• جوهرات نوبل
  • آرایشگاه مدیس

آتلیه Uncut( آنکات)

۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ عصر
ارسال: #31
RE: آتلیه Uncut( آنکات)
عروسی من ابان ماه بود. خیلی خیلیییییییییییییی از عکسا و فیلم و کیلیپ راضی بودم. یعنی همه ازم سوال میکردن اسم آتلیه تون چیه. کلیپمون خیلی تک و خاص بود. تا حالا 100 بار دیدمش. هرکی دنبال یه جای خاص با قیمت مناسب میگرده یه سری به اینجا بزنه. کاراشون خیلی خاصه.. واقعاً دست آقای رفیعی و تیمشون درد نکنه، همشون خیلی خوش اخلاق و ماهن..

آرایشگاه مریم رهنما: عالی بود
مزون هستی: عالی بود
باغ گرمدره: عالی بود
آتلیه آنکات: عالی بود
شب عروسم یه شب رویایی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط پریساخاتون
۱۰-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آذر-۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ عصر توسط پریساخاتون.)
ارسال: #32
معصومه جان،بیتا درست میگه.صفحه ی قبل توضیح کامل دادی از دیدن نمونه کارا با پیش فاکتور، بعد الان میگی هنوز ندیدی و نبودن ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!SurprisedHuhConfused
جدا از این حرفا من امروز رفتم سایز کوچیک عکسامو گرفتم که انتخاب کنم واقعا انتخاب سختهHuh.عکسا بدون رتوش و تو سایز کوچیک رو یه ورق معمولی عکس، فوق العاده قشنگنAngelNew2Lub
هزارتا هم سوال پرسیدن همرو بهم با حوصله ی کامل جواب دادن،برخورد بهتر از دفعه های قبلWink
آنکات بدون شک یکی از بهترین آتلیه های غرب تهرانه(میگم یکی ار آتلیه ها چون سلیقه ها فرق داره.کار آنکات ساده و شیک و خاصه) که ممکن قیمتش از جاهای دیگه ،یه مقدار کم، پایین باشه اما کیفیت کار چندبرابرهWink New1

با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره/آخرین ذرات موندن توی رگهام نمیمیره
با تو انگار تو بهشتم با تو پر سعادتم من/دیگه از مرگ نمیترسم عاشق شهامتم من
نقل قول
 سپاس شده توسط bita 123
۱۲-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ صبح توسط bita 123.)
ارسال: #33
معصومه جان از من دلگیر نباش
اتفاقا برای من خیلی جای سوال و تعجب بود که شما در صفحه قبل از همه کارهای آنکات تعریف کرده بودی و فقط تنها ایرادی که دیده بودی ندادن فایل عکس ها بوده.
در ضمن من از شما خواستم که درست اطلاع رسانی کنید و شما خودتون هم گفتید که اشتباه گرفته بودین.
قبول کنید که شما هم اشتباها داشتید یک آتلیه رو بد نام میکردید...

اینم بگم که من شهریور امسال عروسیم بوده و الان هم از انتخابم کاملا راضیم. Embarrased:winkHappy
من هم مثل پریسا جون کنتاکت عکسهامو گرفتم و عکسهام اینقدر عالی شده که واقعا چند روزه برای انتخاب گیج شدم. این چیزی که الان دارم میگمو اونایی که مثل پریسا در شرایط انتخاب عکس مثل من قرار دارند خوب متوجه میشن.

بهر حال امیدوارم که خوشبخت باشید و کار فیلم و عکست خیلی خوب بشه.Smiling
راستی عروسی شما چه زمانیه؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط پریساخاتون
  • آرته
۱۸-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #34
برو نمونه کار ببین حتماااااا عزیزمEmbarrased
من تابستون عروسیم با این آتلیه بود و واقعا از همه چی راضی بودمAngel
الانم سایز کوچیک عکسامو گرفتم برای انتخاب،اما واقعاااا انتخاب سختهConfused
گیجم هنوزConfusedHuhHuh

با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره/آخرین ذرات موندن توی رگهام نمیمیره
با تو انگار تو بهشتم با تو پر سعادتم من/دیگه از مرگ نمیترسم عاشق شهامتم من
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #35
کسی هست از این اتلیه ناراضی باشه؟

عروس 30بهمن 92:

ای کاش گرفتار اینجا نمیشدم:
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ عصر توسط عروس ملوس زیبا.)
ارسال: #36
سلام نوعروس های گل من یک تازه وارد هستم عروسیم نزدیک وقت کمه میخواستم از شما یک راهنمایی صادقانه بخوام من دنبال یه آتلیه خوب میگردم که هم فیلم وهم عکاسی خوبی داشته باشه البته چون محجبه هستم میخوام کادر خانوم باشه حالا اینجا کسی هست که با این آتلیه یاآتلیه دیگه ای کار فیلم وعکس روخانوم انجام داده باشه و از همه لحاظ کارش خوب باشه تو روووو خدااااااااااااااااااا کمک کنید به خدا دعا خیر پشت سرتون هست تو رو خداااااااااااااااااااا

راستی اگر آتلیه ی دیگه ای هم بود نخواستید تو این تاپیک بنویسید خواهشا پ خ بدید مممممنننووووووووووووووون
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #37
بعد از کلی وقت رفتم نمونه کاره آنکات و دیدم . خیلیییی خیلییییی خوب بود قیمتاش انقدر مناسب بود تعجب کردم همسرم هی چند بار سوال می پرسید از آقای رفیعی Smile)و فقط اینکه من هنوز آرایشگامو انتخاب نکردم اول میخوام آرایشگام اوکی بشه و برم قرار داد بنویسم .
نقل قول
۱۴-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ عصر توسط ارغوان خانوم.)
ارسال: #38
سلام دوست جونا...
منم رفتم عکساى کوچیکمو گرفتم ... نمیدونم حالا از بین این همه عکس که همهشونم
قشنگن چطورى انتخاب کنم... همسرم میگه فک کنم با این وضعیت آلبوممون ٢٠٠ برگ
بشه... دستشون درد نکنه ... روزى که رفتم داشتن عکاسى اسپورت عروس داماد میکردن
خوش به حالشون کاش عروسیم تموم نشده بود... من با زم عروسى میخوام ...
راستى کسى آلبوم و فیلمشو جدیداً نگرفته؟؟؟؟؟؟

(۱۹-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ عصر)عروس ملوس زیبا نوشته است:  سلام نوعروس های گل من یک تازه وارد هستم عروسیم نزدیک وقت کمه میخواستم از شما یک راهنمایی صادقانه بخوام من دنبال یه آتلیه خوب میگردم که هم فیلم وهم عکاسی خوبی داشته باشه البته چون محجبه هستم میخوام کادر خانوم باشه حالا اینجا کسی هست که با این آتلیه یاآتلیه دیگه ای کار فیلم وعکس روخانوم انجام داده باشه و از همه لحاظ کارش خوب باشه تو روووو خدااااااااااااااااااا کمک کنید به خدا دعا خیر پشت سرتون هست تو رو خداااااااااااااااااااا

راستی اگر آتلیه ی دیگه ای هم بود نخواستید تو این تاپیک بنویسید خواهشا پ خ بدید مممممنننووووووووووووووون

سلام من امروز پست شما رو دیدم...
نمیدونم آتلیه مورد علاقتون رو پیدا کردین یل نه!!
اما استودیو آنکات کادر خانم هم دارن خیلى از عکساى اسپورت و عروسى من رو هم عاطفه جان گرفتن ...
یکى از فیلم بردارهاى روز عروسیم هم خانم بودن... البته من اسمشون رو یادم نیست...
به نظر من خودت برو کاراشون رو ببین و باهاشون مشورت کن...:New2

تا حالا دقت کردین!
هممون یه سری کارا داریم که گذاشتیم واسه وقتی که پول دستمون اومد!!!
3 (12)
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #39
سلام بچه ها .... من الان ٢ هفتس دارم عکس انتخاب میکنم...Blush
شبا خوابم نمیبره ... کسى هست که آلبومشو تازه گرفته باشه یکم منو راهنمایى کنه
ببینم چه عکسایى انتخاب کرده؟ Wink

تا حالا دقت کردین!
هممون یه سری کارا داریم که گذاشتیم واسه وقتی که پول دستمون اومد!!!
3 (12)
نقل قول
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #40
بچه ها من هرجارو که تو نوعروس زیاد تعریف کردن رفتیم دیدیم خورد تو ذوقمون.
الان منم کار ساده وکلاسیک میخوام اینجور که فهمیدم کار اینجا همینطوریه.خانومایی که آلبومشون رو گرفتن خدایی کیفیت چاپ یناش خوبه؟عکسا روتوش و افکت زیاد ندارن که؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام