• هیژا
  • گل سنتر

آداب آپارتمان نشینی

۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #31
RE: آداب آپارتمان نشینی
ما همسایه بغلی امون کفشاشونو میذاره جلو در
وای من خیلی رومخمه
چیکار کنم

وزن اولیه 71
شروع رژیم 2/12/95
هدف اولیه 67 تا اول فروردین
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ صبح توسط tara 1987.)
ارسال: #32
چیزی که بهش حساسیت دارم تو آپارتمان ها ، کفش های جلو در هست 
جای کفش جلوی در نیست ، تو هیچ آپارتمانی 

درباره دویدن و سروصدا ، گاهی واقعا آزار دهنده میشه ، تو ساختمان قبلی طبقه بالا مای یک زوج بدون بچه بودن که خانم آخرشب و صبح زود خیاطی طولانی انجام میداد صدای چرخ خیاطی برای من که به صدا حساس نیستم زیاد و تو سروصدا هم میخوابم واقعا آزار دهنده بود 
هیچ وقت تذکر ندادیم ، بعد فهمیدیم همسایه کناری شون هم شاکی هست اما دوست بودن و تو خنده شوخی باز به کارش ادامه میداد ، یک ار دیگه اش هم جارو کشیدن بی موقع بودکه به لطف قدرت و صدای جارو برقی ها ما هم استفاده میکردیم 
همسایه پایینی مون یک زوج پیربودن که درباره کشیدن صندلی مون به مدیر گفتند که بعد ما خیلی دقت میکردیم موقع جا به جایی صندلی ناهار خوری 
همین چیزها و تذکرهای مدام زوج پیر من رو هم به صدا حساس کرده بود 
بعد که ساختمان رو عوض کردیم خداروشکر اینجا همه رعایت می کنند موارد اصلی رو ، دوتا بچه تو ساختمان هست (خواهروبرادر) که دویدن هاشون هم کسی رو ناراحت نمی کنه ، اینقدر که مودب هستند این بچه ها حالا هر روز صبح موقع مدرسه رفتن یک سر و صدایی دارن همیشه تا از راه پله بیان و برن سوار سرویس شن 
من که عادت دارم به صداشون و کلی هم خنده ام میگیره از کارهاشون ، همه ساکنین هم دوست شون دارن 
اگر ساختمان قبلی بود ، خانم همسایه هر روز با چماق دم در بودتصویر: images/smilies/biggrin.gif
خوب این ها میشه مربوط به سن و حوصله افراد ، اون زوج  مسن هم حق داشتند که سکوت مطلق بخوان ، یا سرک کشیدن همیشگی خانم از در برای درجریان بودن ، دیگه تو سن آموزش نبود ، بعد زمین ساختمان مال اینا بود که ساختن و فروختن او احساس مالکیت به کل رو داشت هنوز
موارد من :
- کفش جلوی در نزارید هیچ وقت
- اگر می خواهید از پارکینگ همسایه بررای چندساعت استفاده کنید حتما زنگ بزنید و اطلاع بدید بهش
- ماشین رو بد پارک نکنید که مزاحم بقیه بشه (من خودم چندبار با آزانس رفتم که ساعت هفت و نیم زنگ نزم همسایه که بد پارک کرده بود بیاد جا به جا کنم خیلی از کارم عقب افتادم ، یهو می اومدم پایین و ومیدیم نمی تونم برم )
-به ساعت استفاده از وسایل پر سروصدا دقت کنیم 
- از همسایه ها طلب کار نباشیم اگر تذکری هم دادند 
- همون قدر که صدای همسایه بغلی رو می شنویم اونا هم صدای ما رو می شنوند
- صندلی و میز رو نکشیدم 
- اگر زباله رو خودمون می بریم بیرون دیگه دم در واحد گذاشتن چه داستانی هست ؟؟/ هر وقت خواستید ببرید تو کوچه از واحد خارج کنید 
 - درب پارکینگ رو مطمئن بشید که زدید بسته شه

*و خدایی که در این نزدیکی هاست....
میشه برا سلامتی همه مامان ها دعا کنید... برای سلامتی مامان منم دعا کنید..
نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto ، Yum Yummy!! ، sh96 ، Rosee ، marjantt ، B and I ، Alice13 ، ida
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #33
همسایه بالایی مادر من صبح که میخواد با صبحونه فندق یا گردو بخوره همون ساعت 7 صبح میشکونه  تصویر: /images/smilies/new/new3.gifخب شبش بشکونه یا یه بار بشکونه تو ظرف نگهداری کنه دیگه وای اصلا مردم بعضیاشون دیگه خیلی بی عقل شدن

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط زهرا1367 ، Alice13
  • اساطیر
  • پیانو
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ صبح توسط marcopolo.)
ارسال: #34

(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ صبح)'نفس1371' نوشته است:  ما همسایه بغلی امون کفشاشونو میذاره جلو در
وای من خیلی رومخمه
چیکار کنم

اگه بتونین این قضیه رو با مدیر ساختمون در میون بذارید خیلی خوبه 
یه اطلاعیه بزنید که کفش ها رو نذارید دم در ( کلیه واحد ها ) 

(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ صبح)'ailineto' نوشته است:  همسایه بالایی مادر من صبح که میخواد با صبحونه فندق یا گردو بخوره همون ساعت 7 صبح میشکونه  تصویر: /images/smilies/new/new3.gifخب شبش بشکونه یا یه بار بشکونه تو ظرف نگهداری کنه دیگه وای اصلا مردم بعضیاشون دیگه خیلی بی عقل شدن

به نظرم یک روز برو دم خونشون ( حالا یک ظرف میوه یا شکلات هم ببر ) خیلی محترمانه بگو این دیوارها اینقدر نازک صدای گردو شکست شما میاد ببین چی میگه 
اینجوری شاید متوجه بشه و دیگه این کارو نکنه 
یا از این گردو شکن دستی ها براش بگیر ( تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif ) 
که نخواد بالای سرتون تق تق کنه 

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987 ، ailineto ، Alice13
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #35
نکات قابل ذکر در مورد آپارتمان نشینی خیلی خیلی زیاده که دوستان خیلیاش رو ذکر کردن. اما به نظر من مهمترین فاکتور در انتخاب یه آپارتمان برای زندگی (چه خرید چه کرایه) مدیر اون ساختمون هست. ما خونه قبلیمون 4 واحد بودیم (فقط 4 واحد). یعنی از جنگل بدتر بود. مدیر هم نداشت به سلامتی هر کی هر کاری دلش میخاست میکرد. راه پله هم که عملا انباری همسایه های محترم بود و ما هم همیشه از بوی کفشاشون فیض میبردیم!تصویر: images/smilies/dodgy.gif
اما این خونه خدا رو شکر یه مدیر خیلی خیلی خوب داره به همه چی رسیدگی میکنه، حواسش به همه چی هست، و اختلاف بین همسایه ها رو مدیریت میکنه. به لطف این مدیر عزیز و خوبمون تو این ساختمون که 120 واحد هست. من تا بحال خیلی به ندرت از سوی همسایه ها آزار و اذیت دیدیم. اگر هم بوده به مدیر گفتیم خودش سریع پیگیری کرده و ما اصلا با همسایه روبرو نشدیم.
خلاصه اینکه مدیر خیلی فاکتور مهمیه!تصویر: images/smilies/cool.gif

مردم حرف زدن با دهان پر را بد می دانند ولی حرف زدن با مغز خالی را نه!
اورسن ولز
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987 ، ailineto ، sh96 ، mari90 ، TiTi 92 ، Fahime
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #36
به نظر منم مدیر یه ساختمون از همه چی مهمتر که روی کارهای همسایه ها نظارت کنه ،ما اینجا 4 واحدیم البته مستاجریم ،اما خداروشکر چون تعدادمون کمه مدیریت کردن ساختمونمون خیلی راحته ،تو ساختمونمون بچه  یا افراد مسن نداریم با اینکه من خیلی دوسشون دارمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987 ، ailineto ، Yum Yummy!! ، بارون* ، Fahime
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ صبح توسط ailineto.)
ارسال: #37
(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ صبح)'marcopolo' نوشته است:  
(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ صبح)'نفس1371' نوشته است:  ما همسایه بغلی امون کفشاشونو میذاره جلو در
وای من خیلی رومخمه
چیکار کنم

اگه بتونین این قضیه رو با مدیر ساختمون در میون بذارید خیلی خوبه 
یه اطلاعیه بزنید که کفش ها رو نذارید دم در ( کلیه واحد ها ) 

(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ صبح)'ailineto' نوشته است:  همسایه بالایی مادر من صبح که میخواد با صبحونه فندق یا گردو بخوره همون ساعت 7 صبح میشکونه  تصویر: /images/smilies/new/new3.gifخب شبش بشکونه یا یه بار بشکونه تو ظرف نگهداری کنه دیگه وای اصلا مردم بعضیاشون دیگه خیلی بی عقل شدن

به نظرم یک روز برو دم خونشون ( حالا یک ظرف میوه یا شکلات هم ببر ) خیلی محترمانه بگو این دیوارها اینقدر نازک صدای گردو شکست شما میاد ببین چی میگه 
اینجوری شاید متوجه بشه و دیگه این کارو نکنه 
یا از این گردو شکن دستی ها براش بگیر ( تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif ) 
که نخواد بالای سرتون تق تق کنه 

خخخ باید براش بگیریم کادو کنیم بذاریم جلو درشون 

(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ صبح)'Yum Yummy!!' نوشته است:  نکات قابل ذکر در مورد آپارتمان نشینی خیلی خیلی زیاده که دوستان خیلیاش رو ذکر کردن. اما به نظر من مهمترین فاکتور در انتخاب یه آپارتمان برای زندگی (چه خرید چه کرایه) مدیر اون ساختمون هست. ما خونه قبلیمون 4 واحد بودیم (فقط 4 واحد). یعنی از جنگل بدتر بود. مدیر هم نداشت به سلامتی هر کی هر کاری دلش میخاست میکرد. راه پله هم که عملا انباری همسایه های محترم بود و ما هم همیشه از بوی کفشاشون فیض میبردیم!تصویر: images/smilies/dodgy.gif
اما این خونه خدا رو شکر یه مدیر خیلی خیلی خوب داره به همه چی رسیدگی میکنه، حواسش به همه چی هست، و اختلاف بین همسایه ها رو مدیریت میکنه. به لطف این مدیر عزیز و خوبمون تو این ساختمون که 120 واحد هست. من تا بحال خیلی به ندرت از سوی همسایه ها آزار و اذیت دیدیم. اگر هم بوده به مدیر گفتیم خودش سریع پیگیری کرده و ما اصلا با همسایه روبرو نشدیم.
خلاصه اینکه مدیر خیلی فاکتور مهمیه!تصویر: images/smilies/cool.gif

حالا مامان من 6 واحدن 4 تا ساکنن من هفته پیش به مدیر ساختمون که خیلی خونواده مودبو خوبین با کلی معذرت خواهی و جسارت نشه و این حرفا گفتم در ورودی دستگیره نداره بستنش سخته. همه به من گفتن چرا گفتی زشته نمیگه به تو چه؟ گفتم خب بابا در باید دستگیره داشته باشه دیگه مادرم دستش درد میکنه به سختی اون درو میبنده. واقعا کار بدی کردم؟

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Yum Yummy!!
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #38
نه کار بدی نکردی ، خوب این تعمیرات خیلی جزیی هم جزیی از شارژ ساختمون هست

نقل قول
 سپاس شده توسط Yum Yummy!! ، ailineto
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ عصر توسط Yum Yummy!!.)
ارسال: #39
نه اصلا کار بدی نکردی. به قول دوستمون شارژ رو پس واسه چی میگیرن؟ باید با شارژ ساختمون رو ارتقا بدن و بهش برسن دیگه. مثلا ما راهروهامون چراغاش از این معمولیا بود که هفته قبل اومدن و تمام راهروها رو چراغا رو عوض کردن و چراغای سنسوردار گذاشتن که از زیرش رد میشی روشن میشه. من خیلی خوشم اومد. با این که کم نیس واحدها اما خیلی حواسشون هست. ساختمون ما 24 تا راهرو داره و تو هر راهرو سه تا چراغ هست. یعنی کم نیس. اما به همه رسیدگی کردن و همشو عوض کردن. با اینکه مشکلی نداشت. حالا یه دستگیره که خیلی خرجی نداره! حق شماست که از شارژی که پرداخت میکنید به ساختمون برسن.
اصلا کار بدی نکردی دوستت عزیز. تصویر: images/smilies/cool.gif

مردم حرف زدن با دهان پر را بد می دانند ولی حرف زدن با مغز خالی را نه!
اورسن ولز
نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto ، tara 1987
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #40
یک موردی هم هست برام عجیب هست
زنگ رو گذاشتن بیرون در که با واجدی که کار دارن زنگ بزنند ، موبایل هم برای تماس گرفتن اختراع شدهتصویر: images/smilies/cool.gif
خاصیت تک زنگ زدن هم داره
بعد این بوق زدن چی هست !!
جایی می بینم هفته ای چندبار آقا که میاد دنبال خانم اش از مهمونی ، جای استفاده از تمام این تکنولوژی ها تو یک کوچه آروم بوق میزنه !!!
حالا سرویس مدرسه رو می تونم بگم نمی تونه پیاده شه که بچه های دیگه خرابکاری نکنند تو ماشین 
اما این دیگه چکاری هست 
یعنی اگر یکم تلاش کنه شیشه رو بیاره پایین احتمالا دست اش به زنگ هم میرسه تصویر: images/smilies/biggrin.gif اما نمی دونم این چه داستانی هست علاقه به بوق داره 

نقل قول
 سپاس شده توسط Yum Yummy!! ، بارون* ، mari90 ، TiTi 92 ، توپراک
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام