• لی لی رضایی
  • آرایشگاه گیوا

آداب آپارتمان نشینی

۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #1
آداب آپارتمان نشینی
تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #2
RE: آداب آپارتمان نشینی
چیزاییکه به ذهن خودم میاد و خیلی هم رعایت میکنم ایناس:
1-کفش جلوی در ورودی نزارید لطفا.کفش جاش داخل جا کفشیه.حالا بعضیا جا کفشیشون تو هست ولی اوناییکه بیرونه میبینی جلوی جا کفشی پر کفشه.بعد خودجا کفشیم مهمه که تمیز باشه.
2-وقتی مهمون دارید و آخر شب میخوان برن لطفا داخل خونه خداحافظیاتون و بکنید(دیدم میان بیرون تازه یادشون میفته خاطره تعریف کنن)تصویر: /images/smilies/new/new3.gif
3-موقع بردن آشغال حواستون باشه که یه وقت چکه نکنه.(حتی یک ثانیه هم آشغالو دم در نمیزارم که بعد ببرم بندازم سطل آشغال.چون امکان داره تو همون یک لحظه برای همسایه مهمون بیاد که واقعا منظره زشتی میشه)
4-پول شارژو.... رو راس تاریخ مقرر پرداخت کنیم(مدیر ساختمون گناهی نکرده که هر ماه باید بیفته دنبال پول شارژ و ...)
5-خواهشا خواهشا به بالکناتون ملحفه و چیزای جورواجور آویزون نکنید.چون به شدت ظاهر آپارتمانو بهم میریزه.اینهمه گلدونای خوشگل آخه چرا ملحفه و چادرای گل گلی
6-در ساعت استراحت (ظهر و آخر شب از جارو زدن و فعالیتهایی که باعث ایجاد سرو صدا میشه بپرهیزیم.همینطور بپر بپر بچه)
7-اگر تو راهرو آشغالی ریختیم صبر نکنیم تا موقع آمدن نظافت چی بشه.همون لحظه جارو بزنیم یا طی بکشیم
8-همسایمون رو میبینیم معذرت میخوام عین چی سرمونو نندازیم پایین و تند تند بریم که خدایی نکرده نبینیمشون.باور کنید یه سلام کردن و یه لبخند چیزی از آدم کم نمیکنه
فعلا اینا یادم اومدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عاشقتم...
آنقدر که شک ندارم جای اذان نام تو را در گوشم خوانده اندتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط بارون* ، (کژال) ، Elahe.h ، Alice13 ، Maryam290 ، mari90 ، ل.س ، RI RA ، tara 1987 ، Yum Yummy!! ، zori ، TiTi 92 ، نداجون
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #3
بچه ها شما تو واحداتون با چه ولوگی آهنگ گوش میدین؟ رقصیدن یا ورزش همسایه پایینی رو اذیت میکنه؟

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد؟ 
چه کسی می‌خواهد، من و تو ما نشویم
خانه اش ویران بادتصویر: images/smilies/exclamation.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، ل.س
  • اساطیر
  • تقی زاده
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #4
اگر دیوار مشترک با همسایتون دارید ترجیحا تلویزیونو پشت اون دیوار مشترک قرار ندیدتصویر: /images/smilies/new/wink.png
چون با این وضع نازکی دیوارای خونه های امروزی صدای تلویزیون کاملا تو خونه همسایه پخش میشهتصویر: /images/smilies/new/huh.png

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط توپراک ، roshanak7367 ، Maryam290 ، ل.س ، RI RA ، tara 1987
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #5
چیزی که در مورد همسایه های خودمون خییییلی روی اعصابمه سه مورده: بپر بپر بچه هاشون ظهر و نصفه شب!
جاروبرقی کشیدنشون ظهر و نصف شب!
و محکم بستن در ورودیشون!
یه نکته هم بگم من توی بالکن خونه م پر از گلدونه و پارچه هم آویزون نکردم اما این یه چیز کاملاااا شخصیه آدم که نمیتونه بقیه را مجبور کنه مطابق سلیقه ما عمل کنن.شاید یکی پارچه آویزون کرده که هرموقع دلش خواست در بالکنشو باز بذاره بدون اینکه کسی داخل خونش دید داشته باشه!

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبا
چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید
***شدم خانوم خونه ی خودم***
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، roshanak7367 ، Maryam290 ، mari90 ، ل.س ، saraOnavid
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #6
پادری رنگا وا رنگ جلوی هر در خیلی بده!
در خونه شون رو عوض میکنن یهو همه درها قهوه ای طرف میاد در سفید میذاره !!
درسته اینا سلیقه است ولی قسمتی که مشترک بین تمام همسایه ها باید با مشورت همسایه ها باشه
اپارتمان نشینی یه قوانینی برای خودش داره ! همه جا رعایت میشه جز ایران !
این همسایه بالایی ما بازسازی کرد کلا پنجره هاش رو عوض کرد یه مدل دیگه گذاشت کلی نمای ساختمون زشت شد !
البته به نظرم اگه ساختمون یه مدیر خوب داشته باشه این اتفاق ها نمیفته
همه چیز با هما هنگی همه ی همسایه ها انجام میشه

عروسی : به اميد خدا همه چي خوب پيش ميره 
اتليه: آرته
آرایشگاه: ؟
تشریفات : آدم و حوا
لباس عروس : از ترکیه برام اوردن 
جهیزیه :70 درصد
خونه : در حال نقاشی 
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، توپراک ، (کژال) ، roshanak7367 ، Maryam290 ، ل.س ، tara 1987 ، TiTi 92
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #7
بچه ها جواب سوال منم بدین دیگههههه. من تو خونه ورزش میکردم یکی از بچه ها منو دل چرکین کرد که شاید همسایه پایین اذیت بشه. فقط هم تو خونه ساعت خواب دخترم میتونم ورزش کنم

در مورد آداب، دعواهای زن و شوهری بعد از ساعت خوابه. و سر صبحه. من با فحاشی های همسایمون خوابمون میبره با داد و هوارشون هم بیدار میشیم. شکر خدا تا حالا خواب نموندیم

در مورد بپر بپر بچه، از یک سنی نمیشه سر ظهر اینکار رو نکنن. یه نفر از اقوام بچشو بهم سپرده بود چهار سال و نیمش بود هررر کاری کردم به چیز دیگه ای مشغول بشه، نشد که نشد

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد؟ 
چه کسی می‌خواهد، من و تو ما نشویم
خانه اش ویران بادتصویر: images/smilies/exclamation.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Elahe.h ، Maryam290 ، ل.س
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #8
به نظر من نمای ساختمون یه چیز شخصی نیست.چون در معرض دید عمومه .و اینکه خب واقعا ظاهر ساختمونو بهم میریزه و خیلی منظره زشتی داره.آپارتمان با خونه دربست فرق داره.من خودم وقتی میخوام خونه بگیرم ظاهر بیرونیشم برام خیلی مهمه.میبینی خونه از بیرونم خیلی شیکه ولی یکی از واحدا اومده یه ملحفه آبی نصب کرده.خب به نظرم خودخواهیه.البته که من تا حالا به کسی تذکری ندادم چون این فرهنگ زیبا سازی آپارتمان و شهر تو ایران جا نیفتادهتصویر: images/smilies/undecided.gif

عاشقتم...
آنقدر که شک ندارم جای اذان نام تو را در گوشم خوانده اندتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط بارون* ، ابوالمشاغل! ، roshanak7367 ، *niloo* ، Alice13 ، Maryam290 ، یلدا 60 ، ل.س ، TiTi 92
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #9

این قضیه آشغال گذاشتن هم مهمه ما شبا میان از جلوی هر واحدی آشغالارو برمیدارن یه تایم مشخصی ولی بعضیا هستن که بعضی وقتا دیرتر میزارن و این آشغالا میمونه تا فردا هم بوی بدی داره هم نمای خوبی نداره و جاهایی که بالکن دارن نباید تبدیل کنن به انبار چون از بیرون ظاهر قشنگی نداره بعضی از آپارتمانا که بالکنشون مثل همه و تمیزه یا مدل گلدون گذاشتن اینا خیلی از بیرون ظاهر قشنگی داره

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط توپراک ، Maryam290 ، ل.س
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #10
(۱۲-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ صبح)'بارون یوسفی' نوشته است:  بچه ها جواب سوال منم بدین دیگههههه. من تو خونه ورزش میکردم یکی از بچه ها منو دل چرکین کرد که شاید همسایه پایین اذیت بشه. فقط هم تو خونه ساعت خواب دخترم میتونم ورزش کنم

در مورد آداب، دعواهای زن و شوهری بعد از ساعت خوابه. و سر صبحه. من با فحاشی های همسایمون خوابمون میبره با داد و هوارشون هم بیدار میشیم. شکر خدا تا حالا خواب نموندیم

در مورد بپر بپر بچه، از یک سنی نمیشه سر ظهر اینکار رو نکنن. یه نفر از اقوام بچشو بهم سپرده بود چهار سال و نیمش بود هررر کاری کردم به چیز دیگه ای مشغول بشه، نشد که نشد

خانم یوسفی 
ما طبقه بالایی مون یه تردمیل داشت قشنگ بالای اتاق خواب من بود 
ببین روشنش میکردن من حالم بد میشد ( یه صدای ریزی داشت که خیلی بد بود ! )
سرگیجه میگرفتم اصلا نمی دونی چه وضعی 
تا پدرم رفت بهشون گفت اونام خدایی گوش کردن 

عروسی : به اميد خدا همه چي خوب پيش ميره 
اتليه: آرته
آرایشگاه: ؟
تشریفات : آدم و حوا
لباس عروس : از ترکیه برام اوردن 
جهیزیه :70 درصد
خونه : در حال نقاشی 
نقل قول
 سپاس شده توسط بارون* ، توپراک ، Maryam290 ، ل.س
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام