کرد یعنی با موچین دونه دونه شکوفه گلا خشک کوچولو رو برمیداشت میچسبوند به ناخونم کار ظریف و وقت گیری بود والا من ندیدم هیچ عروسی ناخوناش با گل خشک طراحی شده باشه میتونست اصلا گلا رو نشونم نده و یه طرح ساده بزنه ولی گذاشت خودم انتخاب کنم!
اینا نکات مثبتی بود که افسونگر اون روز برام انجام داد.
علاوه بر اینا من موی باز میخواستم موهام بلند بود ولی خیلی پر پشت نیست مخصوصا جلو موهام آرایشگاهای دیگه که میرفتم ناز و نوز میکردم میگفتم موی باز و فر میخوام و میخواستن مو مصنوعی بزارن برام معجزه که با یه لحن حق به جانب گفت باید یبینم اصلا باز میاد بهت یانه ولی افسونگر به خواسته من اهمیت داد و موهامم جوری جلوشو پوش داد که اصلا کم پشت بودنش مشخص نشد!خیلی هم برا موهام وقت گذاشت خدایی فر کردم اون موهای بلند خیلی بیشتر از یه شینیون وقت و انرژی میگیره.

درباره آرایشش هم آرایش چشمم حرف نداشت یعنی بعید میدونم آرایشگر دیگه ای تو گیلان میتونست اینقد چشامو با آرایش کم درشت و کشیده کنه!
آرایش ابرو صورت ولبش هم خوبه ولی نمیتونم بگم بهتر از جاهای دیگست یا منحصر به فرده!
بعد آرایش ابروم خودم از ابروم خوشم نیومده بود بلند تر و کشیده تر میخواستم که گفت اگه اونجوری میخوای باید نوگشو تیغ بزنم جون رو به پایینه منم قبول کردم یعنی اگه نمیخواستم تیغ نمیزد.
همون قسمت تیغ زدا نوک ابروم بود که وقتی عرق کرده بودم با دسمال پاک شد آخه وقتی نوک ابرو تیغ بخوره راحت تر از قسمتایی که مو داره پاک میشه باید بهتر کار میکرد البته من مداد ابرو و دو تا رژ همرام داشتم که عاطی داده بود بهم که اگه بعد غذا لازم شد بزنم رژ دومم چون از رنگش خوشم اومده بود همین طوری داد بهم تا اگه خواستم مثلا بعد شام رنگشو عوض کنم!
درباره موندگاری آرایش آیلین جون راضی نبوده خب منم تجربه خودمو میگم عاطی رنگ پوستمو از رنگ طبیعی تیره تر کرده بود گفته بود سفیدی و بیروح میوفتی عکس شروع آرایشمو هم که دیده بودید بعضی جاها کرم تیره داشت سارا جون گفت افسونگر گریم نمیکنه من تبحری در این مسایل ندارم اما اگه بخوان عکس کرم زدنمو نشون میدم تا ببینید گریمه یانه واقعا نمبدونم برا همین درباره اینکه گریم میکنه یا نه نظر نمیدم
بعد عکسای آتلیه و باغ بخاطر اینکه لباسم گلی شده بود شدید رفتم خونه عموم برای تمیز کاری همونجا شروع کردم باز با دسمال رنگ پوستمو کم کنم چون به نظرم تیره بود اما بعد دیدن عکسام دیدم حق با اونا بود و اصلا تو عکسا تیره نیستم
البته هر کاری کردم رژم پاک نشد که رژ دوم رو بزنم همین جوری یکم روش زدم
در کل موندگاری آرایش چشم و لبش عالی بود پوستو که کلی خودم دسکاری کردم و از اونجایی که لک و جوش نداشتم اگه هم کمرنگ شده باشه آرایشم در حدی نبوده که متوجه بشم.(ببینید چقد من منصفانه نقد میکنم)

من و همسرم که کاملا از افسونگر راضی بودیم کاملا همون سبکی شده بودم که میخواستم کاملا لایت و طبیعی اصلا سنم بالا نرفته بود و قیافم زنونه نشده بود هیچ کس باور نمیکرد من بزرگتر از خواهر شوهرامم.دوستام میگفتن شبیه خارجیا و بازیگرای ترکیه شدی(حالا نمیدونم چرا)میدونید چون موهامم های لایت بنفش اناری داشت متفاوت شده بودم شبیه همه عروسای دیگه فامیل و آشناها نبودم قیافم یاد همه میمونه(کلا همینو میخواستم)

نوشته شده توسط کاربر محترم آلامید در خرداد 1393

عزیزم در مورد دو تاشون تو همین تاپیک کامل تو ضیح داده شده. افسونگر راضیش پری جنگلی عزیز بوده و ناراضیش ailineto عزیز. نظراتشونم همین جا هست.

آآآممماااا من کلا سراغ معجزه نرفتم چون اینجا شنیدم که بیشتر غلیظ کار می کنه و به من آرایش غلیظ نمیاد. ضمن اینکه دو تا عکسم ازش دیدم که توی خط چشم عروس از رنگ سفید یا نقره ای استفاده کرده بود. واسه همین دلمو زد و سراغش نرفتم.

امما پس از کش و قوس های فراوان که کجا برم آرایشگاه و کجا نرم، رفتم افسونگر و قرارداد بستم.برخوردشون خیلی خوبه. کلا واسه من 1 تومن دراومد. تاج و تور با خودشونه که البته گفت تور رو اگه بخوای ست لباست باشه میتونی خودت بیاری. تاجاش خیلی زیاد و متنوعه و همون روز چند تاشو روم امتحان کرد خیلی خوشکل بودنمن چون موهام کم پشته و گفتم رنگ مو نمی خوام، گفت واست موی مصنوعی همون رنگی پیدا می کنم اما اگه احیانا نشد، رنگ می کنم. منم چون هدفم واسه رنگ نکردن اینه که سنم بالا نره، گفتم اگه سنمو بالا نبره اشکال نداره بعدم بهش گفتم که موندگاری ارایشت چطوره و کلی تعریف کرد از مارک لوازم آرایششو گرونیشو ازین حرفا. بعد من گفتم یکیو میشناسم اومد اینجا آرایشش خیلی زود خراب شدو ناراضی بوده (اسمی ازش نبردماااا) بعد خودش عکس آیلین عزیزمو نشون دادو گفت همین عروس بوده دیگه اصلا نمی دونم چرا اونجوری شد و خودمم خیلی ناراحتمو چند بار تا ساعت 11 گریمشو تمدید کرده بودیمو ازین حرفااا که البته خب من اینارو گذاشتم به حساب تبلیغ کار خودش چون دلیلی ندیدم که آیلین بیاد به دروغ بگه منو گریم نکرده!!! ولی افسون می خواست مشتری جذب کنه دیگه میتونه پیاز داغشو زیاد کنه و من ایرادی ازش نمی گیرم. ولی من بهش گفتم اگه بعد عکسای باغ آرایشم بماسه بیام ترمیم می کنی واسم؟ که گفت مطمئن باش نمی شه اگه شد من پولتو پس می دم. ولی خب من اینم تبلیغ دونستم ولی اگه خدای ناکرده آرایش من خراب شه میرم تا درستش کنه دیگههههه آها من کاشت ناخن نخواستم ناخن مصنوعی با طراحیو گفت 40 تومن
پاکسازی پوستو گریم عروس و شینیون 700. رنگ مو هم گفت 80 که اگه رنگ نکردیم کم میشه. تور بلند ازونا که تو عکسا میره هوا هم 120 زد واسم.

نوشته شده توسط کاربر محترم پری جنگلی در خرداد 1393

آیلین جون من با مامانم بودم تنهانرفتم افسونگر که بچه گیرم بیارم سرمو شیره بمالن بهت که گفتم مامانمو فرستادم هی برا گرفتن قرار داد(چون رشت بودم اینترنتی بیانه رو واریز کردم)بعد هم رو کاغذ معمولی نوشت برام لیست و قیمتا رو آلامید جان بگو رو یه کاغذ بنویسه بعد اگه خواست بزنه زیرش دس خط خودشو داری دیگه!!!
روز عروسی هم مامانم اومد آرایشمو چک کنه!اخه روز عقدم آرایشم خیلی غلیظ بود منم تنها با 3تا آرایشگر هی میگفتن وای چه خوب شدی چه خوب شدی یعنی حرص خوردما(آرایشگاه جینا بود عقدم)دیگه برا عروسی گفتم مامانم بیاد چک کنه اگه بد بود بگم مامانم خوشش نمیاد عوضش کنه!...والا ما که تک تنها زورمون به آرایشگرا نمیرسه یکی رو ببرین حتی روز عروسی بگید یکی مثل مامانتون سر بزنه بهتون!!!
تازه روز عروسی دختر عموم که ساقدوشم هم بود باهام اومد ارایشگاه(افسونگر )و همون جا هم درست شد و با ما اومد آتلیه!

راستی منم عروس ویژه بودم...عروس ویژه باشی دیگه هیچ عروس و هیچ کاری رو اون روز نمیگیره و فقط شمایید تو آرایشگاه!
راستی من پول آرایشگاهو چک دادم اونم چند روز بعد عروسی نمیدونم من احساس نکردم که خیلی پولکی باشن!!!

تو لاهیجان بجز معجزه و افسونگر جایی رو ندیدم که فضای سالن خوشگل و مبله ومناسب فیلم برداری باشه!خدایی مهمه تو فیلم عروسی باید یه جای قشنگ بیفته نمیدونم بعضی آرایشگاه ها چرا به این فک نمیکنن آخه!!!

فیلم بردار هم اجازه داره داخل آرایشگاه شه و فیل بگیره برای ما که اومد داخل و صحنه دیدار عروس دوماد رو گرفت

شکر خدا به مقصد رسیدیم

ممنون از پیاماتون ببخشید دیر جواب میدم من وقت ندارم زیاد بیام سایت

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُ‌وا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ‌ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

Heart

2=1+1
نقل قول
 سپاس شده توسط آدلی ، pari-ziba ، hila1368 ، Happy Couple ، MaloooS ، nasibe_603 ، وروجک گوگوجی
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه افسونگر لاهیجان
فرزانه جون زحمت کشیدن و پستای منو گذاشتن همین طور که دوستم گفت من و همسرم کاملا از افسونگر راضی بودیم عکسامو که از آتلیه بگیرم حتما میزارم تا بچه ها نمونه کارشو ببینن عکس چشامو که فرزان گداشته با گوشیه 3.2 گرفتم و بی کیفیته نمیشه خوب کارشو دید

گاهی وقتا

یه نفر ، فقط یه نفر

باعث می شه که حس کنی

چیزی که تو رو روی زمین نگه داشته

جاذبه ی زمین نیست . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، MaloooS ، kameliya
۲-شهريور-۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ عصر توسط narjes goli.)
ارسال: #3
من دیروز برای ابرو رفتم افسونگر انقدر استرس داشتم که نگوووو
اما وقتی رفتم با یه خانم خیییلی خوش برخورد روبرو شدم
فکرهم میکردم لابد خیلی گرون باید بگیرن اما دیدم نه قیمتشونم خوب بود
کارشونم خوشم اومد
تازه البوماشونم دیدم خوب بود اما من چون ارایش خیلی ملایم دوس دارم گفت هرجور که بخوای درستت میکنیم
دوس دارم عروس بدون روتوش ازشون ببینم که اگه بشه شاید برا عروسیم برم افسونگر

که عشق اسان نمود اول ولی...
نقل قول
 سپاس شده توسط pari-ziba ، پری جنگلی
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۲-شهريور-۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #4
اﺑﺮﻭ و اﺻﻼﺡ ﺻﻮﺭﺕ ﭼﻨﺪ
ﺁﺭاﻳﺶ ﺳﺮﻭ ﺻﻮﺭﺕ ﭼﻨﺪ
ﻋﺮﻭﺱ ﭼﻨﺪ
ﻟﻂﻔﺎ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻳﺪ ﺑﻌﺪ ﻋﺮﻭﺳﻴﻢ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺑﻴﺎﻡ ﻻﻫﻴﺞﺎﻥ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻛﻨﻢ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺁﺭاﻳﺸﻜﺎﻩ ﺧﻮﺑﻢ

Heart خدایا کمک کن مشکلات تموم بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط پری جنگلی
۲-شهريور-۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #5
من فقط برای ابرو رفته بودم 5تومن گرفت
ازین به بعد میخوام برم همش اونجا قیمتا رو که جویا شدم میگم

که عشق اسان نمود اول ولی...
نقل قول
 سپاس شده توسط پری جنگلی
۱۲-شهريور-۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #6
قیمت عروس افسونگر 700 تومنه البته بدون تور و تاج و رنگ و اپیلاسیون

گاهی وقتا

یه نفر ، فقط یه نفر

باعث می شه که حس کنی

جاذبه ی زمین نیست . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، MaloooS ، narjes goli
۲۶-شهريور-۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-شهريور-۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ عصر توسط پری جنگلی.)
ارسال: #7
عکس چشام تو روز عروسی آرایشگاه افسونگر لاهیجان از قبلی که بالای صفحه ست باکیفیت تره....لایت و کاملا طبیعی

[تصویر: آرایشگاه افسونگر لاهیجان]

گاهی وقتا

یه نفر ، فقط یه نفر

باعث می شه که حس کنی

جاذبه ی زمین نیست . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط مرغ عشق مو طلایی ، mahshad joon ، محدثه خانوم ، *FaRzAnEh* ، دریا73 ، nasibe_603 ، Happy Couple ، narjes goli
۲۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #8

من 2 شب پیش با عاطی جون آرایشگر افسونگر صحبت کردم
طبق معمول مهربووووووون و حرف گوش کن کلییییی وقت گذاشت و مدلامو براش فرستادم دید
و گفتم خودم میخ ام از تهران تاجمو بخرم بیارم با خودم گفت اشکال نداره
کلی هم از انتخابام خوشش اومد من عاشق این مهربونی و احترام به خواسته مشتریشونم
اصنم قصد ندارن به زوووور آدمو متقاعد کنن

گفتم حرفای جدیدو با آرایشگاه بنویسم براتون

شکر خدا به مقصد رسیدیم

ممنون از پیاماتون ببخشید دیر جواب میدم من وقت ندارم زیاد بیام سایت

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُ‌وا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ‌ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

Heart

2=1+1
نقل قول
 سپاس شده توسط پری جنگلی
۳۱-شهريور-۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #9
پری جنگلی عزیز خیلی خوب شده به آرایشگرایه گیلان امیدوار شدم، چقدر مدل ابروهاتو خوب کشیده، البته مطمئنم که خودت خوشگلی
کاش ی عکس معمولی هم ازخودت میذاشتی

این دوره زمونه باید ی پولی به آرایشگر بدی که زشتت نکنه وگرنه خوشگلی پیشکش ......New2 تینا
نقل قول
 سپاس شده توسط پری جنگلی
۳۱-شهريور-۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ صبح توسط پری جنگلی.)
ارسال: #10
اینم عکس چشام بدون آرایش به درخواست تینای عزیز (البته یه ذره ریمل دارم اخه مژه هام بوره باید یه بار برسو روش بکشم تا معلوم شه) من چشام ریز نیست درشت هم نیست معمولیه ولی زیاد کشیده نیست البته اصلا هم افتادگی پلک و اینا ندارم
من عاشق چشم درشت و کشیده ام

مژه هم تقریبا تعطیلم

اینم بعدش

گاهی وقتا

یه نفر ، فقط یه نفر

باعث می شه که حس کنی

جاذبه ی زمین نیست . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط pari-ziba ، *FaRzAnEh* ، maedesaber2 ، بانوی باران ، kameliya ، MaloooS ، tina_24 ، masum ، عکاسباشی ، zi zi ، فافاجون ، موکوشله ، Ferniko ، nasibe_603 ، narjes goli ، دی بانو ، سپید بانو ، محدثه خانوم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام