• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آداب آپارتمان نشینی

۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #21
RE: آداب آپارتمان نشینی
بچه ها من بازم سوال دارم آخه خونه قبلی آپارتمانی نبود
نوشتین تو بالکن چیزی نتکوویم. پس زیر سفره هاتونو کجا میتکونین؟ بالکن خونه خودمون که همیشه پر از دونه ی ارزنه

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد؟ 
چه کسی می‌خواهد، من و تو ما نشویم
خانه اش ویران بادتصویر: images/smilies/exclamation.gif
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #22
'بارون یوسفی dateline='' نوشته است:  بچه ها من بازم سوال دارم آخه خونه قبلی آپارتمانی نبود
نوشتین تو بالکن چیزی نتکوویم. پس زیر سفره هاتونو کجا میتکونین؟ بالکن خونه خودمون که همیشه پر از دونه ی ارزنه 

من دقیقا به همین علت رو فرشی نمیندازم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
پنجره رو به کوچه ندارین؟؟؟ 

خدایا شکرررر 
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #23
(۲۱-مهر-۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ عصر)'بارون یوسفی' نوشته است:  بچه ها من بازم سوال دارم آخه خونه قبلی آپارتمانی نبود

ما که به ندرت سفره میندازیم مگه مهمون زیاد باشه روی میز جا نشن، در مواردی که سفره میندازیم هم اگه مهمون بچه داشته باشه زیر سفره ای میندازیم و معمولا از پنجره میتکونیم یا بعضی وقت ها هم که نشه توی حمام میتکونیم که وقتی آب میگیری توی توری چاه جمع میشه خالی میکنیم

سال 95 بهترین سال عمرم بود
با لباس سفیدی از مزون رویال
و در سالنی به وسعت سناتور
بهترین روز زندگیم را جشن گرفتم و
آتلیه همایون فر لحظات این روز را برایم جاودانه کرد.
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #24
  من با دستمال تمیز میکنم ،هیچ وقت نمیتکونم ،اگه چیزی هم ریخته باشه زمین جارو میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط sh96 ، نسترن 2016 ، ستی‌لیته
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ صبح توسط نسترن 2016.)
ارسال: #25
 چه تاپیک خوبی... همسایه دیوار به دیوار ما اوایل تلویزیونشون رو پشت دیوار مشترکمون گذاشته بود که خدا رو شکر خودش جابجاش کرد (ما اهل تلویزیون نیستیم خودمون)

یه قسمت بدیهی و خیلی مهم آپارتمان نشینی به نظرم اینه که توی راه پله یا راهروها یا پارکینگ رو پر از وسایل شخصی نکنند چون مشاعات مال همه است نه فقط اونها... مخصوصا اگر برق بره و وسیله ای توی راه پله باشه خدای نکرده مشکل ساز میشه...

مورد بعدی استفاده نکردن از آسانسور برای حمل بار هستش... خیلی چیزها رو میگن ایراد نداره و با آسانسور می برند ولی بعد آسانسور خراب میشه...

یه مورد دیگه اینکه ما متاسفانه قانون جنگل داریم هر کی زودتر اومده ... بدون توجه به سند ملک، انباری و پارکینگ بهتری برای خودش برداشته... یعنی که چی آخه... الان ما انباری نداریم !!! گفتیم انباری مونو پس بدن (وسیله هاشون و ریختن توش و قفل زده...) فعلا طرف اصلا نگفته کیه... به نظرم مدیر ساختمون هم باید پیگیر باشه و کمک به حل مسیله کنه نه اینکه اهل لابی کردن باشه :دی
لطفا اگر کسی راهنمایی میتونه بکنه بگه بهم... البته این هفته هم میخوایم بریم پیش یه وکیل... دعا کنید به خیر و خوشی و راحتی حل بشه...
نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #26
(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ صبح)'نسترن 2016' نوشته است:  یه مورد دیگه اینکه ما متاسفانه قانون جنگل داریم هر کی زودتر اومده ... بدون توجه به سند ملک، انباری و پارکینگ بهتری برای خودش برداشته... یعنی که چی آخه... الان ما انباری نداریم !!! 

واااااااااااااا
آدم شاخ در میاره از دست بعضی ها !!!! ینی چی هر کی زودتر اومده؟!تصویر: /images/smilies/new/surprised.pngتصویر: /images/smilies/new/surprised.pngتصویر: /images/smilies/new/surprised.pngتصویر: /images/smilies/new/surprised.png 
نمیشه بدون وکیل با یه نشست آپارتمانی حل کنین موضوع رو ؟ به نظرم اینطوری خیلی بهتره. مثلا به مدیر بگید حالا که معلوم نیست این انباری رو کی پر کرده و به روی خودش نمیاره ما هم پس قفل ساز میاریم قفل و بشکنه و وسایل بی صاحب رو میذاریم آشغالی!

آخه با وکیل که قطعا به حقتون میرسین اما خب باید کلی هزینه مالی و زمانی بکنین.
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، ailineto ، ستی‌لیته
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۹:۱۰ صبح توسط بارون*.)
ارسال: #27
(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ صبح)نسترن 2016 نوشته است:   چه تاپیک خوبی... همسایه دیوار به دیوار ما اوایل تلویزیونشون رو پشت دیوار مشترکمون گذاشته بود که خدا رو شکر خودش جابجاش کرد (ما اهل تلویزیون نیستیم خودمون)

یه قسمت بدیهی و خیلی مهم آپارتمان نشینی به نظرم اینه که توی راه پله یا راهروها یا پارکینگ رو پر از وسایل شخصی نکنند چون مشاعات مال همه است نه فقط اونها... مخصوصا اگر برق بره و وسیله ای توی راه پله باشه خدای نکرده مشکل ساز میشه...

مورد بعدی استفاده نکردن از آسانسور برای حمل بار هستش... خیلی چیزها رو میگن ایراد نداره و با آسانسور می برند ولی بعد آسانسور خراب میشه...

یه مورد دیگه اینکه ما متاسفانه قانون جنگل داریم هر کی زودتر اومده ... بدون توجه به سند ملک، انباری و پارکینگ بهتری برای خودش برداشته... یعنی که چی آخه... الان ما انباری نداریم !!! گفتیم انباری مونو پس بدن (وسیله هاشون و ریختن توش و قفل زده...) فعلا طرف اصلا نگفته کیه... به نظرم مدیر ساختمون هم باید پیگیر باشه و کمک به حل مسیله کنه نه اینکه اهل لابی کردن باشه :دی
لطفا اگر کسی راهنمایی میتونه بکنه بگه بهم... البته این هفته هم میخوایم بریم پیش یه وکیل... دعا کنید به خیر و خوشی و راحتی حل بشه...

چقدر بیشعور!!! من باشم قفل ساز میارم وسیله هاشو میریزم بیرون بدون تذکر. دستش میاد تا آخر باید چطور باشه. یکم تعلل کنی سر پارکینگ هی باید بیفتی دنبالشون کی اینجا پارک کرده

(۲۱-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۰۰ عصر)Sepidehye to نوشته است:  
'بارون یوسفی dateline='' نوشته است:  بچه ها من بازم سوال دارم آخه خونه قبلی آپارتمانی نبود

من دقیقا به همین علت رو فرشی نمیندازم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
پنجره رو به کوچه ندارین؟؟؟ 

چرا. پنجره مون رو به کوشه است. ولی بالکن طبقه یک زیر بالکن ماست. میگم باقی مونده غذا ها نریزه تو بالکن پایینی. مخصوصا دخترم خیلی غذاشو میریزه

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد؟ 
چه کسی می‌خواهد، من و تو ما نشویم
خانه اش ویران بادتصویر: images/smilies/exclamation.gif
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۳۲ صبح
ارسال: #28
(۲۱-مهر-۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ عصر)'بارون یوسفی' نوشته است:  بچه ها من بازم سوال دارم آخه خونه قبلی آپارتمانی نبود

مامان من تو گوشه اشپزخونه مینکونه بعد جارو برقی میکشه .اخه زیر انداز نندازیم ابجی کوچیکم فرشو کثیف  میکنه

((( اللهم عجل لولیک الفرج )))
آشنایی14/9/87
خواستگاری 13/11/91
عقد20/11/91
خونه100%
ماشین100%
جهیزیه100%
بلاخره اخراییییییی شهریور97 منم رفتم خونمتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط بارون*
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #29

(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ صبح)'elhammehrdad' نوشته است:  

مامان من تو گوشه اشپزخونه مینکونه بعد جارو برقی میکشه .اخه زیر انداز نندازیم ابجی کوچیکم فرشو کثیف  میکنه

من یه رو فرشی  دارم که  روشو جارو میکنم
یا اگه ببینم خاک نشسته روش توی حموم میتکونم 
بعدم میشورمش 

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۵۰ صبح
ارسال: #30
سلام.بنظر من بدترین چیزی که ممکنه توی آپارتمان سر آدم بیاد اینکه همسایه هات فوضول باشن و هی بخوان از زندگیت سر در بیارن.

نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto ، sh96
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام