• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

آداب آپارتمان نشینی

۲۵-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #51
RE: آداب آپارتمان نشینی
ماشینتونو توی پارکینگ نشورین لطفا...

جزوه آیلتسمو که بر مبنای تجربه س کامل کردم و آماده س که بیاد خونه هاتونو شما رو تو این راه سخت ولی شیرین همراهی کنه. اگه لازمش دارین بم پیام بدین 
اینم آیدی تلگرام و اینستاگرامم:
@IELTS_TC
نقل قول
 سپاس شده توسط زهرا1367 ، Yum Yummy!! ، mina4151 ، نیکتام ، ل.س ، tara 1987 ، TiTi 92 ، saraOnavid ، Maryam290
۲۶-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #52
بچه ها کسایی که گربه یا سگ دارن تو آپارتمان باید چه چیزایی رو رعایت کنن؟

ممنونم بخاطر لحظه لحظه هایی که کنارم ماندی
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۶-مهر-۱۳۹۶, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #53
(۲۶-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ صبح)'سمین گلی' نوشته است:  بچه ها کسایی که گربه یا سگ دارن تو آپارتمان باید چه چیزایی رو رعایت کنن؟

نگهداری سگ تو آپارتمان یه کم سخت تره. چون سر و صدا داره یه مقدار. باز به همسایه ها و رویکردشون بستگی داره
ولی گربه راحته. من گربه دارم. و تا جایی که میدونم، شرایط خاصی رو نباید رعایت کنم Smile چون گربه هام کاری به همسایه ها ندارن. نه سر و صدا دارن، نه بو نه آلودگی (هرچی هم هست تو خونه ست و به مشاعات ربطی نداره)

یه دختر 69ی که با پسردایی 69یش ازدواج کرده

نقل قول
 سپاس شده توسط ل.س ، Yum Yummy!! ، Alice13 ، Maryam290
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۶-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #54
وای ما یه همسایه داریم طبقه بالامونن، ما طبقه دومیم اونا سوم
خانواده ۳ نفری با یه دختر ۵-۶ ساله،  متاسفانه آسانسور نداریم و 
اینا از وقتی از در ورودی میان بلند بلند  حرف میزنن با بچشون تا طبقه بالا واقعا اعصابم خورد میشه 
نمیدونم چه فکری میکنه با خودش آخه مگه میشه آدم اینقدر بیشعور 
چجوری میشه تذکر داد بهشون؟!

خدایا شکرررر 
نقل قول
 سپاس شده توسط ل.س ، B and I ، mariana ، zitana ، Maryam290 ، نگاراا
۲۷-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #55

(۲۶-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ صبح)'سمین گلی' نوشته است:  بچه ها کسایی که گربه یا سگ دارن تو آپارتمان باید چه چیزایی رو رعایت کنن؟

عزیزم بستگی به شعور و فرهنگ همسایه ها داره ، من دوتا سگ دارم تو آپارتمان البته چندتا واحد دیگه هم دارن ، یکی اینکه هاپورو جوری تربیت کنی زیاد داد و بیداد نکنه ، من به شخصه برای سلامتی خود هاپوهام اصلا نمیزارم تو راه پله یا اسانسور پاشونو زمین بزارن بغلشون میکنم ، برای دستشویی هم تو تراس سینی مخصوص دارن که روزی دوبار میشورم ، کسیم میاد خونم دمپایی مخصوص بهش میدم که با کفش نیاد محیط هاپوها کثیف بشه مهمونی بزرگم باشه فرداش فرشا میره برای شستن کف خونه رو هم ضد عفونی میکنم ، کلن هیچ نکته خاصی نداره جز سروصدا و بازی های نصفه شبشون و رفت وامدشون تو مشاعات 

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط ShadFari ، Alice13 ، آرامشه خیال ، Maryam290
۲۷-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #56
تو جلسات شرکت کنیم و اونجا حرفامونو بزنیم بعد اون حق مخالفت نداریم.شارژ و به موقع پرداخت کنیم.برای هر سر و صدایی شکایت نکنیم کمی صبور باشیم.در راهرو و دم در بلند خداحافظی نکنیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط Yum Yummy!! ، ailineto ، zori ، TiTi 92 ، roshanak7367 ، Maryam290
۲۸-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #57
(۲۷-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ صبح)'sherioshahab' نوشته است:  

عزیزم بستگی به شعور و فرهنگ همسایه ها داره ، من دوتا سگ دارم تو آپارتمان البته چندتا واحد دیگه هم دارن ، یکی اینکه هاپورو جوری تربیت کنی زیاد داد و بیداد نکنه ، من به شخصه برای سلامتی خود هاپوهام اصلا نمیزارم تو راه پله یا اسانسور پاشونو زمین بزارن بغلشون میکنم ، برای دستشویی هم تو تراس سینی مخصوص دارن که روزی دوبار میشورم ، کسیم میاد خونم دمپایی مخصوص بهش میدم که با کفش نیاد محیط هاپوها کثیف بشه مهمونی بزرگم باشه فرداش فرشا میره برای شستن کف خونه رو هم ضد عفونی میکنم ، کلن هیچ نکته خاصی نداره جز سروصدا و بازی های نصفه شبشون و رفت وامدشون تو مشاعات 

اوف چه سخت! نمیدونم چرا من فکر میکردم شما گربه دارید! بیشتر برای خودتون سخته به نظرم تا همسایه ها، اونوقت تاحالا نشده همسایه هاتون اونایی که سگ ندارن از شما یا همسایه های دیگه که سگ دارن شکایت کنن؟ کلا با اصل وجود سگ مخالف باشن منظورمه
آخه یکی از همسایه های ما سگ داره همه آپارتمان بهش گیر میدن. البته خب اندازه شما مراقب هم نیست. میذاره سگاش تو راه پله راه برن تا برن بیرون
نقل قول
 سپاس شده توسط sherioshahab ، Maryam290
۲۸-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #58

چقدر چیزایی که نوشتید خوب بود !
بدترین چیز همون کفش و پادری هست که خدا روشکر ما اصلا تو ساختمون نداریم ولی همسایه هامون خیلی با منت شارژ می دن .
اصلا خبر ندارن چقدر هزینه های نگهداری ساختمون و آسانسور و قبض ها بالاست . یکی هست بیشتر از دو ساله شارژ نداده و خب آخه نفهم این به معنی اینه که تو دو سال از جیب بقیه همسایه ها ( که به جای تو پول برق و آسانسور و ... رو دادن ) دزدی کردی !!!
.
ولی اینکه می گید نصفه شب حموم و دستشویی رفتن و ....
این اصلا تو کت من نمی ره . یعنی به نظر من خونه ای که نشه هر وقت دوست داشتی توش بری دستشویی یا حمون اصلا اسمش خونه نیست . تو این دنیای بی رحم یکی از دلخوشی های من دوش گرفتنه . اونم اگه بخوان برام مرزبندی کنن دیگه دلیلی واسه زنده بودن نمی بینم !!! Smile

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط bh56 ، sherioshahab ، roshanak7367 ، بارون* ، Hani kocholo ، ستی‌لیته ، Yum Yummy!! ، ل.س ، Alice13 ، آرامشه خیال ، Maryam290
۲۹-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #59

همسایه ها یی که سگ ندارن اون اوایل چندتا ریز اومدن همسرم حال همشونو گرفت به شدت و دیگه حرفی نزدن ، اینجا هم محله ایه که اکثرا حیوون دارن ، بعدم بهونه ای برای شکایت ندارن خدا شاهده سرو صدای هاپوها یک دهم سروصدای بچه ها ی مزخرف همسایه هامون نیست تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif ،  

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط Yum Yummy!! ، Alice13 ، Maryam290
۲۹-مهر-۱۳۹۶, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #60

اتفاقا سگ نگه داشتن تو آپاتمان باز بهتره صداشو کمتر در میاد .
همسایه رو به رویی ما خونه ویلایی دارن و دو تا سگ ول کردن تو حیاط . اینا صبح تا شب چنان واق واقی می کنن کل کوچه می لرزه .

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط ل.س ، آرامشه خیال ، sherioshahab ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام