• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

آداب آپارتمان نشینی

۱۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #61
RE: آداب آپارتمان نشینی
(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ صبح)'نسترن 2016' نوشته است:   چه تاپیک خوبی... همسایه دیوار به دیوار ما اوایل تلویزیونشون رو پشت دیوار مشترکمون گذاشته بود که خدا رو شکر خودش جابجاش کرد (ما اهل تلویزیون نیستیم خودمون)

یه قسمت بدیهی و خیلی مهم آپارتمان نشینی به نظرم اینه که توی راه پله یا راهروها یا پارکینگ رو پر از وسایل شخصی نکنند چون مشاعات مال همه است نه فقط اونها... مخصوصا اگر برق بره و وسیله ای توی راه پله باشه خدای نکرده مشکل ساز میشه...

مورد بعدی استفاده نکردن از آسانسور برای حمل بار هستش... خیلی چیزها رو میگن ایراد نداره و با آسانسور می برند ولی بعد آسانسور خراب میشه...

یه مورد دیگه اینکه ما متاسفانه قانون جنگل داریم هر کی زودتر اومده ... بدون توجه به سند ملک، انباری و پارکینگ بهتری برای خودش برداشته... یعنی که چی آخه... الان ما انباری نداریم !!! گفتیم انباری مونو پس بدن (وسیله هاشون و ریختن توش و قفل زده...) فعلا طرف اصلا نگفته کیه... به نظرم مدیر ساختمون هم باید پیگیر باشه و کمک به حل مسیله کنه نه اینکه اهل لابی کردن باشه :دی
لطفا اگر کسی راهنمایی میتونه بکنه بگه بهم... البته این هفته هم میخوایم بریم پیش یه وکیل... دعا کنید به خیر و خوشی و راحتی حل بشه...

وای چقدر شبیه خونه مامانم ایناستتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif یهو فکر کردم مامانم داره میگهتصویر: images/smilies/biggrin.gif
همسایه مامانم که فقط صبح تا شب جم تی وی میبینه همش صدای خمیردندون پاتریکس توی خونه ماستتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
دقیقا تو انبار مامانم اینا یه نفهم وسیله ریخته بود قفل کرده بود ماهم به مدیر گفتیم قفلو شکستیم ریختیم تو پارکینگ وسیله هاشو والا اخه چندبار بهش گفته بود مدیر ساحتمون برگشته بود گفته اونا که لازم ندارن دیگه مزاحم نشوتصویر: /images/smilies/new/surprised.png خود مدیر ساختمون اومد گفت بیاین سریع بریزیم بیرون ماهم رفتیمتصویر: images/smilies/tongue.gif

عاشق اینجامتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Yum Yummy!! ، Maryam290
۱۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #62
 مشکل اینجاس که ما هنوز با فرهنگ اپارتمان نشینی اشنا نیستیم .مثل رانندگیمون اول ماشین میخریم بعد اگه شد ودلمون خواست وادمهای به اصطلاح با فرهنگی بودیم میریم یاد میگیریم.در مورد آپارتمان هم همینه همیشه خودمون برحق میدونیم همیشه تو گرفتن پارکینگ وانباری
نقل قول
 سپاس شده توسط نازی خوشگله ، saraOnavid ، Maryam290 ، Yum Yummy!!
۱۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #63
متاسفانه انباری ما هم ورداشتن جالب اینجاست خود مدیر ساختمون این کارو کرده.بعد انباری خودشو داد به ما.چقدر لطف کرد.مال ما بزرگتره.واقعا نمیدونم چطوری پس بگیریمش.
نقل قول
 سپاس شده توسط نازی خوشگله ، Maryam290
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #64

وای از بیرون بودن کفش متنفرم هرچی هم مدیر ساختمان میگه انگار نه انگار چرا بعصیا اینقدر بی ملاحطه اند

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
نقل قول
 سپاس شده توسط ل.س ، نازی خوشگله ، توپراک ، Maryam290 ، sheidam35 ، Mahra
۱۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #65
(۱۳-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۲۵ عصر)'sh96' نوشته است:  متاسفانه انباری ما هم ورداشتن جالب اینجاست خود مدیر ساختمون این کارو کرده.بعد انباری خودشو داد به ما.چقدر لطف کرد.مال ما بزرگتره.واقعا نمیدونم چطوری پس بگیریمش.

عزیزم بهش بگو والا چطور اون خجالت نکشیدتصویر: /images/smilies/new/mad.png
بگو میخوام فرش بزارم جانمیشه یه دلیل بیار عوض کن اگرم که وسیله نداری میتونی همینو استفاده کنی ولی همیشه ادم فکر میکنه سرش کلاه رفتهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

عاشق اینجامتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط sh96 ، Maryam290
۱۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #66
ما واحد بغلیمون خواننده سنتی بود... بعد شاگرد خصوصیشو میاورد خونه تمرین آواز میکرد!!!!!

واقعا عقلش نمیرسید نباید اینکارو کنه؟ خداااا رو شکر ک رفتن از اینجا...

جزوه آیلتسمو که بر مبنای تجربه س کامل کردم و آماده س که بیاد خونه هاتونو شما رو تو این راه سخت ولی شیرین همراهی کنه. اگه لازمش دارین بم پیام بدین 
اینم آیدی تلگرام و اینستاگرامم:
@IELTS_TC
نقل قول
 سپاس شده توسط ل.س ، Maryam290 ، maryam_96 ، Yum Yummy!!
۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #67
وای ما هم ی همسایه داریم .. یه خانوم 60-70 ساله که آخر هفته بچه هاش میان پیشش
خداشاهده ما 5 شنبه که میشه عزا میگیریم ...
اول اینکه دیوار آشپزخونه اشون با دیوار خواب ما مشترکه
از ظهر پنجشنبه ایشون در حال ظرف و ظروف جابه جا کردن و شستن و .... حالا اینو میگی واقعا کاری از دستش برنمیاد چون دیوار مشترکه اذیت میشیم
ولی شب که میشه تا 4 صبح بیدارن و بلند بلند میخندن و یه بار میرقصن و...
هفته پیش که دیگه نمیدونم چیکار میکردن فقط میدونم مث مسابقه دو بود! یعنی 5-6 نفر همزمان با هم میدوییدن!!!
ما از اتاق خواب بار و بندیل جمع کردیم رفتیم توو پذیرایی بخوابیم که صداشون بازم میومد

ساعت 3.30 صبح !
واحد روبه ورییمون پاشد رفت در خونشون و داد وبیداد ...
تازه بعدشم بازم تا 4 سر و صدا کردن بعد خوابیدن

تصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gif
من اونشب از سردرد تا خودِ صبح نتونستم بخوابم.
بعضیا واقعا فکر میکنم خونه دربستیه
درسته شب جمعه است و تعطیلیه !
اما همه که بیکار نیستن جمعه تا ظهر بخوابن
والا ما روزای جمعه یک ساعت بیشتر فقط میتونیم بخوابیم و باید پاشیم سراغ گزارش نوشتن و...
تصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gif

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam_96 ، RI RA ، ل.س ، Yum Yummy!! ، Mahra
۲۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #68
شارژتونو سر موقع پرداخت کنین لطفا...

جزوه آیلتسمو که بر مبنای تجربه س کامل کردم و آماده س که بیاد خونه هاتونو شما رو تو این راه سخت ولی شیرین همراهی کنه. اگه لازمش دارین بم پیام بدین 
اینم آیدی تلگرام و اینستاگرامم:
@IELTS_TC
نقل قول
 سپاس شده توسط Yum Yummy!!
۱۸-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #69
واحد بغلی ما هر شب بوی موادش توخونمونه. همسایه ها هررر چی تذکر دادن اصلا تغییری نکرد

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد؟ 
چه کسی می‌خواهد، من و تو ما نشویم
خانه اش ویران بادتصویر: images/smilies/exclamation.gif
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #70
من اصلا تحمل صدای حیوان ندارم
یکی از خونه های توی کوچه مون چندتا مرغ و خروس آورده بود، خروسش هر روز صبح انقدر قوقولی قوقو میکرد که آدم دیوونه میشد
قشنگ دوساعت یک دم می خوند اونم چه صدایی!
رفتیم بهش تذکر دادیم گوش نکرد دوباره یکی دیگه از همسایه ها رفت تذکر داد بازم گوش نکرد آخر زنگ زدیم شهرداری مجبورش کردن گوش بده
راستش تحمل پارس سگ رو هم اصلا ندارم
خداروشکر اطرافمون نداریم

نقل قول
 سپاس شده توسط mina4151 ، roshanak7367
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام