• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه Uncut( آنکات)

۱۹-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #21
RE: آتلیه Uncut( آنکات)
بچه من دیروز زنگ زدم یه خانوم گوشی و برداشت به سوالاتم که جواب نداد هیچ با بی تربیتی هرچه تمام صحبت کرد گوشی هم تق گذاشت اینجا واقعا از لیست من خط خورد

7 اسفند93 خیلی زود اومد و رفت .دلم برای عروسیم یه ذره شده Heart
چهار تا از بهترین انتخابام
آتلیه ی بارادبهرام بابایی♡گروه موزیک علی کیا ♡مزون پریای کوچه رفاهی♡میترا زندیه
نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #22
عروسی من با آنکات عااااااااااالی برگزار شد
کلیپم که محشربود همه مهمونا کفشون بریده بود.هرچی از آقای رفیعی و کادرشون تشکر کنم کمه
تمام اعصاب خوردیا و استرسای مارو اونروز با شوخی و خنده گذروندن عاااااااااااااااالیییییییییییی بود
هرکس اینجارو انتخاب کرده هیییییییییچ شکی نداشته باشه
نگار جان نمیدونم که کی بوده باهات اینطوری برخورد کرده منم همشون خوب نمیشناسم.اما ای کاش در درجه ی اول حضوری میرفتی نتونستی به خود آقای رفیعی یعنی همون شماره موبایل زنگ میزدی به هر حال هرجا که میری ایشالا عالی شه عکساتو مهمتر از همه خودت راضی باشی

با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره/آخرین ذرات موندن توی رگهام نمیمیره
با تو انگار تو بهشتم با تو پر سعادتم من/دیگه از مرگ نمیترسم عاشق شهامتم من
نقل قول
 سپاس شده توسط N3GAR ، mahi mahi
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #23
عروسی منم بالاخره تموم شد.
همه چی عالی بود.
بدون اغراق میگم که بهترین فیلمبرداری و عکاسی رو داشتم و واقعا راضیم.
کلیپ اسپرتم رو که خیلی دوست داشتم.
کلیپ عروسیمم از همه کلیپ هایی که توی یوتوب و کارهای دیگه دیده بودم بهتر بود.
عکس های عروسیمم واقعا رویایی و قشنگند.
واقعا از آقای رفیعی و تیم بسیار خوبشون تشکر میکنم و براشون آرزوی موفقیت همیشگی رو دارم چون دل من رو واقعا شاد کردند.
EmbarrasedEmbarrasedEmbarrasedEmbarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط پریساخاتون
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-شهريور-۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ عصر توسط ارغوان خانوم.)
ارسال: #24
پریسا جون و بیتا جون مبارکتون باشه.
ایشااله خوشبخت بشید.
خیلی هم خوشحالم که شماها راضی بودید. چون منم فردا عروسیمه.
البته من کل کار فیلم و عکس روز عروسیمو 2 روز قبل رفتم انجام دادم و برای فردا خیلی خیالم راحته. امروزم با همسرم رفتیم عکسامونو دیدیم برای انتخاب سر مجلسی.
واقعا نمیدونستم کدومو انتخاب کنم چون همشون بی نظیر بودند. آخرش با همسرم به این نتیجه رسیدیم که 3 تا 70*50 اضافه کنیم برای سر مجلسی.
قراره کل عکسهای سر مجلسیمون از اول مراسم توی قسمت ورودی روی سه پایه نصب بشه. وای خدا چی مییییییییییییییشه...
New2
یه تیکه کوچیک از کلیپ رو هم دیدم وااااااااای خیلی قشنگ شده بود. بقیشو بهمون نشون ندادن گفتن فردا سر مراسم کاملشو میبینی اینجوری مزش از بین میره.
دل تو دلم نیست امیدوارم فردا همه چی خوب پیش بره و مشکلی پیش نیاد
New1New1New1New1

تا حالا دقت کردین!
هممون یه سری کارا داریم که گذاشتیم واسه وقتی که پول دستمون اومد!!!
3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط پریساخاتون ، L naz
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #25
پریسا جون هزینت چقد شد؟
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #26
ارغوان جون ایشالا که همه چی بابه میلت میشههههههه.مطمئنم که با گروه آنکات میشهههههه
هزینه ی من 3تومن شد به اضافه 250ورودی باغ و 120ماشین همراه

نقل قول
 سپاس شده توسط وانا
۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #27
RE: سوال راجع به آتلیه
(۳۰-مرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ عصر)zita نوشته است:  هرجا می گردم آتلیه ها بسیار گران هستند، میشه به من اتلیه خوب و قیمت مناسب معرفی کنید.
نظرتون راجع به آتلیه آنکات چی است؟

New2
من کار عروسیم با استودیو آنکات همین جمعه بود واقعا عالی تموم شد و من اصلا انتظارشو نداشتم...
من به پیشنهاد آقای رفیعی کار عکاسی و فیلم برداری کلیپمو 2روز زودتر انجام دادم و همین موضوع باعث شد هم یه بخش بزرگی از استرس و نگرانیم بر طرف شه هم کلیپ پروجکشنم زود تر آماده شد و من تونستم عکسهام رو قبل عروسیم و با حوصله انتخاب کنم البته عکسهام فوق العاده بود و منو همسرم 3تا50x70اضافه کردیم و کلا 8تا تابلو قبل از ورود ما روی بوم چیده بودند که همه میگفتن چه کار جالبی.........تازه ما چون تا دیر وقت تو باغ بودیم تونستیم یه سری عکس با ماه بگیریم....
روز عکاسی کلیپ آقای رفیعی گفت یه سورپرایز و هدیه داره برامون که تو پروجکشن میذارن....... پروجکشن با بله ی من سر عقد با آهنگ مبارکباد قدیمی شروع شد و تصویرهای پدر و مادرامون موقع کادو دادن واقعا عالی بود و همه تحت تاثیر قرار گرفتن..... آخرشم یه صحنه های کوتاه از رقص های مهمانها بود که کلی خوششون اومده بود آخه اصلا توقع نداشتن خودشونو ببینن .... نمیدونم کی وقت همه این کارارو داشتن واقعا دستشون درد نکنه...راستی یه آتلیه ی سیار گذاشته بودن که همونجا عکسهای مهمونها رو میگرفتنو چاپ میکردن.... ازآقای رفیعی و کادر خوب و با حوصلشون سپاس گذارم روسفیدم کردن....البته ماهم بچه های خوبی بودیم3 (12)
New1New1

دوست خوبم من بهت پیشنهاد میکنم اگه عکس و فیلمت برات مهمه برو کاراشونو خودت ببینRolleyes

تا حالا دقت کردین!
3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط L naz
۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ عصر توسط ارغوان خانوم.)
ارسال: #28
New2
من عروسیم با استودیو آنکات همین جمعه بود واقعا عالی تموم شد و من اصلا انتظارشو نداشتم...
من به پیشنهاد آقای رفیعی کار عکاسی و فیلم برداری کلیپمو 2روز زودتر انجام دادم و همین موضوع باعث شد هم یه بخش بزرگی از استرس و نگرانیم بر طرف شه هم کلیپ پروجکشنم زود تر آماده شد و من تونستم عکسهام رو قبل عروسیم و با حوصله انتخاب کنم البته عکسهام فوق العاده بود و منو همسرم 3تا50x70اضافه کردیم و کلا 8تا تابلو قبل از ورود ما روی بوم چیده بودند که همه میگفتن چه کار جالبی.........تازه ما چون تا دیر وقت تو باغ بودیم تونستیم یه سری عکس با ماه بگیریم....
روز عکاسی کلیپ آقای رفیعی گفت یه سورپرایز و هدیه داره برامون که تو پروجکشن میذارن....... پروجکشن با بله ی من سر عقد با آهنگ مبارکباد قدیمی شروع شد و تصویرهای پدر و مادرامون موقع کادو دادن واقعا عالی بود و همه تحت تاثیر قرار گرفتن..... آخرشم یه صحنه های کوتاه از رقص های مهمانها بود که کلی خوششون اومده بود آخه اصلا توقع نداشتن خودشونو ببینن .... نمیدونم کی وقت همه این کارارو داشتن واقعا دستشون درد نکنه...راستی یه آتلیه ی سیار گذاشته بودن که همونجا عکسهای مهمونها رو میگرفتنو چاپ میکردن.... ازآقای رفیعی و کادر خوب و با حوصلشون مخصوصا عاطفه جون که از اول تا آخر مراسمم هر وقت دیدمش داشت عکس لحظه ای میگرفت سپاس گذارم روسفیدم کردن....خسته نباشید... البته ماهم بچه های خوبی بودیم3 (12)
New1New1
از همه ی دوستانی که توی این سایت منو خوب راهنمایی کردن واقعا تشکر میکنمNew1New1

تا حالا دقت کردین!
3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط پروانه 91 ، SamSamjoon
۲۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #29

آتلیه "آنکات"
آدرس : سعادت آباد - میدان کتاب - ضلع جنوب غربی میدان - پلاک 2 - طبقه 4
تلفن : 22090791 - 22090781 - 09121011072
دسترسی از اتوبان همت و نیایش داره.

کلیپ روز عروسیشون خوب بود. اما کلیپ اسپرت در حد معمولی بود.

کیفیت عکاسی خیلی خوب بود.چیدمان آلبوم ساده اما در عین حال زیبا بود.

تم اتلیه هم آینه کنسول و مبل و پیانو و ... از تم هاشون خوشم اومد.

یه لیت بهم نشون داد که خیلی جالب بود و من تو این چندتا آتلیه نمونه ش رو ندیده بودم. خیلی خوشم اومد. هم عکس عروسی توش بود هم عکس اسپرت. کلا خود مدل لیت قشنگ بود.

برخوردشون هم خوب بود باهام.فقط خیلی گیر داده بود از چه طریق با ما آشنا شدی Undecided
در ضمن به هیچ وجع فایل عکس هاتونو نمیدن. حتی اونایی که چاپ شده و به صورت ریسایز. برای من اینجا خط خورد.

اینم قیمتهای منوی من:

[تصویر: آتلیه  Uncut( آنکات) ]
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam_68
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ عصر توسط پریساخاتون.)
ارسال: #30
بیتا جون من 7شهریور عروس اینجا بودم واقعا از همه چی راضی بودم
هرمشکلی هم که تو کارا بود میگفتیمو قبول میکردند
کلا برای رضایت عروس دومادا تمامه تلاششونو میکنن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام